Spam

bakho

Active Member
Reaction score
12
El guaje zasto se ne predstavis, da vidimo ko to pljuje .
Toliko si jak igrac, da se krijes iza nekog novog nicka. Nebi me cudilo da si jedan od mnogih koji su pokusali da udju u SB na raznim svijetovima, pa nisu uspijeli.
 

El Guaje

Member
Reaction score
4
kme kme kme kme

eto niste cekali 15 dana i opet gubite sela,odakle odjednom toga off-a ? bas zanimljivoo,hmmm..
pa ja sam vjerovatno jedini igrač kojem nije selo palo od slovenaca,a bio sam im ispred nosa cijelo vrijeme kada su upali na kontinent...

al ugl vidim ja da nema smisla da se raspravljam sa tobom,jer imas svoje glupo razmisljanje i tjt...

i da sam sebe citiram

"sad se borite što niste radili čitav server,nego ladili j**a ,mi smo pokazali da smo i dalje tvrd orah :*"

kupio sam ja dovoljno banana ima za sve vas majmune, evo i tebi jedna, sljedeći molim :D
 

El Guaje

Member
Reaction score
4
Da, mi smo trebali obnovit vojsku, s vi ste odmah napali i prekrsali dogovor, sad nema ni Zicota, koji je prekrsio dogovor, ni Cmja nigde... Molim vas, igrajte jer mi je vec dosadno kako vas noblam a vi nemozete nistaa;)

KULIJACK +26;)

Para vrti gdje burgija neće, moćan kuli strasno :D slovenija, pare, EU cuda brate
 

El Guaje

Member
Reaction score
4
El guaje zasto se ne predstavis, da vidimo ko to pljuje .
Toliko si jak igrac, da se krijes iza nekog novog nicka. Nebi me cudilo da si jedan od mnogih koji su pokusali da udju u SB na raznim svijetovima, pa nisu uspijeli.

i tebi mićo banana, sljedeći :D
 

DeletedUser

Guest
kupio sam ja dovoljno banana ima za sve vas majmune, evo i tebi jedna, sljedeći molim :D

hvalaa,mada ipak si mozda trebao utrositi taj novac na pb,mozda bi nesto i uzeo pa i ne bi kmečao :D
jer ovako ne mozes nista...dobro je rekao mićo,moguce da si jedan od onih koji nisu uspjeli ;)
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
Bananu daj nekom blizem.

Na kom svijetu smo te odbili? Tj na kom svijetu smo se sprdali sa tobom?
 

mr.goodlife

New Member
Reaction score
0
Da sigurno;) vec dobro da imam PB, sve automatsko tagguje, sjece, imam i funkciju da platim 2k PB i dobijem 200k koplja i 200k maceva.. Svasta ljudi...

Mi neki ljudi idemo svako jutro na posao i radimo i 10+ sati ako treba, nemam vrijemena da farmamo kad imamo 100+ sela, ali imamo para da kupimo, a vi ste stalno kod kuce imate vrijemena da farmate, isto mozete imat toliko plemica sa farmanjem, ali lakse je nekomu kazat bi bio loš bez Pb nego se pokazat da i bez PBja se moze da se igrat... Tipicni nubovi
 

DeletedUser

Guest
Da sigurno;) vec dobro da imam PB, sve automatsko tagguje, sjece, imam i funkciju da platim 2k PB i dobijem 200k koplja i 200k maceva.. Svasta ljudi...

Mi neki ljudi idemo svako jutro na posao i radimo i 10+ sati ako treba, nemam vrijemena da farmamo kad imamo 100+ sela, ali imamo para da kupimo, a vi ste stalno kod kuce imate vrijemena da farmate, isto mozete imat toliko plemica sa farmanjem, ali lakse je nekomu kazat bi bio loš bez Pb nego se pokazat da i bez PBja se moze da se igrat... Tipicni nubovi

Vama tamo gore na tom vašem kontinentu hara neki gadan virus,pošto ne mogu vjerovati da nema nikog pametnog,bez ljutnje :D

cuj vi radite 10+h a mi sjedimo i ladimo jaja ,hahahah,e moj druze iz koje čuke si ti došao da mi je znati :D

 

DeletedUser

Guest
Da sigurno;) vec dobro da imam PB, sve automatsko tagguje, sjece, imam i funkciju da platim 2k PB i dobijem 200k koplja i 200k maceva.. Svasta ljudi...

Mi neki ljudi idemo svako jutro na posao i radimo i 10+ sati ako treba, nemam vrijemena da farmamo kad imamo 100+ sela, ali imamo para da kupimo, a vi ste stalno kod kuce imate vrijemena da farmate, isto mozete imat toliko plemica sa farmanjem, ali lakse je nekomu kazat bi bio loš bez Pb nego se pokazat da i bez PBja se moze da se igrat... Tipicni nubovi

jbt nisam primjeti oda ti ideš na posao umjesto mene,najlaše podcjenjivati i ispada da samo vi slovenci radite jel tako,mi ostali zivimo od zraka i vi nam djecu hranite ui školujete
kad već pametujete da vam predočim,nitko nije rekao da neznate igrati,to je neupitno,ali tk odaje prevagu u ratu pa vi mozete pričati šta hočete i pametovati,jery i kulijack.
JERY POKUPIO 63 BARBARSKA SELA
KULIJAC 59 BARBARSKIH SELA
sada imaju plemica koliko svi zajedno mi ostali na svijetu,jbg dok netk otreba skucati 100 zlatnika za jednog plemica drugi to napravi 1 klikom
ali nisu tu krivi ni jery ni kulijac,oni samo iskoristili sta im ponudjeno i samo me zanima koliko ce odustati igraca za sljedece svijetove sa ovim postavkama premiuma
Ja znam tko nece vise sudjelovati u ovome da je igra sada 90 posto podredjena vlasnicima igre i samo da pare na naš račun zaradjivaju
DA MOZE SVIJET BITI BEZ OVIH SRANJA,KUPOVANJE PLEMICA,SKRACINAJE ZIDOVA,ZNACI SAMO:
-PREMIUM RAČUN
-POMOCNIK PLJAČKANJA
-EVENTUALNO UPRAVITELJ RAČUNA (ZA TOTALNE LJENCINE)
-NEMA CRKVE
-NEMA PALDINA
-NEMA ZASTAVA

e sa ovime smo priblizno svi realno isti ,i ovdje ce da dodje do izrazaja aktivnost i tk ozna igrati,a ne ko sada 90 posto pare i onda igramo,inace ovako na ovaj nacin zavrsena igra plemena pa tko voli neka izvoli
 

mr.goodlife

New Member
Reaction score
0
Pogledaj na slo serveru jerryy92, s13 i s17, preko 150x pljackas dana, nema ovde ni priblizno ovako aktivnih acc kao sto so Kulijack i Jerryy:)
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Slovenci sjebu SB, 3-4 igrača napuste igru iz SB, osnuju PING, pljuju slovence i sam MIĆO na skajpu, znači mićo ne seri boga ti dragog. Boli me kita i kakav si igrač i kakav si sve, pokazao si ovdje da si kao i ja ida tražiš šupku lijepo mjesto u pobjedničkom timu .. Ako ste takvi najbolji igrači plemena na balkanu SBOVCI, što ste prodali sad šupak slovencima?

Prvi si ih mićo pljuvao, prvi ih je sale pljuvao, rubo ih pljuvao, i ostali ih pljuvali.. Sad stislo, pa bolje se obriši majku mu staru, nego da se prodaš a toliko toga si postigao na ovoj igrici i imaš respekt od manjih igrača..

Pričajte vi koliko hoćete pingvini, vi ste dobri igrači, ali vi ste se prodali, i sad se džaba vadite jarane moj, ping je novonastalo pleme bilo nema veze sa sb, samo što su ostali isti igrači kao iz sb koji su ostali na svijetu..

De ba ne prodajite muda pod bubrege, ispali ste šupci, priznajte da ste šupci i završena rasprava. Mene boli kita braćo mila, ja ovaj svijet ne igram, nije mi ni do čega, ali čitam komentare po vanjskom i čitam kako se perete braćo mila opraste se na ruke, izlizaste se sviju mi.. Što nije fer nije fer, reći ću vam otvoreno, a popljujte i mene, džaba vam, znam ko je u pravu a ko u krivu, a ko se pere.

Vule je htio ispasti previše pošten prema slovencima i prema vama, to ga je koštalo, jeste se sjebo, ali gore ste se vi sjebali, sjebali svoje guzice da pobjede.. Mogu mislit šta bi vaš LIDER, VOĐA SVEVIŠNJI DAVID rekao na sve to. Bruka ba poyy
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
I ovaj goodlife klinac palac, liku smaraš ba, 2 puta ste izdali savez i sad se tu pereš ajde majke ti idi ne vraćaj se, znači iz svoje kuće izađi i ne vrati se nikad, učini uslugu porodici i čovječanstvu, molimo te lijepo :)
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Slovenci sjebu SB, 3-4 igrača napuste igru iz SB, osnuju PING, pljuju slovence i sam MIĆO na skajpu, znači mićo ne seri boga ti dragog. Boli me kita i kakav si igrač i kakav si sve, pokazao si ovdje da si kao i ja ida tražiš šupku lijepo mjesto u pobjedničkom timu .. Ako ste takvi najbolji igrači plemena na balkanu SBOVCI, što ste prodali sad šupak slovencima?

Prvi si ih mićo pljuvao, prvi ih je sale pljuvao, rubo ih pljuvao, i ostali ih pljuvali.. Sad stislo, pa bolje se obriši majku mu staru, nego da se prodaš a toliko toga si postigao na ovoj igrici i imaš respekt od manjih igrača..

Pričajte vi koliko hoćete pingvini, vi ste dobri igrači, ali vi ste se prodali, i sad se džaba vadite jarane moj, ping je novonastalo pleme bilo nema veze sa sb, samo što su ostali isti igrači kao iz sb koji su ostali na svijetu..

De ba ne prodajite muda pod bubrege, ispali ste šupci, priznajte da ste šupci i završena rasprava. Mene boli kita braćo mila, ja ovaj svijet ne igram, nije mi ni do čega, ali čitam komentare po vanjskom i čitam kako se perete braćo mila opraste se na ruke, izlizaste se sviju mi.. Što nije fer nije fer, reći ću vam otvoreno, a popljujte i mene, džaba vam, znam ko je u pravu a ko u krivu, a ko se pere.

Vule je htio ispasti previše pošten prema slovencima i prema vama, to ga je koštalo, jeste se sjebo, ali gore ste se vi sjebali, sjebali svoje guzice da pobjede.. Mogu mislit šta bi vaš LIDER, VOĐA SVEVIŠNJI DAVID rekao na sve to. Bruka ba poyy
nemoj saleta gospodina miješat tu, on ne igra odavno...
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Ako ste takvi najbolji igrači plemena na balkanu SBOVCI
de ba pjana, ne diži ih toliko..došli na ba1 jedini znali igrati, pored još nekih pojedinaca, osvojili. Imali su prejake protivnike!

došli na hr, osvojili protiv Fateovog plemena, i sad najjači! :D

Koji god su svijet igrali nisu imali protivnika istog nivoa... ..tolike priče igraju hr22 s diplomacijom ali svi crveni..vidjeli ne mogu meda, sa WPom savez odmah...
 
Top