Spam

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Čuj Watchtower na hr27...automatski taguje napade koji idu prema vama ako su u dometu watchtowera, koja blamage
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Ovim putem bi te začarani zamolio da preneseš tamo tim što prave to, da ne uvode ovo sr*nje od zgrade... mislim ono digneš ga na lvl20 15 polja zahvata, i kad napad stigne u tih 15 polja do tvog sela ili sela tvog kolege, ili komšije kojeg si kontao noblati a neko drugi šalje noble na njeg, jednostavno pošalješ plemku posle njegovih 4 i tu normalno vidiš je li napad od 1-1000 jedinica, ili je od 1000-5000 ili 5k i više ccc...wicked, zamolio bih te da ikako spasiš makar ovaj hr..koji je trenutno možda i najmanji server po broju igrača, da ne bude još manje igrača i multića na serveru
 

Atlantis

Active Member
Reaction score
58
Kakav Watchtower sad prokleti...Ubi ove "inovacije" igru bgt...

15 polja radius Bogati...To na nasim serverima pola kontineneta te ne moze fejkat...Katastrofa majko mila ode igrat candy crush bit ce mi bolje...

Jos cu onda samo igrat hr1 tamo se nece primjenjivati promjene a ne cini se da ce uskoro svijet zavrsit...
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
kontam njemacki ili poljski zaigrat,a mozda i francuski
nema, na svakom novom svijetu počinje to, hajmo javno otvoriti peticiju ovdje na forumu da se požalimo na to...baš kao što atlantis kaže, digneš na lvl 20 radius 15 polja..to je pola kontinenta jednog, a jedva da imamo 4 konta i to nepotpuna..
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
wicked ja se žalim! Makar da se ne postavlja ovo na aktivne svijetove.. Ako će na 27 meći onda turaj, neću to svakako igrat :D
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Slovenci ko Slovenci, juce ja pisao sa nikname, osjetila se ogromna doza gorcine sto se zaletio na pdp i ja covjeku fino pokusavam objasniti da je nula za vodstvo, da nemaju sad kud, covjek i dalje podcjenjuje pdp i pravi od mene budalu ko frajer je mislio da sam iskusniji. Ima on jos keceva u rukavu, stosta za uradit. Jel jedan od tih "asova" da kad je vec kod vas sranje u plemenu, pokusaji napravit sranje u suparnickim plemenima i racunima? Jadno je nikname sto pokusavas Benji prodat neku pricu ko pjana i ja cemo ga iskoristit, liku Ludi petak ce vam svima doci glave, a za tvoju informaciju Pjana, Benjo i ja smo iz istog mjesta i sutra ko od sale sjedemo sva troica na kafu, jos smo i generacija. Nstavljaju se krivi i jadni potezi vodstva NW na celu sa nikname. Prozivao sam doktora da je bot pogotovo za vodstvo, ovim putem se javno izvinjavam njemu i mislim da je covjek bukvalno "doktor" za tebe. Ne bi Slovenci bili slovenci kad ne bi spletkarili :D
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Ja ne znam Vedade što si toliko opterećen sa NW :) Izgleda nostalgija radi panjeva da možeš ušao bi i sa EAG rat na njih, pa idete na doktora, oladite neka se kolju šta se imate svi uplitati, jedna akcija panjeva i uzeti 5 sela i sad gotov rat..

Iskreno nisam očekivao od tebe ovoliku '' pristrasnost '' lagano samo..
 

Atlantis

Active Member
Reaction score
58
Ako ce se svijet svesti na EAG i PDP protiv NW onda ce bit skroz bezveze...-SG- moze dati ravnotezu ali tesko...
 
Top