Spam

Reaction score
2
@atlantis; @slonovakura
Da li ITKO zna ove momke?? Tko su to oni da se citavo vrijeme javljaju i prozivaju na forumu??
Ljudi moji, zatvorite ta svoja usta ako ste 0 od igrača. Jedno je biti jak na riječima ali također i dijelima.. a drugo biti samo na riječima kao što ste vas dvojica. Gledam vaše statistike na 21 i 22 i nemam pojma otkud vama toliko samopouzdanja da mislite da smijete ikoga ismijavati :)

@dare84
Kao bivsi OTP-ovac pljunuo bih ti u lice da te vidim u rl. Sram te moze biti. Jedno vrijeme sam bio tamo i dio vodstva i da sam znao kakva si 0 od čovjeka nikad ne bih volio da si naš član! OTP je bilo pošteno pleme.. a ti si nepošten igrač. Prvo, svi znamo za tvoj multic na 21.. a drugo, nisu seljaci izgubili jer su igracki slabiji. I ptice na grani znaju da je kvaliteta nasih pojedinaca itekako zavidna u usporedbi sa vama. Izgubili smo rat samo zato sto smo imali protivnike koji su igrali prljavo da prljavije nisu mogli. Sve sto ste mogli sramotno napraviti i jeste napravili.
Ja bih se osobno sramio takve pobjede zato mi je draze izgubiti nego li uzeti svijet. A vama svima obečajem da niste zavrsili sa mnom i da ce moja vojska prolaziti kroz vasa sela i na 22.
I zadnja stvar, toni je za tebe doktor plemena. Ja bih na tvome mjestu sutio ili mu se obracao sa izrazitim postovanjem :)


Iste price isti ljudi..

Naravno cim se izgubi odma je neprijatelje neposten.Daj molim te od pocetka svijeta Ivek i drusto iz seljaka su pisali da je svijet njihov ovo-ono, znas kao ostali su prosjecni igraci noobovi ali no to skocnog zgloba seljacima i cim je malo stislo pola igraca napustilo racune u seljaka..Malo ste se zasrali sto ste imali sa DKL nap i Vuletom isto pa nise mogli deffat DKL dok su ovi vas deffali kad ste god prdnili.
Evo svi se srame jer su pobjedili seljake koji se kurce od otvaranja sekcije Sijet 21 na forumu i sad se malo front pomako pa ajebano jel?
 

KJV apostol

Active Member
Reaction score
44
Iste price isti ljudi..

Naravno cim se izgubi odma je neprijatelje neposten.Daj molim te od pocetka svijeta Ivek i drusto iz seljaka su pisali da je svijet njihov ovo-ono, znas kao ostali su prosjecni igraci noobovi ali no to skocnog zgloba seljacima i cim je malo stislo pola igraca napustilo racune u seljaka..Malo ste se zasrali sto ste imali sa DKL nap i Vuletom isto pa nise mogli deffat DKL dok su ovi vas deffali kad ste god prdnili.
Evo svi se srame jer su pobjedili seljake koji se kurce od otvaranja sekcije Sijet 21 na forumu i sad se malo front pomako pa ajebano jel?

Ovaj komentar mi je vrh! Ne zato sto se slazem, vec zato sto je fllek nasao govoriti o tome kako je NM pun postenjacina.
Onaj isti fllek koji je bio u seljacima, preko noci napustio pleme i predao sela NM-u.. te krenuo ponovno u njihovom plemenu.
Komedija :)

Recite mi samo, kada ce tocno belmoni preci kod vas? Pojacanje za kraj svijeta :kokice:
 

KJV apostol

Active Member
Reaction score
44
A ko si ti? :)

Sta ce nam belmoni?Ko je to?

Trenutni vođa seljaka koji je dobio poziv u NM. Zanimljivo, kad sam vodio preglede racuna u plemenu, on je imao sav deff u pozadini. To su neke teorije zavjere sada u pitanju :kokice:
Ma postenjacine sve od reda :andjeo:
 
Reaction score
2
Ovaj komentar mi je vrh! Ne zato sto se slazem, vec zato sto je fllek nasao govoriti o tome kako je NM pun postenjacina.
Onaj isti fllek koji je bio u seljacima, preko noci napustio pleme i predao sela NM-u.. te krenuo ponovno u njihovom plemenu.
Komedija :)

Recite mi samo, kada ce tocno belmoni preci kod vas? Pojacanje za kraj svijeta :kokice:

Halo bumbar po 100ti put ja sam dual na accu fllek samo na hr22 hr21 nisam vidio..Ne pravi se pametan i informiran ako nisi
 

KJV apostol

Active Member
Reaction score
44
Odoh sada, svađat cemo se navecer :)
Ti pokusaj smislit nesto pametno do tada no necu gajiti prevelika ocekivanja :hahaha:
 
Reaction score
2
Odoh sada, svađat cemo se navecer :)
Ti pokusaj smislit nesto pametno do tada no necu gajiti prevelika ocekivanja :hahaha:

Koji si ti kralj evo odvalio sam se sljedecih 5 dana se ne prestajem smijat..

Nesto pametno da pokusam smislit napisem ti da nemam veze sa fllek na hr 21 a sad zamolio bih odgovori na onaj gore komentar na normalan nacin
 

Atlantis

Active Member
Reaction score
58
@atlantis; @slonovakura
Da li ITKO zna ove momke?? Tko su to oni da se citavo vrijeme javljaju i prozivaju na forumu??
Ljudi moji, zatvorite ta svoja usta ako ste 0 od igrača. Jedno je biti jak na riječima ali također i dijelima.. a drugo biti samo na riječima kao što ste vas dvojica. Gledam vaše statistike na 21 i 22 i nemam pojma otkud vama toliko samopouzdanja da mislite da smijete ikoga ismijavati :)

@dare84
Kao bivsi OTP-ovac pljunuo bih ti u lice da te vidim u rl. Sram te moze biti. Jedno vrijeme sam bio tamo i dio vodstva i da sam znao kakva si 0 od čovjeka nikad ne bih volio da si naš član! OTP je bilo pošteno pleme.. a ti si nepošten igrač. Prvo, svi znamo za tvoj multic na 21.. a drugo, nisu seljaci izgubili jer su igracki slabiji. I ptice na grani znaju da je kvaliteta nasih pojedinaca itekako zavidna u usporedbi sa vama. Izgubili smo rat samo zato sto smo imali protivnike koji su igrali prljavo da prljavije nisu mogli. Sve sto ste mogli sramotno napraviti i jeste napravili. Dobar dio nasih igrača je doslovno izgubio volju za igrom. Mi odradimo akciju i pol , istjeramo onog jadnika Atilu sa k44 i onda sljedeci dan NM pokupi sela od izdajica za besplatno (zeljka.svec) i cijela prijasnja akcija padne u vodu. Tko ne bi izgubio volju??

Ja bih se osobno sramio takve pobjede zato ni ne zalim jer sam otišao sa svijeta. A vama svima obečajem da niste zavrsili sa mnom i da ce moja vojska prolaziti kroz vasa sela i na 22.
I zadnja stvar, toni je za tebe doktor plemena. Ja bih na tvome mjestu sutio ili mu se obracao sa izrazitim postovanjem :)



Eto hvala ti sto si uzeo vrijeme da pogledas moj i kurin profil...a sad..nit me znas,niti nista i ides govorit da sam 0 od igraca? Odi u rupu iz koje si izasao...:zid:
 
Reaction score
0
I kako to da igrac kao belmoni ima toliko gradova na frontu a ODD 20k ????

Znaci nije pola nuke ubio u odbrani
http://prntscr.com/93s10k

znaci da ga zaobilazite, trebace vam ocigledno .... Jesam ja glup... i sve to stoji... al toliko glup nisam...

Vama se pozurilo zavrsit svijet, a obraza nigdje... djon
 
Reaction score
2
halo covjece pa vidis li ti ta radis?Drzis tu spijuna i seres o postenoj igri haloooo..2 sta ga drzite jos u plemenu koji ga krc ne izbacite vise?
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
preseravate previse, sto se Brke tice ja znam kakav je igrac i ne zelim o tome pricat, da je los il dobar ne zanima me, nauci se covjek kad tad, mozda je vec i naucio xd
a atlantis mi lici na neku dvorsku lufu, uvijek je zanimljiv na forumu xd

baklava ti si nula
 

Atlantis

Active Member
Reaction score
58
preseravate previse, sto se Brke tice ja znam kakav je igrac i ne zelim o tome pricat, da je los il dobar ne zanima me, nauci se covjek kad tad, mozda je vec i naucio xd
a atlantis mi lici na neku dvorsku lufu, uvijek je zanimljiv na forumu xd

baklava ti si nula

A sta ces trudim se :ludilo:
 
Reaction score
0
preseravate previse, sto se Brke tice ja znam kakav je igrac i ne zelim o tome pricat, da je los il dobar ne zanima me, nauci se covjek kad tad, mozda je vec i naucio xd
a atlantis mi lici na neku dvorsku lufu, uvijek je zanimljiv na forumu xd

baklava ti si nula

slonovakura nije igrac vec spamer nesto kao sir mexico... :D
 
Top