Spam

DeletedUser

Guest
b3ed803600ce7213b37db12c8e25749d.png


ovi nezznaju selo uzet, a trojica ih jbte. visok datum a dečki drkeca bacaju...

bitno je da ti znas uzet

f4af8c1b0e9448de84c058754d5a2fc1.png

oni i nemoraju znati
 

ded@

Member
Reaction score
9
Jel mu-mu-mucas il si moro zaljepit 3 posta...

Jel to na forumu vjezbas train?

Of je otisao za tvoj snip :)
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Jel mu-mu-mucas il si moro zaljepit 3 posta...

Jel to na forumu vjezbas train?

Of je otisao za tvoj snip :)

Kad se sve sabere i oduzme, ostalo mi je opet bruka offa, nisi ni pola pobio, plemice koji su ginuli nafarmam za 24h, a ti si ostao go ko lipic, odanost niska i polupao si plemenskog defa kamaru koji je ionako na izdisaju :D
 

DeletedUser

Guest
ostalo mi je opet bruka offa,
inače se nebi petljao jer nije uopće na mom kontinentu,ali poslje ovako bezobraznog i uvredljivog pisanju po forumu,jače je od mene i moram napisat kako mi je muka od ovakvih likova na hr serveru

zainteresiralo me još neki dan (kad su počele nagrade "pljačkaš dana")
-pa koliko to vi vojske imate kad derete nagrade?-onda još vidim nagradu milja rese,a nema 10k sela...čak vas i branio na skypu "pa moguće je bez multy accev imam ja 2 milje,a nemam 20k sela",ali sad kad vidim količinu vojske i još komentar gore citiran što da kažem; da u pravu si stvarno bruka od vojske :predaja:

čak i dedin komentar o žicanju za sela me ne čudi,izgleda se žicalo i za farme i to po razredima i birtijama sa wifi

p.s. sjećam se dede sa sv10,dobra sela gradi :),ali sjećam se i kulturnog javljanja i čestitke nakon što mi je prošao train na njega i vjerujem da bi i ovdje to bio slučaj da ga nešto nije iznerviralo...


p.s. može li se ovdje stavit onaj (sarcastic) smajli sa skypa ?
cao cao
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
inače se nebi petljao jer nije uopće na mom kontinentu,ali poslje ovako bezobraznog i uvredljivog pisanju po forumu,jače je od mene i moram napisat kako mi je muka od ovakvih likova na hr serveru

zainteresiralo me još neki dan (kad su počele nagrade "pljačkaš dana")
-pa koliko to vi vojske imate kad derete nagrade?-onda još vidim nagradu milja rese,a nema 10k sela...čak vas i branio na skypu "pa moguće je bez multy accev imam ja 2 milje,a nemam 20k sela",ali sad kad vidim količinu vojske i još komentar gore citiran što da kažem; da u pravu si stvarno bruka od vojske :predaja:

čak i dedin komentar o žicanju za sela me ne čudi,izgleda se žicalo i za farme i to po razredima i birtijama sa wifi

p.s. sjećam se dede sa sv10,dobra sela gradi :),ali sjećam se i kulturnog javljanja i čestitke nakon što mi je prošao train na njega i vjerujem da bi i ovdje to bio slučaj da ga nešto nije iznerviralo...


p.s. može li se ovdje stavit onaj (sarcastic) smajli sa skypa ?
cao cao

Botino nagrada je skinuta sa preko 1k lake, ovo gore nije sva vojska sto ej slikao, dosta je islo sa drugim plemicem a vec ranije sam ginuo, pogledaj ODA, pocisceno sve okolo i ne farmam samo barbare vec i sto sam cistio, oko mene ima ogromnih barbara a i igraca sa farmom 1 i zidom nula a rudnici preko 20...


http://prntscr.com/8tpk4b]


Eto ti bolidu, s tim da ne farmamo uopste evo treci dan...

Bez problema mi je skinut 350k resa na dan...
 

DeletedUser

Guest
eto izgleda sam u pravu,neki likovi stvarno ne znaju kulturno pisat
- ako je to tvoje istina onda sam opet bio u pravu na skypu,kad kažem da nije čudo imat toliko resa ofarmano sa toliko sela
- u pravu sam i kad kažem da imaš bruku od vojske
- vjerujem da sam u pravu i kad kažem da ti sljedi ban na forumu
- a vjerujem da sam u pravu i kad kažem da ćeš dobit nogu iz plemena,jer poznavajući neke igrače iz tvog plemena,neće trpit da netko koliko god aktivan bio tako predstavlja njihovo pleme na eksternom forumu
 

ded@

Member
Reaction score
9
o_O
PA ti si mi rubo duzan selo jedno...onaj babin kuk..hmmm. inace si malo me driblao s avanturom na nekom sv...

Jbga. Ak sam nekom nest uvredljivo, sori. Ovo nexusu, bocno me kad je trazio badava selo, iako neM sanse vamo, nedam bez da otezam. Posto ga nemrem zveknit u igri, morao sam malo ovdje, vis da se mica napalila. uspio jbga. Zadovoljstvo slicno onom zadovoljstvu poslje snipa. A i dosadno na forumu, ovaj trawka slabo navrati, pa da malo cimam.

Uzivajte mi. I ti nexus uzivaj, vise si ok na pp neg na javnom, nezz ceg se bojis.

Btw. Trazkm avanturu, ak ga neko najde daj pliz nek cimne. Da malo zajebavam starog brkonju.
 

ded@

Member
Reaction score
9
:(

jbga rubo, nije u redu, eno ga ban dobio, kak cu sad dobit povratni rakac....

sad ce doc onaj indijanac koji je bio pro pa ce nes prosipat.
 

Ivek

Well-Known Member
Reaction score
24
Kad se sve sabere i oduzme, ostalo mi je opet bruka offa, nisi ni pola pobio, plemice koji su ginuli nafarmam za 24h, a ti si ostao go ko lipic, odanost niska i polupao si plemenskog defa kamaru koji je ionako na izdisaju :D

:zzz::zzz::zzz:
 

ku*ata bakica

Member
Reaction score
1
eto izgleda sam u pravu,neki likovi stvarno ne znaju kulturno pisat
- ako je to tvoje istina onda sam opet bio u pravu na skypu,kad kažem da nije čudo imat toliko resa ofarmano sa toliko sela
- u pravu sam i kad kažem da imaš bruku od vojske
- vjerujem da sam u pravu i kad kažem da ti sljedi ban na forumu
- a vjerujem da sam u pravu i kad kažem da ćeš dobit nogu iz plemena,jer poznavajući neke igrače iz tvog plemena,neće trpit da netko koliko god aktivan bio tako predstavlja njihovo pleme na eksternom forumu

Čitam tvoja dva posta, ovaj i prije ovog jedan. Hoćeš reći da farmam 'multiće'? Ako to hoćeš reći, onda izvini, morat ću da ti kažem da ideš na neku vrstu liječenja ili snađi se već, a ako griješim onda me ispravi molim te, tj. ako sam pogrešno shvatio tvoje komentare. Prvo kažeš da 'neki' skinu nagradu a nemaju ni 10k sela ofarmano, pa ti nexus postavi sliku da smo ofarmali 20k sela, bez farmanja prošla 3 dana, tj 2 dana bez imalo farmanja, a jedan dan samo par puta poslano na barbare. Znači, ajde mi sad izvedi zaključak kako to ja farmam multiće (ako si to htio reći) a imam 20k sela ofarmano?? Sa tim da imam sigurno više ODA od tebe, a ne znam ti ni nick ingame, tako da imaš moje susjede oko mene, i čak šta više igrače koje sam očistio i koje redovno farmam, tako da ta priča oko multića stvarno ne pije vode kod mene..
- A to da li ćemo biti izbačeni iz plemena radi toga što ' predstavljamo svoje pleme na vanjskom ' .... kao prvo nije tvoja stvar, a kao drugo ne predstavljam svoje pleme, nego predstavljam sebe.
Kao treće čini mi se da ti igraš u -SB- pa šta ćemo onda reći za Iveka, koji ni slučajno onda po toj tvojoj logici ne predstavlja tvoje, vaše, njegovo pleme???
Lijepo kad ti tako sve napišeš, a kad ti uzvratim onda već i nije.
 

ded@

Member
Reaction score
9
Čitam tvoja dva posta, ovaj i prije ovog jedan. Hoćeš reći da farmam 'multiće'? Ako to hoćeš reći, onda izvini, morat ću da ti kažem da ideš na neku vrstu liječenja ili snađi se već, a ako griješim onda me ispravi molim te, tj. ako sam pogrešno shvatio tvoje komentare. Prvo kažeš da 'neki' skinu nagradu a nemaju ni 10k sela ofarmano, pa ti nexus postavi sliku da smo ofarmali 20k sela, bez farmanja prošla 3 dana, tj 2 dana bez imalo farmanja, a jedan dan samo par puta poslano na barbare. Znači, ajde mi sad izvedi zaključak kako to ja farmam multiće (ako si to htio reći) a imam 20k sela ofarmano?? Sa tim da imam sigurno više ODA od tebe, a ne znam ti ni nick ingame, tako da imaš moje susjede oko mene, i čak šta više igrače koje sam očistio i koje redovno farmam, tako da ta priča oko multića stvarno ne pije vode kod mene..
- A to da li ćemo biti izbačeni iz plemena radi toga što ' predstavljamo svoje pleme na vanjskom ' .... kao prvo nije tvoja stvar, a kao drugo ne predstavljam svoje pleme, nego predstavljam sebe.
Kao treće čini mi se da ti igraš u -SB- pa šta ćemo onda reći za Iveka, koji ni slučajno onda po toj tvojoj logici ne predstavlja tvoje, vaše, njegovo pleme???
Lijepo kad ti tako sve napišeš, a kad ti uzvratim onda već i nije.



a kao četvrto
ef1612457c2c8de2520fcd9c13ff856b.png
 

Muhammad Ali

Active Member
Reaction score
0
Bože ljudi nekih :D jedva si selo spase sječe sa offom izgube čitav off i deffa od čitavog plemena i odmah party i glasni po forumu ko da su svijet osvojili :andjeo:

koliko rasprave bzvz, početak tek, ima vremena i svakakvih dešavanja još.. ni prvi ni zadnji put da se zakuca neko, svakako bolje nego samo free ili sa barbarima ratovat :D

pa eto :pivo: za živce
 
Top