Spam

faree

Active Member
Reaction score
55
Ja navijam za dedu...deda jači si od njih :D

Ovom prilikom pozdravljam Hugu, Hugolinu i male Hugiće, te sve one koji me poznaju i ne poznaju...

Over & out.
 

DeletedUser

Guest
ako ti nešto nije jasno pročitaj ponovno-komentirali na skype situaciju da vlasnik nagrade "pljačkaš dana" nema ni 10k sela ofarmano
i ja bio jedini koji je tvrdio da je moguće iako je nelogično-kakav je to aktivni(taj dan najaktivniji od svih) farmer ako još nije skupio 10k sela ?
-i to na području cm plemena,pa nije valjda da pleme slabo farma,logičan zaključak je da imaš/te (jer nije riječ o jednom acc) private farme,pa ti sad pravdaj to kako hoćeš,slučajnost,vaša aktivnost,neaktivnost većine plemena ili private farme...

ja napominjem da sam bio taj koji je govorio da je moguće-tvoja reakcija u kojoj bi me smjestio na lječenje mi govori drugu priču

.....a ako oćeš mogu i tebi nabrojit 4-5 stvari i bit u pravu :)

kao prvo: neki likovi stvarno ne znaju kulturno pisat,mada priznajem ti da se trudiš
kao drugo: ako ste duali onda imaš bruku od vojske
kao treće: pretjeruješ s narcisoidnošću (vidi se iz osobnog shvaćanja mojih postova iako nisi ti jedini koji je imao nagradu pljačkaš dana i malo ofarmanih sela,vi ste u biti izbili u centar pažnje jezikom) također se vidi iz komentara da imaš bolji oda od mene iako ne znaš koji mi je nick u igri-totalno nebitna stvar u cijeloj priči,jer realno je da ćeš imat više ofarmanih ressa s manjim gubitcima vojske-u biti cilj je bio se pohvalit nekakvim oda bodovima jbg. kompleksi
kao četvrto: istina je da predstavljaš prvenstveno sebe,ali isto tako i druge (ne kužim zašto ističeš da ne predstavljaš pleme,možda smatraš da si nešto loše napravio i želiš izdvojit pleme iz priče????) ali neću bit podal,možda i nije ništa loše- samo su se na trenutak pokazali već spomenuti kompleksi lol
kao peto: prejednostavno mi ovo,idem se sprdat s nekim što će sprdat mene
 

KingDarius

Member
Reaction score
0
Teshko farmati na ovom serveru mnogo aktivni igracha -.-
Borit cemo se sutra za nagradu, budi spreman :p

Primljenih postignuća: 2x Pljačkaš dana
Poslano: Lis 22, 2015 00:00:06
Pljačkaš dana

Opljačkaj najviše sirovina na ovom svijetu.

Postignuto: jučer (354.238 sirovina)

Koliko sam ti bježo ;-)
:pivo:
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Primljenih postignuća: 2x Pljačkaš dana
Poslano: Lis 22, 2015 00:00:06
Pljačkaš dana

Opljačkaj najviše sirovina na ovom svijetu.

Postignuto: jučer (354.238 sirovina)

Koliko sam ti bježo ;-)
:pivo:


150 000 realno :D
ali nisam farmao mogao, jebiga nisam bio tu :DD
sve cestitke :p
 
Top