Spam

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
da ne mislite da vas prozivam, ex SB, dobri ste vi igrači, spadate u hajmo reči, elitu neku, ali niste tu jedini, pored vas ima mnogo još igrača istog ranga, pa čak i boljih od pojedinaca...poyy
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
da ne mislite da vas prozivam, ex SB, dobri ste vi igrači, spadate u hajmo reči, elitu neku, ali niste tu jedini, pored vas ima mnogo još igrača istog ranga, pa čak i boljih od pojedinaca...poyy

de imenuj ljude hahhaa
 

ku*ata bakica

Member
Reaction score
1
ja imam jedna prijedlog kad se zavrsi ovaj hr22
slovenci skupe svoju najbolju ekipu
I hr igraci svoju i onda rokanej da se vidi ko je bolji ko je gori

Vrlo pametno, buduci da je svima jasno da su ovde dosli Slovenci kao Slovenci i da se prse kao oni sad deru Hrvate, Srbe, Bosance sve zajedno a ne znaju da ni jedni ni drugi ni treci to ne gledaju tako...

Da je iko ko pripada ove tri nacije tako gledao, pa vi ne bi ni kontinenta uzeli bez obzira i na pare i na aktivnost tako da vam je plan propao, ispali ste ono sto se kaze "Slovenci" al niste opet kao Slovenci uzeli servera :D

Za kraj, zasto slovenci nemaju geografiju il ti ga zemljopis u skoli?
-nema potrebe, stanu na prozor i sve vide :D
 

Meho125

Member
Reaction score
5
ja sam prvi imao 20+ nuka deffa koji nisu dirnuti bili,tako da mi ne soli pamet jer sam znao situaciju u plemenu,sve sto je padalo,to je padalo od strane slovenaca na igrače koji nisu bili aktivni i to je sve...
opet ponavljam samim raspustanjem plemena sb prestaje sve sa time,tada se ping osnovao,sto je druga situacija...
i lijepo vam kazem da vam nije Marije,koja vam je ostavila sela ne bi ni usli na kontinent...

a sto je zanimljivo da smo presli kod vas bi li se onda ponizili ? znaci dvostruka mjerila


Ne mogu da ne prokomentarisem, iako je na ovoj temi svaki komentar izlisan.
Ostavila sam vuletu dva sela , koja nisu ni bila na nasem kontinentu.
Imalo bi ovdje jos svasta da se komentarise, ali cu neka svoja razmisljanja i zapazanja zadrzati za sebe.
Sve u svemu, za mene je, ovaj period igranja u PINGVINIMA, bio jedan od najzanimljivijih, otkad igram plemena. Svo vrijeme borba protiv dva brojno nadmocnija plemena , sa dobrom ekipom, druzenje i nesebicno pomaganje, mislim da je veliki uspjeh za nas sviju da smo i ovoliko izdrzali pod ovakvim okolnostima.
Bez obzira sto sam na ovaj svijet dosla sa zeljom da ratujem protiv CM, vremenom se situacija izmijenila, i izmedju dvije stranee, koje ja , po nekom mom razmisljanju i shvatanju morala, smatram pozitivnom i negativnom, stavila sam se na stranu pozitivne, bez obzira sto to nije,u datom trenutku , bilo u mom licnom interesu.
To ne znaci da zamjeram bilo kome od vas sto je presao u WP, ali moram priznati da mi je malo zasmetalo to , sto klasicnu predaju pretvarate u pobjedu.
 

kulijack

New Member
Reaction score
0
Mnogi su me pitali za objašnjene šta se desilo i ovdje se stalno razgovara i priča o meni. Da ne pišem svokomu posebej odlučio, da napišem svima i objasnim svoju plat zgodbe.

Kad imali WP, WPA – CM,MC savez imali smo par dogovora.

1. NE UZIMA SE SELA NA KONTINENTU SAVEZNIKA

- CM uzeo 3 sala - 1 vratili
- WP uzeo 1 selo - 1 vratili

Sa vođom CM I MC smo se odmah dogovorili kako čemo rješiti.
2. NE NOVAČI SE IGRAČE PING

Kad je PING počeo razpadati javljati su se mi počeli i bivši igrači iz PING, koji su željeli nastavit sa igrom ali sam ja odbijao jer imali dogovor sa CM i MC da niko ne novači člane PING. To sam i kazao svima koji su do tada željeli doči u WP. Javljti so se počeli i tisti koji su htili prestati sa igrom, neka pokupimo njegova sela,....

Prije više dana vođa CM je uzeo jednog igrača iz PING akademije i kada sam ja pitao šta je sad ovo,on meni kaže kao je to njihov od prije ja razumio kao( špijun).Pa dobro mislio sam njihov:)

[29. 01. 2016 15:21:28] kuli (kulijack): ma gledao sam tw stats:)
[29. 01. 2016 15:21:51] kuli (kulijack): vidio da si primio jednog iz pingvinčiči
[29. 01. 2016 15:22:03] kuli (kulijack): pa nisam znao šta da si mislim
[29. 01. 2016 15:22:17] vule 9: to je naš
[29. 01. 2016 15:22:21] vule 9: od prije
[29. 01. 2016 15:22:23] kuli (kulijack): ok
[29. 01. 2016 15:22:25] vule 9: a vi uzeli sela
[29. 01. 2016 15:22:33] vule 9: tamopa rek od avas ne zamaram
[29. 01. 2016 15:22:37] vule 9: da ga ne naapdate
[29. 01. 2016 15:22:47] kuli (kulijack): aha dobro

Ja sam dalje odbijao članove PING i jedan me pitao zašto kazao sam jer imamo dogovor sa CM i da ne primamo njihovih članova .On mi posle prosledio razgovor koji su imali vođa CM i igrač koji je došao kod njih, pa vidio da uopšte nije bio špijun nego se posvađao u PING i zato otišao u CM.


GrofOfMilicinica Sij 21, 12:25
Treba mi jagodica bobica ili ti Bojana da se nesto dogovorimo :)
LJepotan i Zvjerka Sij 21, 12:31
ok
LJepotan i Zvjerka Sij 21, 13:19
Bojana je...
GrofOfMilicinica Sij 21, 13:21
Trebaju li ti moji gradovi? naravno ovo da ostane medju nama.
LJepotan i Zvjerka Sij 21, 14:03
je4si li ozbiljan?
GrofOfMilicinica Sij 21, 14:17
Najozbiljni! Ja sam drug od Aleksandra Bojicica imas ga na fb on me je i upoznao sa tobom igrali smo jedan sv zajedno.
GrofOfMilicinica Sij 21, 14:18
Da se razumemo nisam izdajica plemena vec necu da igram sa kretenima drze me u akademiji kao nooba spucao sam 10k pb i nista mi ne daju nmg grad da uzmem dok ih ne pitam.
LJepotan i Zvjerka Sij 21, 14:24
ma poznat mi nick, ali nisam na prvu mogla da se sjetim odakle. alexa naravno znam.
postoji li sansa da ta sela damo nekima i nekima iz naseg plemena? i je l bi ti igrao i dalje mozda?
GrofOfMilicinica Sij 21, 14:27
Naravno mozes ih dati kome god hoces. U ovom plemenu ne sa vama da. ako ne moze ti slobodno podeli sela ili dam ti par sela i ostanem sa vama u plemenu posto su samo dva sela off ostalo sve deff.
LJepotan i Zvjerka Sij 21, 14:31
ovako, dogovoricu se sa vuletom pa ti javim sve. znacilo bi nam preseliti jos neke nase tu gore, a i aktivnih clanova nam uvijek trebam, pa da li da nam das neka sela i predjes ili da nam das sva sela i predjes kao dual na neki racun vidjecu sa njima. javim ti sve u toku dana
GrofOfMilicinica Sij 21, 14:33
kako od hocete. Dogovori se sa njim pa mi javi. Nemoj da brines nisam spijun ili tako nesto znas Alexa on me je da kazem i upoznao sa tobom ne bi zbog njega pravio gluposti :)
LJepotan i Zvjerka Sij 21, 14:34
pazi sta radis, inace cu alexa prijaviti kod Mice vjestice
GrofOfMilicinica Sij 21, 14:35Kod koga ces ga prijaviti?
GrofOfMilicinica Sij 21, 14:37
Mislis na njegovu zenu Micu?
LJepotan i Zvjerka Sij 21, 14:38
pa too, vidjela sam nekad na fb da su se vjerili, nisam znala da se ozenio :D
GrofOfMilicinica Sij 21, 14:39
hm cisto da znas ta Mica vjestica mi je sestra ahahahaha ali ne brini necu te reci :p
LJepotan i Zvjerka Sij 21, 14:41
hahahahahahhaha eto kako izletih :D
mislim da je i ona nekad davno procitala kad sam alexa zezala, uglavnom ja to koristim kad njemu prijetim
LJepotan i Zvjerka Sij 21, 16:14
ej, da provjerim sa tobom
koliko si aktivan i je l bi presao kod nas da igras?
znaci samo das par sela nasima da se presele i ti ako si aktivan da ostanes na svom
GrofOfMilicinica Sij 21, 16:18
ja sam po ceo dan tu... Zima nema sta da se radi :) presao bi naravno... dva sela neka mi ostanu bar to su lepa jelena i jelena ovo bonus posto su mi tu plemici i off
LJepotan i Zvjerka Sij 21, 16:21
e super, vule je pomenuo tu opciju, samo da vidim koliko si aktivan
necemo te cijelog prenoblavati, samo par sela, 10 ce ti ostati bar, vidjece jos on koga bi preseljavao pa da organizujemo deff iza plemica odmah.
hajde samo digni zid na 20 u svim selima
GrofOfMilicinica Sij 21, 16:23
vazi sad cu ja zid podici gde nisam.. preselite neke aktivne gore posto ovde ima dosta sela za noblati..
LJepotan i Zvjerka Sij 21, 16:24
pa to se i planira tako. ti samo digni zid, ostace i tebi dovoljno sela da mozes opusteno nastaviti sa nama
GrofOfMilicinica Sij 21, 16:27
dogovoreno :)

Dobivati sam počeo i info, koji igrači hoču da daju sela CM i MC,...


Onda sam i ja odlučio da se ne držim više dogovora koji smo imali sa CM i MC i u roku 24 sati svoju odluku javio vođi CM kako sam odlučio.
Dogovorili smo se, da do 15.2.2015 ne napadamo jedan drugog. A posle rat.
A šta se dogodilo, ko se nije držao dogovora ?????I to samo zato što ste mislili, da smo se potpuno iztrošili i da nemamo više vojske...

Kad sam prvom igraču iz bivšog Ping (nedelja 31.1.2016) kazao dobro doči češ, molbe za dolazak kod nas su se OPET počele pisati.

Istina je, da sam mislio (i Vuletu kazao) uzet u pleme 3-4 igrača iz severa a kad sam uzeo prvog taj je molio za drugog ....Ni jedan put nisam pisao ni jednom igraču iz bivšog Ping neka dođe kod nas ili htio kakve info od njih.

Istina je, da bi mogli i stari članovi WP i WPA noblati sela od večine igrača koji su došli kod nas, jer bila su mnoga očiščena ili je čiščenje bilo u tijeku ili bi nam smaknili vojsku a i neka sela postala bi barbari, jer su bili računi več na brisanju.

I što bi se dogodilo... opet bi se našao neko ko bi rekao... Nije bilo fer. Pokupili ste đabe sela...

Najvažnije pri ovom što se dogodilo je, da sam posle toga što se dogodilo pitao i dobio podporu večine članova iz wp i wpa plemena.

Pa još jedna stvar
Članovi WP i WPA nisu samo Slovenci nego različnih narodnosti uskoro od samog početka

LP KULIJACK
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
Ne mogu da ne prokomentarisem, iako je na ovoj temi svaki komentar izlisan.
Ostavila sam vuletu dva sela , koja nisu ni bila na nasem kontinentu.
Imalo bi ovdje jos svasta da se komentarise, ali cu neka svoja razmisljanja i zapazanja zadrzati za sebe.
Sve u svemu, za mene je, ovaj period igranja u PINGVINIMA, bio jedan od najzanimljivijih, otkad igram plemena. Svo vrijeme borba protiv dva brojno nadmocnija plemena , sa dobrom ekipom, druzenje i nesebicno pomaganje, mislim da je veliki uspjeh za nas sviju da smo i ovoliko izdrzali pod ovakvim okolnostima.
Bez obzira sto sam na ovaj svijet dosla sa zeljom da ratujem protiv CM, vremenom se situacija izmijenila, i izmedju dvije stranee, koje ja , po nekom mom razmisljanju i shvatanju morala, smatram pozitivnom i negativnom, stavila sam se na stranu pozitivne, bez obzira sto to nije,u datom trenutku , bilo u mom licnom interesu.
To ne znaci da zamjeram bilo kome od vas sto je presao u WP, ali moram priznati da mi je malo zasmetalo to , sto klasicnu predaju pretvarate u pobjedu.

:love::love::love::love::love:
 

DeletedUser

Guest
Odavno nisam komentiro na externom,ali djeco moja nemate vi pojma šta se sve dpgađalo,bitno je samo malo blebetat :D
 

DeletedUser

Guest
Ne mogu da ne prokomentarisem, iako je na ovoj temi svaki komentar izlisan.
Ostavila sam vuletu dva sela , koja nisu ni bila na nasem kontinentu.
Imalo bi ovdje jos svasta da se komentarise, ali cu neka svoja razmisljanja i zapazanja zadrzati za sebe.
Sve u svemu, za mene je, ovaj period igranja u PINGVINIMA, bio jedan od najzanimljivijih, otkad igram plemena. Svo vrijeme borba protiv dva brojno nadmocnija plemena , sa dobrom ekipom, druzenje i nesebicno pomaganje, mislim da je veliki uspjeh za nas sviju da smo i ovoliko izdrzali pod ovakvim okolnostima.
Bez obzira sto sam na ovaj svijet dosla sa zeljom da ratujem protiv CM, vremenom se situacija izmijenila, i izmedju dvije stranee, koje ja , po nekom mom razmisljanju i shvatanju morala, smatram pozitivnom i negativnom, stavila sam se na stranu pozitivne, bez obzira sto to nije,u datom trenutku , bilo u mom licnom interesu.
To ne znaci da zamjeram bilo kome od vas sto je presao u WP, ali moram priznati da mi je malo zasmetalo to , sto klasicnu predaju pretvarate u pobjedu.

nisam nista lose mislio u davanju sela,manje vise...nego sam im naglasio da nije bilo toga,ne bi ni usli na kontinent...
 

DeletedUser

Guest
Na ovom svijetu se događa ono što pingvini žele da se događa,ne zamjerajte se pingosima :D
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
e moj Dino, pljuni pa lizi

Prva stvar jarane odlicno znamo da sam ja cisto u game nisam nazivao nekoga kurvom i slicnom Vedade ljudino.
Ja jesam bio dobar sa Vuletom, ali meni se nije svidjalo njegov nacin vodstva i posvadjali smo se a i svakako sam mu bio krv na ocima ;)
treca stvar ja ne vidim zbog cega se ti ubacujes u razgovor kad te se nikako ne tice, izvini ali je tako

Vule nema ni trunku postovanja, ma ne znam kad bi koliko imao godina, on je jedan veliki da ne kazem sta jer imam nekih bodova od AT-a milion. I tu nema price pokazao mi je kako ga boli kurac za ekipu da ganja svoj rank, da hoce prazne gradove, da hoce da glumi Tesanovica da bude postovan vodja kao on a ni Davida ne volim, ali ja sam rekao najbolji igrac koji je igrao servere i tacka.
 
Top