Spam

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
A pričeeeeeeeeee kružeeeeeeeeeee da smo ja i Doktor najbolji sto se tice vodstva na 25 ici . :)
Jel ima ko šta protiv?
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Alo pazi šta pišeš ako te čuje Dagger nema te care, on u vojsku ide, uradi 50 sklekova na jednoj ruci, a kad se transformiste u Super Sajana 4, tad si ga najebao
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Dobri ste vi momci ozbiljno :)
Zoveš me da igramo neki US (25) , a tamo sereš po skajpu kako si zakucao plemice i meni psuješ kao ja nešto deffao, znaš koliko si mi bitan da deffam ono što ti napadaš.

Kada hoćeš sa nekim da budes prijatelj preko ove igrice, nemoj prvo da mu jebeš iza leđa pa priđeš, budi čovjek malo.
 

Lord of Drinks

Active Member
Reaction score
49
Dobri ste vi momci ozbiljno :)
Zoveš me da igramo neki US (25) , a tamo sereš po skajpu kako si zakucao plemice i meni psuješ kao ja nešto deffao, znaš koliko si mi bitan da deffam ono što ti napadaš.

Kada hoćeš sa nekim da budes prijatelj preko ove igrice, nemoj prvo da mu jebeš iza leđa pa priđeš, budi čovjek malo.

ja tebi nesto rekao?
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Logično da nisi meni, ali si pričao i psovao okolo kako si skucao plemiće :)
neko nadeffao tog igraca sto si skucao, malo opsovao i napisao da sam ja , i sad mi se javljaš hoćeš da igramo zajedno?
 

Lord of Drinks

Active Member
Reaction score
49
Logično da nisi meni, ali si pričao i psovao okolo kako si skucao plemiće :)
neko nadeffao tog igraca sto si skucao, malo opsovao i napisao da sam ja , i sad mi se javljaš hoćeš da igramo zajedno?

eto anela zivog pitaj jesam rekao mozda da si ti, jos pricao sa njim i psovao, nezz na sta ti mislis
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Da znam :)
Isto kao što je i Dager pisao na skajpu kako je on meni sjekao plemiće na 22 i branio mi gradove, a tužno je sto je on prije toga davno restartovan, i kako je on mene učio, ne znam samo kako možete da pišete takve stvari , i još da se oni debili smiju i vjeruju da je on meni nešto sjekao i on meni izvlačio guzicu.

Sa vama znači neću prijateljskog kontakta nikako, imamo diplomaciju i ja je poštujem bez obzira što takve stvari pričate, jer ja igram samo pošteno :D I šta god da se desi na 25 icu, moj obraz ostaje čist..

A te laži o meni, ne znam evo stvarno
 

zmajce

Banned
Reaction score
0
Osmicevicu ne znam kakav si vodja ali kad ti vidim porazene i ofarmane,bas i ne povjerujem u one pohvale za tebe kao igraca
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Osmicevicu ne znam kakav si vodja ali kad ti vidim porazene i ofarmane,bas i ne povjerujem u one pohvale za tebe kao igraca

Pa ja sam kreno sa deff selom, tako da nisam mogao farmati s njim :)
Ljubinko mi je sredio dva grada na moje čuđenje. :)

I kad farmam ne farmam multice pa ne dobijem ban. I osim toga kada budu veliki ratovi tu se gleda ko šta može :)
Nije ti dobar igrač koji je retardiran i sjedi citav dan tu farma, dobar ti je igrač koji zna kako uzeti grad na pošten način bez po muke, koji zna kako se odbraniti kad treba, nauči razliku šta je dobar igrač , šta je aktivan, i šta se farma , moraš još puno učiš zmajče.
 
Top