Spam

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
Haj mi uslikaj chat gdje se pozalio ;)
Covjek mi sam govorio da probam uci u CM ili Slo.Jer necu uspjet.I ja mu javio unaprijed da cu u SLo i covjek mi pozelio srecu i od tad nismo u kontaktu.A ti sad u skokovima..

Baš, znaš kako me volja sad listat 5 sati poruke da dođem do toga :festa:
Ugl znamo mi, zna i on sam da je tako bilo... a znaš i ti

A možeš i sam razmislit malo (ako nije rizik za ozljedu).. da je bilo obrnuto šta bi ti onda mislio.. da spašavaš čovjeka koji ti odmah idući dan postaje neprijatelj, i smeta ti automatski na karti.. blizina itd
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
https://hr22.plemena.com/page.php?page=inbound&screen=info_player&id=92589 Stu 01, 00:05
slonovakura sa slovencima.. tako da neprijatelj bit svakako ;)

sisavac Stu 01, 00:06
zao mi sto mu sasjece plemice

https://hr22.plemena.com/page.php?page=inbound&screen=info_player&id=92589 Stu 01, 00:07
aham.. inače sad nebi bio sa slovencima

https://hr22.plemena.com/page.php?page=inbound&screen=info_player&id=92589 Stu 01, 00:07
ovako samo jedan više neprijatelj

sisavac Stu 01, 00:07
da, ma nece on dugo slaba mu je aktivnost
.......

eto... da ne kopiram cijeli razgovor :pivo:
 

DeletedUser

Guest
ti toni sto znas valjati gluposti to nije realno ,, ok bolji ste igracki to i ptice znaju na grani al treba to tamo i dokazati a ne ovde samo pricati kako je ovo kako je ono ,,, smjesan si cim je neka frka batalio si sv 21 posvetio se sv22 i tako ,,, ne ulazim ,, nemam vremena ,, i te standardne izvlakuse ,, koliko pljujete vi pojedinci ovde i koliko ste dobri igracki nez kako ste mogli izgubiti ili vam se omaketi da od ovakvih idiota izgubite ,,
 

Atlantis

Active Member
Reaction score
58
ti toni sto znas valjati gluposti to nije realno ,, ok bolji ste igracki to i ptice znaju na grani al treba to tamo i dokazati a ne ovde samo pricati kako je ovo kako je ono ,,, smjesan si cim je neka frka batalio si sv 21 posvetio se sv22 i tako ,,, ne ulazim ,, nemam vremena ,, i te standardne izvlakuse ,, koliko pljujete vi pojedinci ovde i koliko ste dobri igracki nez kako ste mogli izgubiti ili vam se omaketi da od ovakvih idiota izgubite ,,

Pas koji laje ne grize :boks:
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
ti toni sto znas valjati gluposti to nije realno ,, ok bolji ste igracki to i ptice znaju na grani al treba to tamo i dokazati a ne ovde samo pricati kako je ovo kako je ono ,,, smjesan si cim je neka frka batalio si sv 21 posvetio se sv22 i tako ,,, ne ulazim ,, nemam vremena ,, i te standardne izvlakuse ,, koliko pljujete vi pojedinci ovde i koliko ste dobri igracki nez kako ste mogli izgubiti ili vam se omaketi da od ovakvih idiota izgubite ,,

:pivo:
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
Jos je rano za cestitanje, ali cestitke NM-u :)

I robiladu starom prijatelju ako jos igra tu :pivo::pivo:
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
daleko od ovo od kraja, nema tu ni č od čestitke jos :)

Iskreno, bili bi jedni od boljih plemena hr servera kada bi napravili takav prekoret. Ja se iskreno nadam da mozete to uraditi, jer bi bio odlican svijet za pratiti dobar fajt.
 

Toni

Active Member
Reaction score
11
ti toni sto znas valjati gluposti to nije realno ,, ok bolji ste igracki to i ptice znaju na grani al treba to tamo i dokazati a ne ovde samo pricati kako je ovo kako je ono ,,, smjesan si cim je neka frka batalio si sv 21 posvetio se sv22 i tako ,,, ne ulazim ,, nemam vremena ,, i te standardne izvlakuse ,, koliko pljujete vi pojedinci ovde i koliko ste dobri igracki nez kako ste mogli izgubiti ili vam se omaketi da od ovakvih idiota izgubite ,,

ajde de nadi gdje sam piso te izvlakuse ? ja sam odusta iz privatnih razloga s21 i to dok niste selo na fronti mogli uzet,tako da ...
 

KJV apostol

Active Member
Reaction score
44
@atlantis; @slonovakura
Da li ITKO zna ove momke?? Tko su to oni da se citavo vrijeme javljaju i prozivaju na forumu??
Ljudi moji, zatvorite ta svoja usta ako ste 0 od igrača. Jedno je biti jak na riječima ali također i dijelima.. a drugo biti samo na riječima kao što ste vas dvojica. Gledam vaše statistike na 21 i 22 i nemam pojma otkud vama toliko samopouzdanja da mislite da smijete ikoga ismijavati :)

@dare84
Kao bivsi OTP-ovac pljunuo bih ti u lice da te vidim u rl. Sram te moze biti. Jedno vrijeme sam bio tamo i dio vodstva i da sam znao kakva si 0 od čovjeka nikad ne bih volio da si naš član! OTP je bilo pošteno pleme.. a ti si nepošten igrač. Prvo, svi znamo za tvoj multic na 21.. a drugo, nisu seljaci izgubili jer su igracki slabiji. I ptice na grani znaju da je kvaliteta nasih pojedinaca itekako zavidna u usporedbi sa vama. Izgubili smo rat samo zato sto smo imali protivnike koji su igrali prljavo da prljavije nisu mogli. Sve sto ste mogli sramotno napraviti i jeste napravili. Dobar dio nasih igrača je doslovno izgubio volju za igrom. Mi odradimo akciju i pol , istjeramo onog jadnika Atilu sa k44 i onda sljedeci dan NM pokupi sela od izdajica za besplatno (zeljka.svec) i cijela prijasnja akcija padne u vodu. Tko ne bi izgubio volju??

Ja bih se osobno sramio takve pobjede zato ni ne zalim jer sam otišao sa svijeta. A vama svima obečajem da niste zavrsili sa mnom i da ce moja vojska prolaziti kroz vasa sela i na 22.
I zadnja stvar, toni je za tebe doktor plemena. Ja bih na tvome mjestu sutio ili mu se obracao sa izrazitim postovanjem :)
 
Last edited:
Top