Spam

Pire

Member
Reaction score
2
pretjerali ste sa prozivanjem pustite momke neka igraju odrzavaju vam server zivim da se ne kupuje dovoljno premiuma server bi se ugasio pa bi morali da idete igrati na neki strani server gdje bi vas neki likovi prozivali isto kako i vi prozivate ovde njih. Ako ste jaci pokazite to u igri ne nekim blebetanjem, kazem i meni se ne svidja kako igraju ne mislim za njih da su neki extra jaki igraci ali ih ipak zbog toga ne prozivam, i ja osudjujem sto se bas sve sada kupuje premiumom ali sta ces politika vlasnika osladio mu se novac.


nikname kako znas moje ime napisi mi u privatnu poruku

Upravo nek ljudi kupuju tonama ako hoce :eek:ok:
 

DeletedUser

Guest
janezi wit premium bodovi samo mi je krivo što čujem da je sb umješan u sve to što je FUJ :)
 

faree

Active Member
Reaction score
55
Vala baš ste navalili na slovence, pustite šuplju, igrajte, vrijeme će pokazati ko će izaći kao pobjednik.
 

DeletedUser

Guest
Neki momci ce se razboliti ovdje od ljubomore :eek:

Opusteno momci ovo je samo igra PB vaze malo za pocetak vidjecemo kada dodje pravi rat sta ce biti :)
 

NatureWho?

Member
Reaction score
0
pretjerali ste sa prozivanjem pustite momke neka igraju odrzavaju vam server zivim da se ne kupuje dovoljno premiuma server bi se ugasio pa bi morali da idete igrati na neki strani server gdje bi vas neki likovi prozivali isto kako i vi prozivate ovde njih. Ako ste jaci pokazite to u igri ne nekim blebetanjem, kazem i meni se ne svidja kako igraju ne mislim za njih da su neki extra jaki igraci ali ih ipak zbog toga ne prozivam, i ja osudjujem sto se bas sve sada kupuje premiumom ali sta ces politika vlasnika osladio mu se novac.


nikname kako znas moje ime napisi mi u privatnu poruku

Vrlo dobro napisano.


who.
 

DeletedUser

Guest
kupovanje resse,burza,20% jeftinije ili 20% više ressa-sve je to jedno veliko sranje . što je najgore neke stvari konkretno 20% veća proizvodnja više nije prednost to je sad postao nedostatak ukoliko nemaš, jer većina ima uključeno
uskoro će bit i 50% veća proizvodnja za više premiuma, bit će plati i dobij oružje za paladina ukratko glupost do gluposti,perfektno bi bilo premium acc,eventulno pomoćnik i točka ali ne možeš krivit nekog što koristi dopuštene stvari,krivi innogames,kapitalizam,nađi si dežurnog krivca, ali ne i ljude koji pošteno igraju svoju igru
i šlag na tortu najveći kritičari osmičević-čovjek priča kako je na prijašnjem serveru bio prvi dok nije dobio ban,da izgleda je bolje nepošteno bit prvi nego pošteno platit za bit prvi
ne pričam da ti znaš ili ne znaš igrat,ali ispamaš forum bezveze,fino se ulogiraj na sv22 probaj odigrat pošteno i eto ti "slovenci" dokaži da si bolji od njih unatoč pb
p.s. a i rasprava jel se Sniper221 obranio samo svojim deffom,e tu sam se načitao gluposti-vino pokazano farma23 vojarna22 nešto malo offa,pretpostavljam sikire za čistit neaktivne i laka 200-300 komada za farmanje (mali oda,znači nije se zakucao pa su to ostaci,već svijesno toliko napravljeno) svi su argumenti na mjestu i sasvim je moguće da je to sve njegov deff. umjesto da čovjeku skinete kapu jer vam je upravo pokazao kako krenut s deff selom vi neargumentirano i vulgarno tupite svoje ,toliki užaš da je meni neugodno pred ljudima
 

DeletedUser

Guest
Rijeseno je otkud njima deff. :)
Da pokazao je kako sa PB nabiti i vojsku i bodove, jao majko mila ja ne znam sta se ti iz SB javljas pa ocito je sve tu a i postavio sam sliku, sta vam daju PB a? de molim te ne javljaj se
toliko o njihovoj kulturi:

http://prntscr.com/8pr9yr

I sta ja trebam ? Nego sta su selj**ine sve, svidjalo se tebi ili ne !
Sta ja da mislim o njima kada onaj bot ovdje pise tipa IMAM PUNO PARA PA NE ZNAM GDJE CU TROSIT jeste da vi Slovenci ste glavni u svijetu previse ste bogati, vec su se pokazali kao obicne budale ali realno, covjek je fino priznao i ja sam dao sliku kako ste vi slali deff, dobro jeste napisao tipa kao da nije ubijen njihov ni jedan vojnik ali to price okaci o klin..

ajde molim te ne glumi tu nesto bzvz, nego sta su nego prljavi prvo meni pise nije fer vojna igra sto smo mi slali deff ja spominjem da je i SB slao on kaze kako je samo malo poslano i nece vise da prica sa mnom , a ovdje po vanjskom onaj pravi budalu od sebe.. suti molim te, cuj tebe sramota e moj Boze :kokice:
 

DeletedUser

Guest
I htio bih javno samo da se ispricam adminu AT Animal za prosli svijet moje uvrijede, skroz sam lose procjenio situaciju, i samo bih htio da mu se javno izvinem za sve sto je bilo :) on je samo radio svoj posao, i pisao sam da mi je on okacio ban u game naravno nije mogao ja sam kriv, tako da At Animal nadam se da ces primiti ispriku :)
 

DeletedUser

Guest
nije mene sramota što se većina ljudi bruka po forumu,ali me iskreno sramota čak i čitat forum kad vidim širinu vokabulara kad se psuje i njegovu zakržljalost u ostalim trenucima.

što se tiče: IMAM PUNO PARA PA NE ZNAM GDJE CU TROSIT, ni meni se to ne sviđa, puno mi je bolje ono kad kevin durant gađa trice,ja npr. pare trošim kad odem na wc i slažem ih troslojno
a vi se uredno palite na njihove provokacije i onda ponovo krene spektar uvreda. ironija da ih prozivate da koriste google translate ,a oni se u biti puno elegantnije i maštovitije izražavaju od vas
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
nije mene sramota što se većina ljudi bruka po forumu,ali me iskreno sramota čak i čitat forum kad vidim širinu vokabulara kad se psuje i njegovu zakržljalost u ostalim trenucima.

što se tiče: IMAM PUNO PARA PA NE ZNAM GDJE CU TROSIT, ni meni se to ne sviđa, puno mi je bolje ono kad kevin durant gađa trice,ja npr. pare trošim kad odem na wc i slažem ih troslojno
a vi se uredno palite na njihove provokacije i onda ponovo krene spektar uvreda. ironija da ih prozivate da koriste google translate ,a oni se u biti puno elegantnije i maštovitije izražavaju od vas

Pa sve to druze okej :) Ali ja nikome ne psujem, ja samo nerviram jer mi je dosadno, meni se to ne svidja i necu stati sa tim, imas gore kopirao sam ti fino se javljam momku on meni pise malo vas je pi.... i zna se sta je htio reci eto cemu to :)?

Logicno da ima djece koja prvo ne znaju gramaticki ispravno recenicu da napise, ali slovenci su prvi poceli ja samo nastavljam.
Rekao sam nisam nacionalista, ali necu da se trudim na balkanskom serveru da ja tumacim sta je on htio reci brate svako svoj server ima, igrao sam strane servere, dobio sam ban jer sam sa drugovima pisao nas jezik tako da necu puno o tome..

neka igraju, dobro su dosli, meni je drago sto su oni tu i trose PB jer se odma stvara nada da ce nasi serveri opstati jer nasi ljudi nemaju da kupe, ali pretjeruju sa nekim recenicama.. i prave se zrtve sto neko deffa njihovog neprijatelja a i sami muta na sve strane..

sa vecim dijelom se slazem sa tobom, ali nemoj mene da prozivas dzaba, obrati vise paznju na druge.
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Odigrate par servera samo za PB skupite 5-6k PBa, odigrate jedan kako treba i gotova stvar :)

hahahahahah Harise rijesio si misteriju :kokice:
kako god, bolja je ova burza barem imas limit da kupis pa kakav je takav je.. onako su neki igraci stvarno pretjerivali ono blago receno..
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Pa ja sam im poslao nekih 50k pb da imaju da troskaraju po malo...

Jbga, ima se - moze se...

Pa posalji drugu Tesanovicu neka ima :)

http://prntscr.com/8pu2ge

Jer cujem da okolo bali da mu se posalje :) A i da konta otvoriti biznis, kako mu se ne isplati vise osvajati server, nego ce uci zaradjivati PB i prodavati, da nisi malo previse shvatio ozbiljnost igrice?

http://prntscr.com/8pu2v4

Nego Tesanovicu , vidim tvoji pijuni su online na forumu, pa vrijeme je da se oglasis ovako javno, zelim sa tobom nesto da raspravim jos par slikica da okacim, da vide tvoju dvolicnost prema vlastitim igracima i tvoju glad kako zelis osvojiti, da malo vide vase razgovore sa skajpa i da malo bacimo oko na vasu strategiju i rad, a reci mi Davide jel ovo razgovor sa nekim slovencem? Vjerovatno jest, msm nije sa Osmicevicem sigurno hahaha, ali vidim Sale matori nesto spominje PB, pa na ba serveru nikad nije imao ni za sta kako treba sad nesto hoce on slati nekom..

Nadam se da ces se oglasiti Tesanovicu, sto sta ljudi imaju da vide o tebi i o tome kakav si ti mutan igrac, a vjerujem da ce bit zanimljivo i tvojim clanovima, znam da sam sad sa ovim zajeba sve na forumu :D I da ce panika doci, ali eto kad vec umisljate nesto ajde da vidimo kako vi dolazite do PB kako vas vodja dolazi i sta mora radi.

Jadnici :kokice:
 
Last edited:
Top