Spam

pjanone

Member
Reaction score
38
Pa šta mislite ljudi dragi, da nema DKLa, čija bi sela noblali ?????? Mora neko igrat i da bude noblan jebiga :D
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
sta pricas igra joge i na 25 nikad nisam ni otisao krele...
E moj Joge, ti si jedan od najgorih igrača koje ikad upoznah, samo špijuniranjem i izdajom se i možeš realizirati, inače kao strateg si nula bodova. Jako dobro znaš o čemu pričam, zar ne?! Šuti, pokrij se ušima... ali ne, samodopadno si se raskokodakao kao što to i čine mali ljudi kad imaju dobro zaleđe. Nikad igrača od tebe, cccccc....
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
E moj Joge, ti si jedan od najgorih igrača koje ikad upoznah, samo špijuniranjem i izdajom se i možeš realizirati, inače kao strateg si nula bodova. Jako dobro znaš o čemu pričam, zar ne?! Šuti, pokrij se ušima... ali ne, samodopadno si se raskokodakao kao što to i čine mali ljudi kad imaju dobro zaleđe. Nikad igrača od tebe, cccccc....
pa kako sad opisat ovu igru kad u plemenu svakom ima svacijih multica iz drugih plemena ?
 

Arma007

Member
Reaction score
4
Koliko dugo nisam igrao korozija me uhvatila i mene i acc hahaha
35a7b284648944e6946ebfdc9b4ff527.png
 
Reaction score
16
Vanjuha ne int me koliko si stariji, a jel fakat mislis da si zanimljiv sa tim nekim forama, mokri snovi to gore?
idi u mirovinu posveti se zivotu i zacepi vise, pun mi je kurac tvog pametovanja više, ti si jarane hodajuci cirkus i nista dalje od toga i ti i tvoji vicevi u kruznoj o medi i zeki.
 
Top