Spam

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Pjana pao sam na ovom svijetu jer nisam bio tu kad je trebalo,nisam pacenik ko ti koji je 24/7 u kuci za plemenima,jer nece niko da se druzi s njim hahahahahahahahhhahahahahahah
pljujem RB naravno,opcenito zbog kallasa koji je nas sve molio da ne farmamo njegove multice,da bi jadnik nakom sto smo mi uzeli po 3 sela on napravio akademiju,0 igrac,jos gori vodja :D
i znamo sto sam izbacen,msm pojedini,armata mi se zakacio,iako je njegova krivica bila izbacen sam iz plemena jer sam vam posle cuce bio tata svima,i sta da ja radim sam medju 30 rb ovaca? naravno restart,ali noblao sam vam barem audia,i kajem se sto mjesto njega nisam onog kretena bektu,al' sta je tu je
i da otisao sam u matematicare,i od tamo sam vas rokao,pao sam posle kada su se desila sva ta sranja sa izdajicima i spijunima,tako naravno i osvajate svijetove
Pjana naravno smugno kod RB da bi se mogao hvaliti sa osvojenim svijetom,jer koji s kojim bi se drugacije hvalio?
ah sad ce se hvaliti sa ovim,bit ce kao srusili psihu i amatere hahahahahahahah
pola plemena im preslo,imaju clanova vise nego pobjednicka plemena u zadnjih 6 svijetova
msm sta da pricam o noobovima

Ukratko, kazes imamo canova nego plemena u zadnjih 6 svjetova?

Pleme u kojem si ti sastoji se od 4 plemena a nase od 3. znaci pokrij se.

Popio si na jednom svijetu 2 restarta? pokrij se.

Cao pozz cao
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
haha
na hr 22 nisam igro def bio sam of nisam trosio pb za razliku od tebe komunjare stoke pa nisam imao bolji of od vas trojice pa da mogu prvi cistit vi se krenuli cistit tako da ste pocistili sve sto je se moglo pocistit bez gubitaka a i igro sam hr 21 tako da nisam mogao 22ci posvetit paznju
a kad si zakuco off i unazadio se onda si kuko i trazio da te pleme pogura se resursima i neke si zabrane uvodio farmanja sela koje si ti ocistio
nisam ja glup igrac kao ti da sjebem off na samom startu na nekog defera koji ce mi razvit selo i kojeg cu lagano pokupit em sto ga ocistis on svako malo pali miliciju i sjebe ti laku pa se na kraju krajeva to sve se ne isplati samo ostanes bez sela kojeg bi mogao noblat
sad sa ovim nisam htio reci da ne treba cistit i pustit da se razvijaju nego zna se sta se cisti ofere i one sa malo vojske i neaktivce a takve ja nisam mogao cistit jer ste to uradili vas trojica a ti si nastavio cistit i one sa vise vojske i spusio of i onda ti je bilo krivo sto ja onaj sa 0 porazeni uzimam pljackasa dana dok ti ocekujes da te netko pusa sa resursima
a ja te igrace sto si ti ocistio nisam ni farmao jer nisam mogao pratit tko je ociscen samo sam na barbare slao jer sam na hr 21 bio na fronti i moram sam tamo posvetit paznju

a kazao sam to da svaki svijet izdas jer si ti rekao da ja svaki svijet imam 5 sela a 0 porazeni
a to je bilo samo na 22ci
a prica se da si izdao pleme na hr 19 i onda na hr 20 a mene to ne zanima niti te prozivam zbog toga stoga decko okani se mene i moji porazeni protivnika sa hr 22

O ovome smo vec raspravljali na skajpu ne znam zasto i dalje otvaras tu temu i smaras ostale na ovom forumu koji zaboli neka stvar za ovo
necu se ja spustat na tvoju granu pa da te vrijeđam nisi mi nista krivo napravio stoga molio bi te da me se okanes

lp.

Pa prica se, isto ko sto ti ovde pises nebuloze.

Za tvoju informaciju, mi smo krenuli hr22 sa 0 premiuma, prodavali kad smo stigli na berzi za pomocnik i premium racun pa dobili jos 200 od hr20 osvajanja, tad nas sunce ogrijalo al drago mi je sto mislis da sam imao bruku premiuma pa se digao...

Ok mozda sam ja previse agresivan u startu pa rokam sve redom da bi ti imao sta farmat, al isto tako druze ne mozes noblat 4-5 sela a imat 200 ODA, znaci ne mozes to radit, multici plus 300 nekih dodatnih radnji.
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
đeste šinteriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

nemojte benji ništa davat, ne podnosi on ništa osim vode mjau

njobe možda dođem keni malo profurat, nismo dugo, pa te zovnem, da te vidim kakav si

biraj datume i vremena,odo srkat vodu cujemo se oj
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Ulazim na forum, 10 bodova za dobrodoslicu :D

At Animal sta sad da radim sa ovih 10 bodova, mogu li jednom skratit vrijeme izgradnje? :D
 

kralj atila

New Member
Reaction score
0
sto se tice dio teksta podrzavam cojk je kikan iz RB nepravedno jer je armata ili ti ga kralj atial i koji jos vec nik nema provocirao svak idan i isti on govori oda mu se ne farmaju neki igraci npr NETER koji je digao mu par sela sto naravno adin prtvi nije ispostovo pa je kikan i kadm i je prepusti osvoj grad zanci izmakeo vojsk uda mu ja noblam grad ja sma istog tog netera farmo pa sma opet ja usao u konflikt sa armatom al nisma dobio kik vec je on sankcionisan


Ne pišem po forumu, niti smo mi sa Kralj Atila acc-a nešto aktivni ovdje baš.. Ne čitamo, ne pišemo, ali evo javljaju mi nekakva prozivanja, da pogledam o čemu je riječ. Ovo što si ti spomenuo,"armata ili ti ga kralj atila i koji još već nik" , stvarno nemam pojma o čemu pričaš. Taj acc nikad nikakve veze nije imao sa nama,niti smo se dopisivali uopće, a ne nešto više. S obzirom da je napisano dvosmisleno, dotaknut ću se i drugog mogućeg tumačenja tvoga teksta. Da, zamolio sam te da ne farmaš NETER-a, jer je to osoba koju dugo poznajem, i jer je radio za nas. To što si ti to ignorirao, govori samo o tebi koliko si sebičan, egoističan, da ne nabrajam dalje ...

Francetić spominje da nema pojma ko je "taj Kralj Atila" , i da nema pojma za nikakav razgovor , ako je tako kako kaže, upoznat će nas, a ako ne zna za razgovor, to govori nešto drugo o njemu :)

King Darius je objavio ovaj razgovor, iako iskreno ne znam odakle mu, razgovor je proslijeđen samo jednoj osobi, ali to se izgleda brzo širi.. Atila je pisao sa Zokorom u tom razgovoru, ali to nije ni bitno, jer bi isti odgovor dobio i od mene.

Opet kažem, ne pratim ovaj forum, niti sam imao namjeru javljati se uopće, ali ako nešto ne trpim, to su laži, pa da malo razjasnimo neke stvari.

O crncima i načinu igranja ne planiram govoriti ništa, svi oni znaju šta rade, a neko moraliziranje ovdje po forumu baš i ne shvaćam, valjda im/vam je tako lakše.

Marko Antonije
 
Last edited:

francetic

Member
Reaction score
15
Ne pišem po forumu, niti smo mi sa Kralj Atila acc-a nešto aktivni ovdje baš.. Ne čitamo, ne pišemo, ali evo javljaju mi nekakva prozivanja, da pogledam o čemu je riječ. Ovo što si ti spomenuo,"armata ili ti ga kralj atila i koji još već nik" , stvarno nemam pojma o čemu pričaš. Taj acc nikad nikakve veze nije imao sa nama,niti smo se dopisivali uopće, a ne nešto više. S obzirom da je napisano dvosmisleno, dotaknut ću se i drugog mogućeg tumačenja tvoga teksta. Da, zamolio sam te da ne farmaš NETER-a, jer je to osoba koju dugo poznajem, i jer je radio za nas. To što si ti to ignorirao, govori samo o tebi koliko si sebičan, egoističan, da ne nabrajam dalje ...

Francetić spominje da nema pojma ko je "taj Kralj Atila" , i da nema pojma za nikakav razgovor , ako je tako kako kaže, upoznat će nas, a ako ne zna za razgovor, to govori nešto drugo o njemu :)


King Darius je objavio ovaj razgovor, iako iskreno ne znam odakle mu, razgovor je proslijeđen samo jednoj osobi, ali to se izgleda brzo širi.. Atila je pisao sa Zokorom u tom razgovoru, ali to nije ni bitno, jer bi isti odgovor dobio i od mene.

Opet kažem, ne pratim ovaj forum, niti sam imao namjeru javljati se uopće, ali ako nešto ne trpim, to su laži, pa da malo razjasnimo neke stvari.

O crncima i načinu igranja ne planiram govoriti ništa, svi oni znaju šta rade, a neko moraliziranje ovdje po forumu baš i ne shvaćam, valjda im/vam je tako lakše.

Marko Antonije
Čekaj malo... Ja 100% stojim iza onog što sam napisao i garantiram, nikad ni tad se nisam dopisivao s Kralj Attila a pogotovo nikom iz Psihe nikad nisam nudio prelazak kod nas.
Dečko jednostavno LAŽEŠ i ovo nije samo zapažanje nego tvrdnja.
Imaš moju dozvolu slobodno objavi poruku gdje ja pišem bilo što Kralju Attili na skypu na računu ili bilo gdje i imaš moju ispriku.
Do tad si običan lažov.
 
Top