Spam

adoo23

Member
Reaction score
10
samo da pitam je l to onaj benjo sto jenigrao na racuni Barbarian Boj na hr19 ili 20 cini mi se?
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
ja sam igro 17, gile dual moj je igro 19 ,20 ,ja 21 i selam ti s prvog mjesta ,popisaj se na svoje vidjenje vjere jarane ,i obrij to ne prikazuj se ,cafire jedan
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
ma jebo mu fukarina ni vise ni manje nego mater i to centrirano u pi*cku ker jedan obicni bradati,spodoba klasicna ,nesto dosla pripovjedat ,skini se s kurca perodaktilu jedan
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
ko ono rece na k54 se ne farma ???
Poredak Ime Pleme Rezultat Datum
1 Ludi petak
7629_thumb
EAG 577.814 jučer
2 Special One
7629_thumb
EAG 478.664 jučer
3 Wilimwen
7629_thumb
EAG 380.918 05.10.2016
4 wiljsuka9
7629_thumb
EAG 273.542 29.09.2016
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Dolaze mi neke slike, neka frka u NW, Doktor se uspanicio, skuplja se deff sa svih strana, sta ti je ba doktore, zar se toliko bojis par fejkova? Posaljes na covjeka po koji fejk i odma frka, nista nije strasno sta ti moze po 1 ovan :;D
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
Dolaze mi neke slike, neka frka u NW, Doktor se uspanicio, skuplja se deff sa svih strana, sta ti je ba doktore, zar se toliko bojis par fejkova? Posaljes na covjeka po koji fejk i odma frka, nista nije strasno sta ti moze po 1 ovan :;D
a jarane jbg mora se obezbjedit,otp su prejaki
 

TaaHe.

Member
Reaction score
14
Dolaze mi neke slike, neka frka u NW, Doktor se uspanicio, skuplja se deff sa svih strana, sta ti je ba doktore, zar se toliko bojis par fejkova? Posaljes na covjeka po koji fejk i odma frka, nista nije strasno sta ti moze po 1 ovan :;D
znaš ti kol'ko može probit jedan ovan ? eheeeee
 

adoo23

Member
Reaction score
10
ma jebo mu fukarina ni vise ni manje nego mater i to centrirano u pi*cku ker jedan obicni bradati,spodoba klasicna ,nesto dosla pripovjedat ,skini se s kurca perodaktilu jedan


Keyboard nasilničeee, budi kul. Primit ćeš po njušci haha :D
 
Top