Spam

zmajce

Banned
Reaction score
0
Kakav god da sam ja , opet imam hordu igrača koji me podržavaju, koji hoće da moje ime piše na profilu plemena kao lider :)
I u kojeg vjeruju, i koji slijede svaki moj potez, opet meni vjeruju kad ja pravim akciju i kad kazem da salju tamo toliko i toliko :)

I opet, al opet vodim pleme u kojem igraju igrachu koji su godinama tu , koji su stariji od mene i koji me poštuju :)
Šta god rekli, nevjerovatno je dobro biti ja , predivan osjećaj kada si Osmičević.

hahahahah brate meni su ti sto te podrzavaju barem 3x gluplji od tebe,al' sta ces dns ljudi sve vise jadni
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Bas ocm gdje god dodje osmicevic svi ga zajebaju,ma momci cinjenica je da pleme u kojem je osmicevic uvijek izgubi,Osmo brat gdje god dodje I ako uzme grad koji to uzme na prevaru,a cim pocne da gubi kaze da odustaje od plemena,razocaran je u zivot suplemenike I prijatelje,jbg svi ga zajebali,u sustini ako zelite da osvojite neki svijet samo idite u kontra pleme od osmicevicevog I uzimate svijet sigurno,jbg evo 7 godina osmo igra kako ja znam I hvali se jos tim,a nikad svijeta nije uzeo,i ovaj svijet nista nece bit drugaciji I ovdje ce se pojavit neki vule,sale,david koji ce ga zajebat a on ce se jadan razocarat u zivot I ostavit sve svoje na cijedilu.

jednom razocarani osmo uvijek razocarani osmo

Jest al sad sam ja uz njega i njegovo pleme, sad morao uzet :D
Dino moram ti se oduzit za desavanja na hr24 :D
 
Top