Spam

salepg

Member
Reaction score
9
Zove spidara via mobilni tipa Kakoe rođeni esi mi dobar reko Dobroe maco nači molto bene a on rados.
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Sitt kod Mrs.Mexico .

Lord Pamy da si me pitao da ti dam dao bi ti gradove nije bilo potrebe za onakvom predstavom sinoc..
Pozdrav za tebe. I za tebe to isto Kublaj vazi ..

Nema veze <3
 

bloody knight

Member
Reaction score
0
Sitt kod Mrs.Mexico .

Lord Pamy da si me pitao da ti dam dao bi ti gradove nije bilo potrebe za onakvom predstavom sinoc..
Pozdrav za tebe. I za tebe to isto Kublaj vazi ..

Nema veze <3

A ja nista brt jel?? Jbt moglo je i meni sta preko stele a ne ovako cimam se s djurom citav dan za grad :S..



Calvin
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Ma sve je to cool, samo jedan usrani server, ja ovo nikad vise necu igrati, osim u slucaju da me pozove Igor, Mico, ili Spidi, i svako postovanje, zao mi je sto im nisam mogao pomoci u nekim stvarima, ali jednostavno bole neke stvari :D

A vise sa govnima nikad necu igrati to je sigurno :D

A ta trojica gore, i Djura isto, u slucaju da niste imali kontakta s njima, Mico mesar (love) to su najbolji ljudi koje sam ikad upoznao :D
Ako bude sledeci server igram s njima, ili nikako ne igram :D
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Ma sve je to cool, samo jedan usrani server, ja ovo nikad vise necu igrati, osim u slucaju da me pozove Igor, Mico, ili Spidi, i svako postovanje, zao mi je sto im nisam mogao pomoci u nekim stvarima, ali jednostavno bole neke stvari :D

A vise sa govnima nikad necu igrati to je sigurno :D

A ta trojica gore, i Djura isto, u slucaju da niste imali kontakta s njima, Mico mesar (love) to su najbolji ljudi koje sam ikad upoznao :D
Ako bude sledeci server igram s njima, ili nikako ne igram :D

a sa mnom nećeš je li...... dobro dobro, ćao zdravo
 
Top