Spam

Atlantis

Active Member
Reaction score
58
Izgleda da mi je jedan komentar obrisan, navodno sam vrijedao nekoga i ovo mi je zadnje upozorenje HAHAHAHAHAHHAHAH

Pa sta je ovo....
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Side 1:
Players: BarbarianBoy
Side 2:
Tribes: DKL, DKL-2

Timeframe: Forever

Total conquers:

Side 1: 28
Side 2: 219
Difference: 191

chart


Total conquers against opposite side:

Side 1: 8
Side 2: 0
Difference: 8

chart


Points value of total conquers:

Side 1: 111,710
Side 2: 363,377
Difference: 251,667

chart


Points value of total conquers against opposite side:

Side 1: 31,077
Side 2: 0
Difference: 31,077

chart
 

NimFoMaNiaK

Active Member
Reaction score
148
Odakle da krenem,vama poznati kjv apostol ili trenutno pajke acc,ne igrac nego acc, igrac je mario,voli rank vise nego ekipu i sve ostalo
sad se meni na silu uzimaju sela,tj pokusavaju uzimat sela jer sam navodno bio zlocest :D nisu imali ni obraza rec pa da pokusa bar uzet selo kad sam spreman negho moj deff na fronti a on faca salje plemice hahah nema veze vratit ce ti se :) i kao ostavljaju mi mjesto u pobjednickom hahahah sramoto od covika,cisti primjer zasto je ova igra takva kakva je
ja se ispricavam najvise igracima sa kozinai acca sta sam bia upleten u situaciju na svijetu 23,to mi je najveca greska i duboko se kajem radi toga,igraci od tamo su pokazali se velikim ljudima i oprostili mi i prisli priko toga,ja isto nisam nevinasce imam svoje mane ali oni koji me znaju drukcije im je misljenje,za svoje prijatelje cu sve napravit a prema ostalima sam gad
 

NimFoMaNiaK

Active Member
Reaction score
148
Ispricavam se svima prema kojima sam bia los :)
a sta se tice momaka kojima je rank bitniji od svega,pokopajte se :D izvlacite se na moje greske al to nema veze sa icim,po statistikama na accu i aktivnosti daleko sam ispred 90% plemena a ovako vracate to,bravo :)
ostatku ekipe cestitam na svemu trudu i zalaganju i drago mi je sta sam vas sve skupija i ima iskustvo sa tako lipom ekipom,osim pojedinaca koji znaju samo kenjat a ne rade nista i krive druge :D

Lp Tomo
 

NimFoMaNiaK

Active Member
Reaction score
148
zaboravija sam i dodat da sam sela nudija onima koji se zele probit na ranku,znaci free ali oni su kao sile sad napadaju me i pokusavaju noblat :D rank prije svega! :D
 
Top