Spam

Reaction score
2
dodem jednom tjedno na eksterni i citam haha :kokice:
poslje ovog moram na wc zasigurno hahhaha
hajde osmicevicu manje spamaj, pokazi igranjem :)
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
www.avax.net

najgori moguci internet ovamo u BIH, dzaba vam placam 40 km mjesecno dzaba, dva dana me zajebavaju sa internetom, ja ih zovem kaze zvali ste 10 puta, receno vam je da je kvar na baznoj, kaze mi covjek necete umrijeti jedan dan bez interneta, a nije svjestan da bi me mogoa neko restartovati ako nije tu, koji idioti, hitno mjenjam net, moze preporuka :andjeo:
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
www.avax.net

najgori moguci internet ovamo u BIH, dzaba vam placam 40 km mjesecno dzaba, dva dana me zajebavaju sa internetom, ja ih zovem kaze zvali ste 10 puta, receno vam je da je kvar na baznoj, kaze mi covjek necete umrijeti jedan dan bez interneta, a nije svjestan da bi me mogoa neko restartovati ako nije tu, koji idioti, hitno mjenjam net, moze preporuka :andjeo:

gledajuci na internet operatere, svaki ima svoje mane.. ostani gdje si, odes do internet kluba, ostavi sitt nekom dok ti ne dodje net, jer u pocetku ces imati najvecih problema sto se interneta tice ako ga promijenis
 

haris22

Member
Reaction score
6
www.avax.net

najgori moguci internet ovamo u BIH, dzaba vam placam 40 km mjesecno dzaba, dva dana me zajebavaju sa internetom, ja ih zovem kaze zvali ste 10 puta, receno vam je da je kvar na baznoj, kaze mi covjek necete umrijeti jedan dan bez interneta, a nije svjestan da bi me mogoa neko restartovati ako nije tu, koji idioti, hitno mjenjam net, moze preporuka :andjeo:

Imaš harry.net, specijalno za tebe dushi :love:
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
dosa internet jupiiiiiiiiii najbolji avax.net hehehehehehehehehehehehehheehhe :D

shta ima, spavate mishevi a ? :kokice:
 
Top