Spam

TaaHe.

Member
Reaction score
14
kozinai izašao iz plemena da bi uzeo pljačkaša , da bi mogao farmat svojee.. oj HAHAHAHAAHHAA:woot::eek:ok:
 

kozinai

Member
Reaction score
0
kozinai izašao iz plemena da bi uzeo pljačkaša , da bi mogao farmat svojee.. oj HAHAHAHAAHHAA:woot::eek:ok:


Sigurno smo zbog toga ofarmali 8000 vise... ajde dimi prijatelju

I benjamine evo da ti se javim ovdje kad nam je zabranjena komunikacija ingame. Tu sam ja sta si se prepo za mene, reko da te pozdravim ovdi bar. Evo cak i srce ti zalipim <3

Kozina
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
Sigurno smo zbog toga ofarmali 8000 vise... ajde dimi prijatelju

I benjamine evo da ti se javim ovdje kad nam je zabranjena komunikacija ingame. Tu sam ja sta si se prepo za mene, reko da te pozdravim ovdi bar. Evo cak i srce ti zalipim <3

Kozina

švabenzi dojče .švabice i ojri, ko *ebe igru hehe kakva je situacija <3
 

Joge98

Banned
Reaction score
8
Posto sam cvrsto odlucio da cu praviti pleme od 20-25 igraca max, bez akademije i picki materina na sledecet serveru, mozete me kontaktirati na

osmicevic.dino1 :) skype, samo poznati igraci, unreal play, i javno vam govorim da ako bude sledeci server, toliko cu odmaci na ljestvici da ce mi moral kad napadam na onog drugo/rangiranog biti 49% :)

Znaci sledeci server ko god ne bude u mom plemenu nece osvojiti, razlog tome je sto cu vam pokazati kako se igra sa premium bodovima i startat cu sa 50 000 premium bodova i spickat cu ih za 10 dana cisto da vam pokazem kako se osvaja sa PB.

odo u kladionicu igrat binga, dosla nova radnica sisa ko glava, a njoj uvijek vruce od one klime pa obuce neku majicu pa ja kruzim brojeve, poz

volim te pjana.

bil ja mogao kako u tu ekipu hehe
 
Top