Spam

Reaction score
0
Đe si kiki puško stara

ETO MALO ucim . skola jbg nemojte mislit da sam u slovencima vec vidim poruke na sykpu " kako mozes igrati sa njima" haaha roknuli me van bio sam neaktivan :p i napravio problem poslo vojsku i skuco se na vlastiti def hahaahhaahahaah da vidis kako je slovenac poceo brojati na slovenskom gahahaha :ludilo::pivo:
 

DeletedUser

Guest
Sljedece rubo prozivas tu sada nas,za sta tocno,za nasu diplomaciju?Jel tko vas prozivao za vasu dipomaciju ikada,sad je postao problem odjednom diplomacija.
Koliko zam sb u 99 posto slucajeva zavrsava svijet bez ikakvoga spajanja,tako je uvijek bilo i tako bi bilo i 99 posto ovdje,znaci nema spajanja,to je moje misljenje,nisma niakda o tome niti me znaima da pitam slovence.E sad rubo realno je da bi tesko izasli na kraj sa sb i slovencima i tada bi vi na kraju zaratili sa slovencima i dobil iih sa pola snage,a znas zasto zbog ona 4 sela od kente koji su ljepo bili uzeti na contu od slovenaca,ta sela su tamo i ta 4 dobivaju svijet,a oni su tamo uzeta bas sa tom namjerom,ali nismo ni mi sljepi,a srecom i slovenci shvatili na vrijeme

čuj ja prozivam,za što ??? što sam kuratoj rekao prije mjesec ipo da će dobit nogu iz cm hahah pa jbt. i sam u komentaru pišeš da ne znaš što te prozivam-briga mene za vaše stvari,nisam se javljao na temu oproštaj -sb- a ti bi da tebi tu nešto pišem
ali kad si sad već prokomentirao,evo da te popravo prozivam:
pišeš teško bi te protiv -wp- i -sb- i srećom -wp- na vrijeme shvatio,čuj "srećom na vrijeme" upireš prstom u njih,sebe izvlačiš pišeo o 4 sela hahaha,i onda pišeš o svojoj riječi
pa jbt. napiši "jesam sudjelovao sam u izdaji -wp- plemena" nemoj se izvlačit oni to sami,srećom na vrijeme shvatili,nama se posrećilo itd. što misliš da bi tebi ili cm plemenu netko zamjerio što su -wp- prešli na vašu stranu? nebi
jel bi vama netko zamjerio što ste to krajnje podlo napravili - bi,ali prešli bi preko toga
ovakve priče- smijurija
popizdim kad mi netko priča "moja riječ ovo ono" a u biti jogurt light
 

mrs.mexico

New Member
Reaction score
0
da odgovorim vuletu na ono .... eh vule ajd sto si ti zadnje dno i ta bojana je ... obicna :hmm:

http://prntscr.com/99jykx

da promijenio sam misljenje kada sam skontao stavas trojica radite

skontao sam odmah Srebrenika i Ahmedkinga a ti si se na kraju razotkrio i sam svojim komentarima jednog zadnjeg balavca si to ovdje i potvrdio

Ja uvijek stojim iza onoga sto kazem za razliku od tebe

Kako te nije sramota da napises ovdje i jedno jedino slovoposlije onoga sto ste uradili a posebno za Bojanu koja bilokome od Vas nije rekla niti jedne jedine rijeci

Nemoj vise nikada sa si napisao moj nick u svom zivotu

sheat-fish
 

master.ba

Member
Reaction score
0
http://prntscr.com/99jykx

da promijenio sam misljenje kada sam skontao stavas trojica radite

skontao sam odmah Srebrenika i Ahmedkinga a ti si se na kraju razotkrio i sam svojim komentarima jednog zadnjeg balavca si to ovdje i potvrdio

Ja uvijek stojim iza onoga sto kazem za razliku od tebe

Kako te nije sramota da napises ovdje i jedno jedino slovoposlije onoga sto ste uradili a posebno za Bojanu koja bilokome od Vas nije rekla niti jedne jedine rijeci

Nemoj vise nikada sa si napisao moj nick u svom zivotu

sheat-fish

sheat da ti nije vule rekao da ce te izbaciti iz plemena ako ga ne branis na forumu ? posto te ne prepoznajem SAD i PRIJE

hehehe
lp Sandro
 

sheat-fish

New Member
Reaction score
0
sheat da ti nije vule rekao da ce te izbaciti iz plemena ako ga ne branis na forumu ? posto te ne prepoznajem SAD i PRIJE

hehehe
lp Sandro

Ja tebe ne prepoznajem ja sam ostao isti. I nikada nisam dozivo da mene neko izbaci iz plemena za razliku od tebe.

Lp
 

The End

New Member
Reaction score
0
čuj ja prozivam,za što ??? što sam kuratoj rekao prije mjesec ipo da će dobit nogu iz cm hahah pa jbt. i sam u komentaru pišeš da ne znaš što te prozivam-briga mene za vaše stvari,nisam se javljao na temu oproštaj -sb- a ti bi da tebi tu nešto pišem
ali kad si sad već prokomentirao,evo da te popravo prozivam:
pišeš teško bi te protiv -wp- i -sb- i srećom -wp- na vrijeme shvatio,čuj "srećom na vrijeme" upireš prstom u njih,sebe izvlačiš pišeo o 4 sela hahaha,i onda pišeš o svojoj riječi
pa jbt. napiši "jesam sudjelovao sam u izdaji -wp- plemena" nemoj se izvlačit oni to sami,srećom na vrijeme shvatili,nama se posrećilo itd. što misliš da bi tebi ili cm plemenu netko zamjerio što su -wp- prešli na vašu stranu? nebi
jel bi vama netko zamjerio što ste to krajnje podlo napravili - bi,ali prešli bi preko toga
ovakve priče- smijurija
popizdim kad mi netko priča "moja riječ ovo ono" a u biti jogurt light

Smirite više strasti! Koja izdaja ? Zar mi je nešto promaklo, npr. da je CM s vama bio u savezu, nap-u, bilo čemu? Skype grupi možda? ako da, ispričavam se na krivoj premisi :p msm izdaja bi po svakoj definiciji trebala biti unutar grupa koje su sklopile neki usmeni, pismeni ugovor koji ih obavezuje jedna prema drugoj. Moglo se isto tako nazvati izdajom, što ste prvi sklapali savez sa slovenčadi, msm why? Već kad smo toliko „pošteni“ zašto ne igrati samostalno kao pleme? svijet je tako lijepo počeo, 3 veća plemena, zašto ne odmjeri snage bukvalno jedan na jedan, čemu udruživanje, pogotovo za veliki SB koji nije baš poznat po tome?
A što se tiče izbacivanje, ba mastera, ahmeda, kuratih, pijanih i sličnih bakica iz plemena, vlastita mater bi ih izbacila iz maternice da je znala kakvi će ispasti, kamo li ne netko dr. lijepo se vide njihove manire i inteligencija svakom porukom koju napišu, tako da nisi baš Vangelia Gušterova što si predvidio da će biti izbačeni.
 

DeletedUser

Guest
Smirite više strasti! Koja izdaja ? Zar mi je nešto promaklo, npr. da je CM s vama bio u savezu, nap-u, bilo čemu? Skype grupi možda? ako da, ispričavam se na krivoj premisi :p msm izdaja bi po svakoj definiciji trebala biti unutar grupa koje su sklopile neki usmeni, pismeni ugovor koji ih obavezuje jedna prema drugoj. Moglo se isto tako nazvati izdajom, što ste prvi sklapali savez sa slovenčadi, msm why? Već kad smo toliko „pošteni“ zašto ne igrati samostalno kao pleme? svijet je tako lijepo počeo, 3 veća plemena, zašto ne odmjeri snage bukvalno jedan na jedan, čemu udruživanje, pogotovo za veliki SB koji nije baš poznat po tome?
A što se tiče izbacivanje, ba mastera, ahmeda, kuratih, pijanih i sličnih bakica iz plemena, vlastita mater bi ih izbacila iz maternice da je znala kakvi će ispasti, kamo li ne netko dr. lijepo se vide njihove manire i inteligencija svakom porukom koju napišu, tako da nisi baš Vangelia Gušterova što si predvidio da će biti izbačeni.

Imas pecat za ovo ? :kokice:
 
Top