Spam

Status
Not open for further replies.
Reaction score
6
pa mora se 25 prije zatvorit kad su vam misovi svi pobjegli,mafija,rok the man,lord of drinks.. cim ja odem sa svijeta,odlazi i obraz i odma se guzice prodaju da se osvoji svijet..
a dosao sam na 24 tako da pisite crowns kao pobjednike , a doktorov racun u top5 barem :D
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
hahah ne znam zbog cega bi mogli ban popiti...nema kod mene nepravilnosti i krsenja pravila kao kod nekih igraca u revu koji naravno imaju po dva acca...salju sebi baklje sa multija i tako te stvari...slobodno nek se provjeri moj acc i vidjece se ko je posten igrac a ko nije
 

Lord pamy

Active Member
Reaction score
38
hahah ne znam zbog cega bi mogli ban popiti...nema kod mene nepravilnosti i krsenja pravila kao kod nekih igraca u revu koji naravno imaju po dva acca...salju sebi baklje sa multija i tako te stvari...slobodno nek se provjeri moj acc i vidjece se ko je posten igrac a ko nije

ma po 18 racuna imamo doktore, malo nam je po 2 jbmu, evo stvarno ne znam, evo sto si prirodno glup, jos i treniras :cool:
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
vidis kako 100ka zna,jedina greska kod njega je sto ste pustili igracinu bektuu hahahahhah,,,,pami nisam rekao za tebe nista sad,vec za neke druge igrace
 
Reaction score
16
Novo pleme Anela na hr26 !

Novi član DAGGER ! GIVE ME A STAND !!!!!!!!!!!
Idemo , nova ekipa , osvajamo ovaj svijet kao hr25!
ček ... jesi se Anele zahvalio Adinu? :)
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Necu osmo da se svadjam s tobom,rekao sam ti da ne gledam druge sv,nisam ga ja zovnuo vec swabo....a adin igra na 24 nema dodira sa ostalim sv niti ce imati,danas ono sto je uradio nije trebao nit ce uradit
 
Status
Not open for further replies.
Top