Spam

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Cika Paja je znaci i prije izdavao ekipu heheheheh
a dobro i komsiluk mu je takav

rale, djura.. ste mi swatki u paketu ozbiljno :D
kaze bili drugovi pa ljubav probali
 

cika paja

Banned
Reaction score
0
Pa jest bilo gotovo,al jbg nek si ti prodao sve sto se prodat moze :D,akhe,kuli,psicki i dida su ostali do kraja,a vjerovatno su i oni mogli preci to ti govori i o njima a i o tebi sve.Idi moli idalje davida da te ubaci u pleme :D,a ako slovenci pocnu pobjedjivat sredicu ti ja ulaz kod kulija nije belaj :D

poz poz :D i vidim da je sale postao idol ovdje,hajd tebi osmo to je od ranije al i kuratoj,znaci nevera !!!
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Pa jest bilo gotovo,al jbg nek si ti prodao sve sto se prodat moze :D,akhe,kuli,psicki i dida su ostali do kraja,a vjerovatno su i oni mogli preci to ti govori i o njima a i o tebi sve.Idi moli idalje davida da te ubaci u pleme :D,a ako slovenci pocnu pobjedjivat sredicu ti ja ulaz kod kulija nije belaj :D

poz poz :D i vidim da je sale postao idol ovdje,hajd tebi osmo to je od ranije al i kuratoj,znaci nevera !!!

Joj on fura nevera, momak idi malo radi na gramatici i nemoj da furas mene i PJANU :eek:
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Citav zivot se uci !!!! Osmo koji si ono ti svijet osvojio,zaboravih?

Pocevsi od nekih ba servera gdje sam se mogao pridobiti i igrati sa Saletom i njegovim i biti fin decko i zavrsiti svijet ja odabrao da ga restartujem.. i tako vise servera

zadnji hr17 nudjeno mi da zavrsim kao broj1 u svijetu da se prikljucim njima ja odbio, osnovao spartu krenuo na sve njih, dobio ban restartovali me, shvati dijete drago mene ne interesuje osvajanje, mene interesuje da ovdje drugima dizem zivce i ja to otovreno kazem, kakvo osvajanje i kakvo sta, nemoj da ovo shvatis puno ozbiljno nije ti ovo RL

ovdje radis ono sto hoces a to u RL ne mozes, sad nek mi neko napise kako se ovdje pokaze kakav si covjek u RL i da se svadjam s njim citav dan, i ne znam sto govorim jedne te iste stvari 100x, i koga boli briga za cika paju nekog tamo ja te prvi put vidio, dok mene svi znaju hehehe mnogo sam poznat decko, i samim tim sto se svadjam sa tobom i ti ces malo postati poznat.

ajde sad uz nogu i cao.
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Cuvaj se atlantis,osmi na svakom svijetu kad neko nas uzme grad,on mu prijeti da ce doci i prebit ga :/,ima napade bijesa i tak' *ebena situacija,zato atlantis ne smijes ga noblat,moras mu dat gradove ko svi igraci iz teama !!!

Cuj sad nagovara ortaka da i on uleti u raspravu ne mozes sam, e jesi jadan :kokice:
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
I cuj rasprava,nemoj si laskat,dao sam ti samo prijedlog,posjeti kakvog strucnjaka,dodji u Sarajevo ima ljudi koji ti mogu pomoc nije belaj,platicu ja za tebe.

Vidimo se poz poz :p:p:p:p:p:p:lool::lool:

Uvazena administracijo, ovo prelazi granicu normalne rasprave, ja znam da sam pisao vishe ovakvi komentara, ali eto ja mislim da sam realan prema svima ovdje, pridrzavam se pravila, ali ovo je sramota ovo je ipak javni forum.
 

cika paja

Banned
Reaction score
0
Znam da ti je cudno viditi fine rijeci od ljudi,al Osmo ima i normalnih,finih osoba,a ne kao ti pa uzmes psovat majku covjeku od 40 godina ...
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Znam da ti je cudno viditi fine rijeci od ljudi,al Osmo ima i normalnih,finih osoba,a ne kao ti pa uzmes psovat majku covjeku od 40 godina ...

Kome sam psovao majku hahahahaha
hej priceeeeeee

Cuj ovog sto se ubacuje hahahahahahaha
joj fazona u ljudi, de molim vas hajde da se ne prepiremo vise, vi stvarno nemate osjecaj za prepiranje samo se kacite za gluposti neke
ajd ti objavi svoju sliku da se onako djuture svi nasmijemo :D

ja lep decko, sta ces
 
Top