Spam

Status
Not open for further replies.

pjanone

Member
Reaction score
38
a dosao sam na 24 tako da pisite crowns kao pobjednike , a doktorov racun u top5 barem :D

Ja ne znam da li ja griješim, ali gdje god si ti došao ili krenuo ili nešto pokušao, ostao je samo tvoj POKUŠAJ ?!!! Ispravi me ako griješim molim te.. Nešto ne znam kad si ti završio neki svijet ;) Opušteno djeco
 

pjanone

Member
Reaction score
38
pjana jel ti igras sad sljedeci sv
Evo omišljam se sve, kontam da li se isplati. Nešto sa Vedadom pričam da li da idemo ili ne. Jer neću da krenem igrat svijet ako ću morat radi obaveza napustit za mjesec dva jbg.. Vidjet ćemo hoće li petak ludi osvanuti na 26 :p
 
Reaction score
6
Ja ne znam da li ja griješim, ali gdje god si ti došao ili krenuo ili nešto pokušao, ostao je samo tvoj POKUŠAJ ?!!! Ispravi me ako griješim molim te.. Nešto ne znam kad si ti završio neki svijet ;) Opušteno djeco
Zavrsio tj osvojio sam hr17,prvi hr koji sam igrao
 
Reaction score
6
a jesi i završio, koliko je ono plemena ostalo u završnici, tj akademija? 25? tako nešto, neće me nešto brojevi, ako sam pogriješio u broj-dva oprosti mi svega ti
pa jesi me pitao koji sam osvojio ili kako sam osvojio?
ako je pitanje kako,onda mozemo i tebe pitati kako si osvojio 23,prevarama i izdajama,itd itd
a osmicevicu ne zanima me kakvi si ponude imao,bitno je to da te nema u hr17 nigdje,izbrisan si s liste,ne znaju ljudi ni da si igrao
 

pjanone

Member
Reaction score
38
ja ba jesmo, varali krali, nema šta nismo, čak smo i drugima na račun ulazili, pokušavajući im uzeti selo :D Evo na sud hoće da me vode, kažu prevarant sam onaj teški.

Aj goni u da ti ne kažem gdje, ti meni nešto, pih.
 

pjanone

Member
Reaction score
38
Svaki član plemena CROWS i EKIPA na ovom svijetu 24 treba da izgubi svaki respect stečen na ovoj igrici(ako ga ima uopšte). SRAMOTA.
 
Status
Not open for further replies.
Top