Spam

Reaction score
2
9vkxMIx.png


I tako sjecem malo pa onda spavam pa sjecem opet :D
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Cika Paja, ne trudi se zvati ortakan a forum i pisati komentare o meni.
Sve sto cu ti reci da si jedan veliki lazovcina :)
I ti, i Rale i ortak ti Djura.

Niko ovdje nije glup niko te ne deffa , lafo vracas ljudima deff, noblao si selo od Raleta i niko od SB nije prenoblao, Rale je spijun to svi znaju da je bio, ti mu komsija, totalno si jadan, i ne lazi te ljude tamo i ne pisi, da ne trazim kako si na kraju napisao moram priznati mogu preci u SB.

Ne trudi se, nisi vrijedan da se prepirem sa tobom na vanjskom.
 

cika paja

Banned
Reaction score
0
Ma mozes se ti sad vadit kolko hoces,ja sam ostao sa ljudima do kraja,i da mogu preci gdje god hocu jer za razliku od tebe od ba1 do hr 22 sam igrao posteno i stekao prijatelje :D,znam da ti je krivo sto sam te noblao na ba10,znam da ti je krivo da si uvijek bjezao od mene i saleta,i znam da ti je krivo sto bi prodao rodjenu majku da osvojis svijet :D,idi brate u CM to sam ti i jucer rekao.Ti noblas svoje igrace,ti si izdao sve koje si mogao izdat,i izdaces i vuletove ako bude bilo potrebno ali ne brini oni znaju ko si ti i sta si ti :D.

Voli tebe tvoj cika paja :****

P.S. uradio sam ti ono sto ti radis svima od kad igras plemena.Hajd mi opet pokazi kako se train salje,ustvari kako se kompjuter pali :(.Znam znam opet ce ti nestat interneta i tak to,joj tiii iz tih kompanija svi se urotili protiv tebe :/
 
Last edited:

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Ma mozes se ti sad vadit kolko hoces,ja sam ostao sa ljudima do kraja,i da mogu preci gdje god hocu jer za razliku od tebe od ba1 do hr 22 sam igrao posteno i stekao prijatelje :D,znam da ti je krivo sto sam te noblao na ba10,znam da ti je krivo da si uvijek bjezao od mene i saleta,i znam da ti je krivo sto bi prodao rodjenu majku da osvojis svijet :D,idi brate u CM to sam ti i jucer rekao.Ti noblas svoje igrace,ti si izdao sve koje si mogao izdat,i izdaces i vuletove ako bude bilo potrebno ali ne brini oni znaju ko si ti i sta si ti :D.

Voli tebe tvoj cika paja :****

P.S. uradio sam ti ono sto ti radis svima od kad igras plemena,samo za razliku od tebe ja nisam naivna budala :D

Ti mene noblao :)
Osmicevica nisu nikad noblali a da nije imao ban :)
Tako da pusti prichu, pa nisi meni to uradio uradio si cijelom plemenu, nadam se da si sretan :D
i da, da si neka klasa od igracha ne bih ti ja pokazivao neke stvari, primjer kako poslati train :)


nemoj da trazim poruke, za tebe i za mnoge sam ovdje otac sto se tice igrice, ajd sad zdravo budi ponosan na to sto jesi.
 
Top