Spam

Status
Not open for further replies.

ded@

Member
Reaction score
9
Kakve su to izmisljotine ? Nisi ba zanimljiv. Ti se decko koji je bio ruzan kao djete, pa to je paznja bila uskracena. I sad pokusavas dolaziti u centar paznja svojim izmisljotinjama I glupim ispadima. Ti sine nemas zivota... ponasanje I sklapanje recenica je u rangu predskolskog uzrasta. Nema potrebe da te vrijedzam, dovoljno je sto se ssvaki Dan moras ogledati. Iskreno, meni je zao takvih. Molit cu se za tebe. Znas kako kazu "moli Boga za zdravlje, za pamet je kasno" Allahimanet, svako dobro ti zelim.:D

:pivo:
 
Reaction score
2
A ti bi se mogao sagnuti, da puhnes u moju flautu.
:)

I nije "govoris" nego "pises". Idi lezi burazzz :D

Sta si imao iz Bosanskog jezika ??

G9AUCDN.png
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Joj ovih fora iz Ilijasa hahahahah

de Ado idi spavaj, dijete drago ne znam otkud ti pravo, molim admine da naprave poseban forum za seljacine pa neka tamo pisu o crnom izmedju prstiju, otvori temu

seljacine / sumari pa pisi tamo :D

privilegija ti je shto se druzis sa Elitom, Dedice to ti istekao ban?
 

Joge98

Banned
Reaction score
8
ovom adi zelim tesku i dugu bolest sta si se digo jadan fazone furo moj pradjed od 80 godina
 

adoo23

Member
Reaction score
10
ovom adi zelim tesku i dugu bolest sta si se digo jadan fazone furo moj pradjed od 80 godina

Koji si ti pokemon ?? Da ti iskreno napisem. Ti se Adi mozes fino napusiti ku**a zajedno sa ovim debilom osmicevicem I povediti nimfomanijaka ima dovoljno za troicu :D
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Koji si ti pokemon ?? Da ti iskreno napijes. Ti se Adi mozes fino napusiti ku**a zajedno sa ovim debilom osmicevicem I povediti nimfomanijaka ima dovoljno za troicu :D

hahahahahahahahahahahahahah

hajde sto je bilo zalosno sto si me trebao napasti pa sam ti uvalio sit na 10 sekundi i rekao da necu igrati pa odma prekino i sto si ispao tu botic hahah
hajde sto sam ti na hr22 uvalio ban necemo ni to

hajde sto si do sad dva puta dobio ban na vanjskom hahahahah
jel ti shvatas da ti mene ne mrzis, ti se meni divis :love:
 
Status
Not open for further replies.
Top