SPAM

Fate

Member
Reaction score
0
nazovite moju dobru volju da vam poklonim selo restartom. ako su sva sela uzeta na ovaj način onda se siloviti hhh

HAHAAHHAHHAAH sta je vise ponizavajuce zadnje selo noblat il iskatat na 36? Onako :) slatko HAAHAHAHAHAHAHAH
 

Fate

Member
Reaction score
0
HAAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAAH.... Jad tuga i cemer... :) Djeco malena! Ja koliko primjetim vama krivo :S ito mnogo aaa znam istina boli sinovi moji
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
nazovite moju dobru volju da vam poklonim selo restartom. ako su sva sela uzeta na ovaj način onda se siloviti hhh

de druže sit sam tih mahalskih priča,i ja sam nekad tako,ja se rr pa vi noblali,ja ovo vi ono,nemoj te priče pruži ruku reci bolji ste bili i idi tražit utjehu na drugom svijetu,barem pokušaj naučit , al kao što fate kaže prvo nauči biti čovjek,nauči gubit muški ;) (p.s. možda si žensko....)

http://prntscr.com/4e1int :eek:k:
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
Nekom će obaveze, neko će tek uskoro da zaigra hr17 :D

de tebe niko ne gleda,dok dole kupiš neka sela,ajde ne sramoti to svoje ime,bolje sad obriši acc da možeš kasnije govorit "JA OBRISAO ACC SA 211k" nego kad te rr da pričaš kako ti se nije dalo igrat , ova prva verzija je bolja
 

Fate

Member
Reaction score
0
ahahahahahahahahahaahahahahahhahahahahahahahahah :hahaha::hahaha::hahaha::zid: a on ce nesta tu kao AHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAH
 

DeletedUser

Guest
gospodo nemate pojma.... selo dadoh jednom liku koji je tek kasnije prešao kod vas... po dogovoru.... tako da eto dičite se sa njim hahaha...

čestitam na pirovoj pobijedi. eto ruka :)
 

Fate

Member
Reaction score
0
gospodo nemate pojma.... selo dadoh jednom liku koji je tek kasnije prešao kod vas... po dogovoru.... tako da eto dičite se sa njim hahaha...

čestitam na pirovoj pobijedi. eto ruka :)


hahahaahh druze sta je svakom COVEKU prvo i najvaznije? Evo recu ti ja jos jednostavnije PORODICA, CAST I OBRAZ :)
Dalje se necemo raspravljat vidicemo se na18 samo nemojte i tamo reci ko i ovde :]
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
gospodo nemate pojma.... selo dadoh jednom liku koji je tek kasnije prešao kod vas... po dogovoru.... tako da eto dičite se sa njim hahaha...

čestitam na pirovoj pobijedi. eto ruka :)
a čekaj šta ti sad pričaš ? da tvoje selo nije palo mi ne bi osvojili nego bi nas ti rr jel to ?
 

DeletedUser

Guest
O Bože ne vrijedi :p de bar jednom pročitajte od slova do slova,i od riječi do riječi šta napišem da se ne ponavljam.
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
O Bože ne vrijedi :p de bar jednom pročitajte od slova do slova,i od riječi do riječi šta napišem da se ne ponavljam.

gospodo nemate pojma.... selo dadoh jednom liku koji je tek kasnije prešao kod vas... po dogovoru.... tako da eto dičite se sa njim hahaha...


de vidi šta pišeš kako si ti dao selo i njime da se dičimo ,to nešto vrijedite ti i tvoje selo ?hahahahahhaha cccc
 

DeletedUser

Guest
gospodo nemate pojma.... selo dadoh jednom liku koji je tek kasnije prešao kod vas... po dogovoru.... tako da eto dičite se sa njim hahaha...


de vidi šta pišeš kako si ti dao selo i njime da se dičimo ,to nešto vrijedite ti i tvoje selo ?hahahahahhaha cccc

napadate me da sam otišao na restart... jedna je stvar pokloniti selo...druga je stvar izgubiti ga u borbi... jel sad zero jasnije?
 

DeletedUser

Guest
hahahaahh druze sta je svakom COVEKU prvo i najvaznije? Evo recu ti ja jos jednostavnije PORODICA, CAST I OBRAZ :)
Dalje se necemo raspravljat vidicemo se na18 samo nemojte i tamo reci ko i ovde :]

bravo...nemojte dalje... objasnio čovjek (nije sarkazam)
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
Sve u svemu Barbari ajde još koliko toliko se pokazali.. Oke ekipica.. :pivo:

al elita smješna.. a ujedno i završavat svijet sa 6 plemena, šteta ni komentirat :lool:
al eto taman ideja za ubuduće.. lijepo starta svijet sva ozbiljnija plemena lijepo sklope savez međusobno.. I fino se razvijaju do kraja svijeta i taman :3 :kisa:
 

Fate

Member
Reaction score
0
Sve u svemu Barbari ajde još koliko toliko se pokazali.. Oke ekipica.. :pivo:

al elita smješna.. a ujedno i završavat svijet sa 6 plemena, šteta ni komentirat :lool:
al eto taman ideja za ubuduće.. lijepo starta svijet sva ozbiljnija plemena lijepo sklope savez međusobno.. I fino se razvijaju do kraja svijeta i taman :3 :kisa:

ahhaha auf ti mi se bas razumes u diplomaciju :O... Paz molim te jesam li ja sklapo savez sa tbom il josipom? Vidi sine sta ovde ti trazis? Prduzi dalje
 
Top