Spam

Status
Not open for further replies.

kalllas

New Member
Reaction score
4
Pa pola njegovi ce ici samnom tako da ce morati da nafata novi a i dolaze jos kalasu poznati ljudi koji su ga pojeli na hr10


Budi malo konkretniji...neki nickovi,imena..."prazne puske,dvojica se plase" :) :) Neznam na koga mislis...jel mislis na ovu polovinu mojih koji su ti slatko i sa apetitom pokupili sva sela za 24 h i rekli "bravo kalle,trebao si to ranije da uradis"...mozda na njih mislis.Sto se tice te druge polovine...verovatno si mislio na one koje je RB pobedjivao na Ba serveru pa oni trazili revans...sto znaci da su bili i oni porazeni ;) Mozda bi bilo zanimljivo odigrati majstoricu :) ali ti si suvisen sitan da bi odlucivao o tom pitanju...znas kome treba da se obratis za to.

Sad se lepo smiri...sedi...isplaci se sto si dobio RR na Hr 20 i pomiri se sa tim.Sada cu uzdignute glave...dostojanstveno i sa visine...napustiti komentarisanje sa tobom.
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
cuj ga hahah ja sam ponosno otisao jer nisam zelioda budem dio cirkusa hr22 rekao sam ako smijes dodi bice finog fajrta a itekako sam mogao probleme da vam pravim al vi ste se kucali na banovan acc
 

Mr. Indigo

Well-Known Member
Reaction score
112
Krigerova jedina vrijedna stvar u životu je bila da pobijedi RB po bilo koju cijenu i ženidba neke plemenašice :D

Cuca, ovo nek ti bude škola, možda budeš toliko visio i planiro pobjedu da ćeš se na kraju i oženitit na skypeu :D



Kalllee, haj zapalimooo :pivo:
 

Herkul

New Member
Reaction score
0
Jedina vrijedna ekipa ovoga svijeta,ekipa RB-a,kapa dole...nemojte misliti da smo se predali! :D
 
Status
Not open for further replies.
Top