Spam

prospan

Member
Reaction score
0
neka tebe ima to je bitnoo,moze se reci da si uspio

ovo sto sam naveo nekih igraca nema mislio sam na nase igrace SB koji su otisli i zao mi je sto su otisli :)
i s tim moze se reci da si uspio ne znam sta zelis reci :D ja kad napravim 100 koplja i maca za mene je to vec uspjeh
 

prospan

Member
Reaction score
0
Coban tjera ovcice
lakoj lane, diri, diri, dane
coban tjera ovcice lagano
preko jedne rijecice
lakoj lane, diri, diri, dane
preko jedne rijecice lagano
 

haris22

Member
Reaction score
6
Drago slovencima što su ipak bili drugi odabir Pingosima


prije ili kasnije ćete se oskliznit na vaše izdaje :pivo:
 

mr.goodlife

New Member
Reaction score
0
kad i igrači CMja kažeju kako je mogao Vule ovo napravit i prekršit NAP onda neznam o kakvi izdaji ti pričaš;)
 

katalonija

Active Member
Reaction score
62
Da ti objasnim tvoju logiku posto si izgleda ti nesposoban za to :
-ajmo se mi obnovit i rijesit se preostalih clanova ping polako im se privuci i spremit se za akciju itd itd

Rado bi vam pripisao manje lijepih pridjeva, ali ne vrijedi izgleda da uzivate u ovome

U svakom slucaju mislim da sam izgubio dzabe 5 min pisanja jer ionako necete shvatiti, vi pismeni i mi nepismeni se neshvaČamo

Uzivajte :eek:k:
 
Last edited:

haris22

Member
Reaction score
6
kad i igrači CMja kažeju kako je mogao Vule ovo napravit i prekršit NAP onda neznam o kakvi izdaji ti pričaš;)

Mogao je, al nije. Zato ste vi rulja na ovim plemenima.


Žao mi samo što Vule ne pita ponovo Pingose da pređu nama samo da vidim kako bi prošli, garantiram da bi vas sravnili sa zemljom.




BILI BI MANJI OD SLOVENIJE!
 

btr07

Member
Reaction score
1
Lupiš djevojci šamarčinu, slomiješ koju kost i kažeš joj ajd može davati ćeš ti meni još 15 dana dok ja ne nadjem drugu pa ćemo svako svojim putem da slučajne nebi bio suha k...
Ne znam jedno je osvojiti server drugo imati poštovanje vjerujem da vas i novi i većina starih članova baš poštuju .
Objašnjenje gospodina kulijacka htjeli im dati seli nije to korektno, nije zanimljivo, hajd mozete vi kod mene pa cemo ratovati, vrlo zanimljivo...
Mada i nisam nešto zainteresovan za detalje, rat je rat nema tu se šta više pametovati.... ali bar mene bi nekako bar bilo stid pisati da ste vi prevareni o nekom zdravo za gotovo napu kojeg je prekrsio jedan član...

Uživajte, živite u nebesima ima zemlja ste u svojoj glavi i neka takvi nelogični komentari tu i ostanu.

Ako se neko ovdje nađe uvrijeđen, nema veze mada nisam na to išao
mahanje
:eek:ok: :pivo:
 

nikname

Active Member
Reaction score
19
ja cu samo rec, covjek je iz slovenije drugi jezik drugi pravopis i gramatika s kim s vi sprdate sa njima ili sa sobom?
 

haris22

Member
Reaction score
6
ja cu samo rec, covjek je iz slovenije drugi jezik drugi pravopis i gramatika s kim s vi sprdate sa njima ili sa sobom?

Kad dođeš na engleski server pišeš na engleski, dođeš na njemački pišeš na njemački

Šta nije jasno?
 

nikname

Active Member
Reaction score
19
šta tebi momak nije jasno, iz aviona se vidi da je to hrv samo gramatički ne tocan...
 
Top