Spam

ku*ata bakica

Member
Reaction score
1
Dobar dan dobri ljudi. Pajo moram ti se javiti, iako više ne igram ovaj svijet (pjana) smorio sam se pa nešto mi se ne igra hebemu belaje svijeta.. Pa da pređem na stvar i kako ti ne napuštaš, kako ti ostaješ do kraja, ajde ovako prvo da tebe isprozivam pa ću i sam sebe onda.

hr20, prvi udar RB-a na SPN otišao si sa računa javio si mi se i rekao dat ću ti sela, noblaj, na računu su ostali dualli botovi, neda mi se više, a od tvojih 20tak sela pala su ti samo 3-4... Ja te krenuo iznoblavat ajde reko da ostanu sela, noblo 2 sela, na treće se kucam dualli nemaju pojma o čemu je riječ.. Ti napustio samo što su te udarili, razlog je jbg standardan ( NEMA SE VREMENA ZA PLEMENA ) .. Kao prvo spajanja je tu bilo bruka, ali opet da se vratim, što si napustio igru kad su te udarili? Ako si dobar igrač, što nisi sjekao plemkice malo ovo ono, što se nisi odbranio kao dobar igrač?? Na kraju kad si napustio ti, napustio i onaj lik što je igrao sa ženom na acc ne znam mu nick zaboravio sam, napustio je još 2 igrača tamo na frontu sa RB-om, pa smo i mi prešli u RB... Zašto smo prešli u RB, zato što IGRAČINE poput tebe napuste, ljudi nisu ni udarili kako treba ti napuštaš.. I da nadodam na roman, u RB kad sam ušao logično okružen crvenim tačkama, sve crveno ba u Bogu, a ja nisam ni DOBAR a daleko od PRO igrača, pa sam ostao, sjeckao, deffao, prenoblavao, i završio 7 na ranku... Tako da, pusti toga da ti sad prozivaš nekoga, prozivaj sam sebe liku, to bi bilo najpametnije. Čak ne znam ni što sam se raširio ovoliko, brate odo počet knjigu pisat, sad imam vremena, ne igram više :$

Nači levi desni, nevera
 

cika paja

Banned
Reaction score
0
pitaj didija kad sam tek otisao,al kako god dao sam vama sela,a ti si nas izdao tu,a dobro smo se drzali i tek sam ja onda otisao.zato ssssss i akhe i kulijack i psicki i dida znaju ko je jedini tu igrao protiv RB-a,a ko je otisao u RB da osvoji taj svijet :D

al cestitam ja tebi svakako,ako nista prodao si nas manje vise kad je sve bilo gotovo.

a oko sjeckanja noblanja i ostalog,pa drzao sam selo u sred njihovog kontinenta sve vrijeme nakon sto sam ga i uzeo od njih,i nisu ga uzeli dok nisam otisao,i casnije je sto sam ja otisao neg sto si ti presao kod njih al hajd.

Cestitke rb-u na tom svijetu.

Plus ti si prvo prodao barona i ekipu tu kad smo vas mi poceli noblat i presao kod nas u pleme ako se sjecas :D
 
Last edited:

ku*ata bakica

Member
Reaction score
1
pitaj didija kad sam tek otisao,al kako god dao sam vama sela,a ti si nas izdao tu,a dobro smo se drzali i tek sam ja onda otisao.zato ssssss i akhe i kulijack i psicki i dida znaju ko je jedini tu igrao protiv RB-a,a ko je otisao u RB da osvoji taj svijet :D

Da da, noblao si im jedno selo neaktivca čini mi se, nadefao ga, selo od 3k, ljudi te nisu ni dirali, možda malo nešto je bilo, ali malo... Ali napustio jesi čim su ti pala sela, a ja prešao jesam logično, čak je i dida rekao sretno, ja te neću dirati, imaš pravo preći i trebao bi preći, a eno ga dida na 22 ako lažem nek kaže čovjek :))
 

cika paja

Banned
Reaction score
0
Pa pitaj didu jel to bilo selo od 3k,kolko me ko napadao,i sta smo on i ja radili za to selo.Eno ti ga na 22 pa pitaj covjeka.ako ti kaze jednu losu stvar o meni,rr cu sam sebe :D,dok si ti igrao sa baronom i kalkulisao mi smo se borili i tad,i jeste i onaj covjek sa zenom odustao i citava ta ekipa koja je i dosla sa mnom jer je vec bio kraj,a ti si nas prodao ranije to svi znamo.
 

ku*ata bakica

Member
Reaction score
1
Plus ti si prvo prodao barona i ekipu tu kad smo vas mi poceli noblat i presao kod nas u pleme ako se sjecas

Naprosto ne. Ali možeš to uzeti u svaki obziri svako razmišljanje, jer niko od nas nije krenuo ozbiljno to igrati dok nije došao nexus na acc, pa smo se skontali šta ću kod barona i otpa, raspad od ljudi, javili se zumbulu, ja mu se odma svidio ono na prvu, zaljubi se lik jbg, i ubaci me, lagano :D
 

ku*ata bakica

Member
Reaction score
1
Pa pitaj didu jel to bilo selo od 3k,kolko me ko napadao,i sta smo on i ja radili za to selo.Eno ti ga na 22 pa pitaj covjeka.ako ti kaze jednu losu stvar o meni,rr cu sam sebe :D,dok si ti igrao sa baronom i kalkulisao mi smo se borili i tad,i jeste i onaj covjek sa zenom odustao i citava ta ekipa koja je i dosla sa mnom jer je vec bio kraj,a ti si nas prodao ranije to svi znamo.

sad si rekao da sam vas 'prodao' kad je sve bilo gotovo, što mijenjaš riječi hahahhahahha ????????

nači ...... pa neveraaaaaaaaaaaa ajde vozim neda mi se više poz
 

DeletedUser

Guest
Dobar dan dobri ljudi. Pajo moram ti se javiti, iako više ne igram ovaj svijet (pjana) smorio sam se pa nešto mi se ne igra hebemu belaje svijeta.. Pa da pređem na stvar i kako ti ne napuštaš, kako ti ostaješ do kraja, ajde ovako prvo da tebe isprozivam pa ću i sam sebe onda.



Sta je reci :love:
 
Top