Spam

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
hahahah pa ko je rekao da ja imam nesto protiv free sela,samo nek se nobla,bit ce vojske vise hahah...
samo kazem neke stvari....i gdje treba pisati te cestitike na 1k komentara hahhaha
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
i ti nekog kanarincem nazivas hladno bez emocije,a u drugom postu pises , nek vas Allah uputi na pravi put?ko koga jebe ovde ?? imam i ja komsiju pio ko niko i odjednom ode na jednu dzumu i samo se uzda u Allaha
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
idi ba s foruma dje si do sad bio matere ti kvaris wickedu reputaciju i ostaloj administraciji,sve medno bez tebe
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
ma poyyy yoge
4x Pljačkaš dana

Opljačkaj najviše sirovina na ovom svijetu.

Najbolji rezultat: jučer (567.537 sirovina)

453.707 / 453.707
453.707 / 453.707
U vodstvu ste! Najbolji idući igrač ima 397.078. Držite ovo vodstvo do ponoći kako biste osvojili ovo postignuće! » prikaži sve
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
smayke zvani oproštaj
to je to, kad mi wicked nije dao nikakvu tituli u ingame, trebao je do sad izmisliti neku jedinicu tipa paladina, da se zove Zmayke..ali eto nema ništa a tolike godine sam tu :(
nadam se da će na forumu biti titula neka tipa ko prije oni plemići po komentarima, da bude Zmayke inaće ću i s foruma otići
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
to je to, kad mi wicked nije dao nikakvu tituli u ingame, trebao je do sad izmisliti neku jedinicu tipa paladina, da se zove Zmayke..ali eto nema ništa a tolike godine sam tu :(
nadam se da će na forumu biti titula neka tipa ko prije oni plemići po komentarima, da bude Zmayke inaće ću i s foruma otići
da znas da te cekam vamo s dzafom ;)
 
Top