Spam

WiCkED

Administrator
Reaction score
36
Pa da otvorimo i ovu temu na svijetu 25... Nek vam je svima sa srećom. Ljeto je, imate vremena, ne morate spavati bas svaku noc :pivo:
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Pa da otvorimo i ovu temu na svijetu 25... Nek vam je svima sa srećom. Ljeto je, imate vremena, ne morate spavati bas svaku noc :pivo:

ono baš je ljeto i ono kao svi imaju vremena..
 

Joge98

Banned
Reaction score
8
imam sve neki osjecaj kako ce ovo bit beze server jer se na 24 tek zakuhava pravi igraci tamo ostaju
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
Village Points Old Owner New Owner Date/Time
Teotihuacan (524|494) K45 3,271 Agrongnc Azygos [DKL] 2016-05-10 - 15:16:49


zadnje noblanje na 24 sve govori o vasem radu,bolje sve oborite servere i zavrsite s ovime nego sto otvarate nove svjetove niko nista ne radi
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
još se opet otvara novi svijet, a nigdje nema da igrači odlučuju o postavkama i tako unazad par svijetova.. Postavke su glupe do kurca, pa gdje ćeš na svijet od jedva 1k igrača kad tek krene, staviti istraživanje 3 razine... De još i onu akademiju sa 3 levela, pa ono jebiga, dobar je server, može vam se. Crkva ponovo i to na svijetu koji će se igrati ljeti, brzina 0.9, al stvarno..

Barem po mom mišljenju, postavke su do jaja loše
 

bakho

Active Member
Reaction score
12
Nekada davno smo se i mi zalili na postavke svijeta, jer su bile uzasne.Ali koliko me sjecanje sluzi Wicked je rekao da postavke salje inogames a ne oni. Mozda sam pobrkao nesto, ali cini mi se da je bilo tako.
 

pajke

Member
Reaction score
5
Nekada davno smo se i mi zalili na postavke svijeta, jer su bile uzasne.Ali koliko me sjecanje sluzi Wicked je rekao da postavke salje inogames a ne oni. Mozda sam pobrkao nesto, ali cini mi se da je bilo tako.

gdje si ti ugljesa :p
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
http://prntscr.com/b9ik68 Nekada ne tako davno smo imali da biramo postavke za sv20 i sv21.. od tada ko jebe nas igrače, igrajte po postavkama kakve vam damo i ko vas jebe. Pazi, ja neću ni igrati ovaj svijet uopšte, ali me bode to što opet po istom... Možda bi ljudi izglasali drugačije, možda bi izglasali drugi noćni, npr od 12 do 6, ili do 8, nebitno, možda bi svima bilo bolje kad bi bilo tako, a ne ovako kako su oni postavili ... al jbg, može se njima
 
Top