Spam

pjanone

Member
Reaction score
38
Pa prije ga jesam prozivao kao vecinu vas koji ste ovdje...Ali kad sa covjekom popricas i odigras vidis da se moze drukcije...I sto ti ode u orlove....Znas da orlovi rano let a treba nekad i spavati hahaha
a znaš da nikad ne spavam hhhhhhh
 

nikname

Active Member
Reaction score
19
hahahahahahah, šta ti Slovenac meni pričaš? WP?
Pizde koje su izdale SB vi nešto pričate, ispišao sam se po vama doslovno i bukvalno, od kako je startao hr25 od prvog dana, do danas vaš procenat da mene dobijete nikad se nije povećao više od 1% , i da ako si i ti igrao tamo nemoj da se stidis.

Što se tiče Vanjuhe necu ga komenarisati :) najjače mi je od svega što igrate ratnu igricu i trazite i trazite neko poštenje, čovječe vi ste stavili čovjeka u pleme koji je sa nama u RL dobar koji sa nama hoda po kafama i sjedi i vi njega stavili u svoje pleme da igra protiv nas?

Mislim halo, spijuni su sastavni dio igre, i osim toga jarane kakve veze imao sam i ja spijuna u svom plemenu uvijek, pravi vodja al pravi vodja uvijek ce naci rijesenje kako napraviti akciju a da spijun ne zna, ne znam zašto vama bilo šta objašnjavati.. spijuni su sastavni dio igre ovo je rat a ne monopol.


Osim toga prljava je igra od Adina koji napravi 50 multica za farmanje, 50 accaunta da skuplja premium i slicno a sve to znam jer sam gledao log bodova kod mafije kada sam sitao gdje je igrao adin, i zapisao sam sve rachune a ima ih i previse napravi decko 10 racuna skuplja pb prebacuje sili se, i farma te iste multice..

Vanjuha previše sere, cijelo vrijeme je čovjek koji govori da je ovo samo igrica a on je od svih najvise ovo ozbiljno shvatio i tako i jeste Vanjuha.
nije slovenac nego hrvat, a za 22 ne zna puno igraca sta i kako se desilo:) nit sam ja sta izvaro nit ikad ocu..ima vule ne jednoj strani kao dokaz i mico na drugoj:)
 

vanjuha

Active Member
Reaction score
38
hahah sto se svadjate,adin je u redu momak,klanja covjek,musliman pravi...apsolutno nista nelegalno i nepravilno jos nije uradio,a vanjuh previse pricas hahah,jesi smijesan ali moras te rijeci pretvoriti u djelo u ovoj igri barem...
Ma i ne moram, Doktore, sve što moram je guštati u igri, strategiji, druženju... Istina, ponekad me ponese ali uglavnom sam s obje noge na tlu... A hulje* i prevarante, lažove i poltrone ne volim kako u stvarnom životu tako ni u igri. Neki se fale kako je prevara i izdaja satavni dio igre a ja ih pitam, kada kartate sa ekipom i ekipa varajući i muljajući s kartama odnese pobjedu, cijenite li ih, cijenite li njihovu pobjedu? Da li bi cijenili gol zabijen rukom a na štetu vaše repke? Prevara i laž ne mogu biti pozitiva nigdje, radilo se o igri ili stvarnosti. Samo se hulja* time može dičiti. Samo su hulji takve rabote potrebne. A baš zato što se radi o igri, pitam vas, jel' vam to treba?
*Hulja - arhaični izraz za nepoštenog čovjeka, prevaranta, izdajicu...
 
Last edited:

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
vanjuha vrati se u djetinjstvo sjecas se mozda zeca i kornjace koji se klade koji ce prije doci do cilja?ha ,ko je pobijedio? necemo pitat kako jer nije bitno ,jest za luzere da se imaju na sta vadit ,da ste vi ti koji su imali spijuna 2 3 5 10 prva recenica,sto i vi niste sebi nasli?nesposobni? stipu gatibo te cepri aj vozdra ubili smo vas ko tonja paprike poyyy
 
Reaction score
6
Zbog čega onda popijes uvijek ban ako igraš poštetno :)?
hr17,hr18,hr19,hr20 igrao nisam ban dobio
na hr 23 i 25 sam dobio,o 25 sam objasnjavao,a na 23 je bio ban zbog sittanja racuna
cuj benjamina bolje onda i ne klanjati,da ti kazem da jedan grijeh ne opravdava drugi,tako da ne mozes reci da ako psujes onda ne trebas ni klanjati,ni postiti,ni ciniti zikr,itd itd
svaki covijek je gresan,i sve dok ne ucini grijeh koji ga izvodi iz vjere ima pravo da nastavi biti musliman i da radi ono sto mu je naredjeno,namaz je ipak prva stvar za koju cemo biti pitani,a to sto imam druge grijehe ostavi meni i Allahu swt jer je ce On biti jedini sudija na Sudnjem Danu,gdje nam nece niko pomoci osim nasa djela..
Allah swt vas pomogao i uputio amin
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
hr17,hr18,hr19,hr20 igrao nisam ban dobio
na hr 23 i 25 sam dobio,o 25 sam objasnjavao,a na 23 je bio ban zbog sittanja racuna
cuj benjamina bolje onda i ne klanjati,da ti kazem da jedan grijeh ne opravdava drugi,tako da ne mozes reci da ako psujes onda ne trebas ni klanjati,ni postiti,ni ciniti zikr,itd itd
svaki covijek je gresan,i sve dok ne ucini grijeh koji ga izvodi iz vjere ima pravo da nastavi biti musliman i da radi ono sto mu je naredjeno,namaz je ipak prva stvar za koju cemo biti pitani,a to sto imam druge grijehe ostavi meni i Allahu swt jer je ce On biti jedini sudija na Sudnjem Danu,gdje nam nece niko pomoci osim nasa djela..
Allah swt vas pomogao i uputio amin
Na hr23 i hr25 si dobio ban i ispusio a na ovim sto si nabrojao si samo ispusio :D
A ima prica koja pripovjeda o jednoj poboznoj zeni i o jednom pijancu.
U godinu dana umrli oboje pa ih zakopali, obavili dzenazu il ti ga sahranu i jednom i drugom. Posle nekog vremena, zeni se urusi mezar. Ljudi u cudu, poprave al kroz koji dan opet i tako 3-4 puta a kod pijanca nista.
Narod upita ucenog covjeka sto je to tako a on im odgovori:
Ta zena je klanjala redovno, postila, isla u dzamiju ali je njen jezik kostao, nema covjeka u komsiluku sa kojim nije bar jednom uvrijedila ili na neki nacin ostetila dok je covjek non stop bio pijan ali nije nikoga dirao i kad bi god kome sta zatrebalo uvijek je rado pomagao.
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
A ti doktore, haj nadjemo se kod krivog pa hajmo dole niz Gospodsku negdje popit Nektar? :D
 
Reaction score
6
Na hr23 i hr25 si dobio ban i ispusio a na ovim sto si nabrojao si samo ispusio :D
A ima prica koja pripovjeda o jednoj poboznoj zeni i o jednom pijancu.
U godinu dana umrli oboje pa ih zakopali, obavili dzenazu il ti ga sahranu i jednom i drugom. Posle nekog vremena, zeni se urusi mezar. Ljudi u cudu, poprave al kroz koji dan opet i tako 3-4 puta a kod pijanca nista.
Narod upita ucenog covjeka sto je to tako a on im odgovori:
Ta zena je klanjala redovno, postila, isla u dzamiju ali je njen jezik kostao, nema covjeka u komsiluku sa kojim nije bar jednom uvrijedila ili na neki nacin ostetila dok je covjek non stop bio pijan ali nije nikoga dirao i kad bi god kome sta zatrebalo uvijek je rado pomagao.
Allah Aleem
 

faree

Active Member
Reaction score
55
Sve dok se ovako ponašali, spam će sve više tonuti, smarate ljudi sa hr1,hr2.....hr24, hr25, manite se Vanjuhe (ljudine!), Adina i drugih, ovo je novi svijet, o njemu pišite, panjone brate kako ide, Dino opet grizeš sve redom,
 
Top