Spam

Natasa.S

Member
Reaction score
0
sto bi stavio muski nik? kad sam do sad igro par servera sa ovim nisam ja bez obraza pa da se moram kriti ili da se plasim poslijedica sa starih servera pa da ih mijenjam ko gace
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Znaci peticiju cu da pisem da se ovaj bolesnik kulturno skloni odavde, al stvarno je bolestan i to blago blago recheno :kokice:
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
SalePG banovan, nadam se da ga dugo dugo necu vidjeti..
btw oborio sam svoj rekord :)

50 dana igre, bez bana u game, bez bana na forumu, nadam se da cu dobiti cestitike za ovo, jer zadnjih 7 godina ovo mi se nije desilo, takodje ocekujem cestitike i od admina, al ono realno hahahah stvarno mi se mora ovo cestitati

nevera brate :kokice:
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
sve si rekao :hahaha:

Mnogo si smesan, znaci nevera brateeeeeeeeeeeee :zid:
De hajde ovako cemo, kad se vec ovako javno pravis pametan, de objasni sta je tu receno, de mi sastavi 3 recenice neke normalne sta sam ja sve s tim rekao i ja cu da brisem acc
de hajde kad se toliko pravis pametan, ali nemoj da bjezis sad i iskuliras, de objasni hajde?
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
a sto sam ja konto, pobjegao si nisi ni online, tri knjige u zivotu uzmi procitaj da mozes nekad nesto pametno reci
ako vec bacas nebuloze onda nemoj da citiras nikog, nego nadjes komentar gotov pa dva dan star i nigdje veze ostavis komentar i stavis taj botovski smajlic nesto smijesno, de barem objasni da i ja s kontam

toliko se glupo ubacujes da je to cudo jedno ali ne cudi me, svaki tvoj prethodni komentar nije imao smisla, treba da povuces liniju izmedju glupih komentara (koje pises sa frendovima , zajebancija ) i kad pises sa nekim i citiras nekog s kim nisi dobar i pricas gluposti

povraca mi se koliko nemas pojma ali ozbiljno i ti, i onaj ortak tvoj bahko, onaj Sale, sta reci za njega, jos kad ona muskarcina dodje sa zenskim nickom, nemate pojma koliko ste mi svi tako slatki u paketu, preslatki ste znaci, ili kad Ivek nesto napise, ja stvarno ne mogu da napravim neku bitnu razliku izmedju vas ko od vas ima gluplje komentare, i znam da ce te sad vi mnogo slatka ekipica opet nesto poceti da mi se pre**ravate ovdje , ali vjerujte ja kad vidim kako vi pisete i sta pisete i za sta se samo kacite meni je muka, nevera brate. :confused:
 
Top