Spam

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487

Eto taj Dragan objasnio sto mu je tako lice sjeb***
vidi pasa moj, sto se tice lica slika nije postavljena.. aBd ako se da srediti neka sredi il ne sredi što se njega tice, njegovo je..
nemam namjeru ismijavati se na racun neciji sto se tice izgleda nekog, nit sam ikad se ikom ismijavao na taj nacin...

ismijavanje ide tom Draganu Savicu radi "modnog dodatka" ili ti ga lanca, sto od sebe pravi zivotinju, hajvana..cuj modni detalj lanac, ko jos medju nakitom danas ima lanac i to onaj lanac za one volove za koridu.. ako od sebe on sam pravi ono nesto, sto ga Bog nije stvorio da bude to, onda i jeste za to da ga ja ovdje postavim, i jos da editujem komentar i napisem "HAHA"
 

Atlantis

Active Member
Reaction score
58
Ma sve 5 haha...Ovo sam stavio za sve sta misle da je takav prirodno, a ovo za lanac bgt lanac mu ko vrat debeo majko mila...
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Tačno nekad je bolje da spam stoji dva dana bez komentara, nego da neko nešto napiše glupo evo Atlantis, evo neznam
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
10x Pljačkaš dana

Opljačkaj najviše sirovina na ovom svijetu.

Najbolji rezultat: jučer (859.537 sirovina)

281.121 / 281.121
281.121 / 281.121
U vodstvu ste! Najbolji idući igrač ima 245.826. Držite ovo vodstvo do ponoći kako biste osvojili ovo postignuće! » prikaži sve


neko stisno :D
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Nakon 10 laganih uzetih nagrada, neko je stisnuo malo konačno i zaprijetio za tu nagradu..
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
ma spam umro, jedino se spama kad dođu ovi što nisu redovni da se prozivaju radi nečega ingame što se desilo .. Samo tad se otvori forum i ima komentara svugdje..
 

DeletedUser

Guest
Pjana totalno se slazem sa tobom...neki rjesavaju svoje probleme na forumu a u igri ne mrdaju....
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Ma mrdaju oni i u igri, a npr kad se vidi da je neko noblao free selo, onda ovi dođu na forum pa se kao svađaju, prozivaju, neko se zakuco dođu pa se ismijavaju, ili nešto treće se desi pa oni dođu malo na forum, dan dva aktuelno to bude i onda stane kao što je slučaj trenutno. Par dežurnih igrača koji dolaze na vanjskom malo se zajebavati, ostali ništa i kažu propada nam server. Pa nek propada :D
 

DeletedUser

Guest
Ma nista, moramo onda nesto zakuhat u igri pa da nam bude zaninljivo i da se forum napuni hahaha
 

robert deniro

Well-Known Member
Reaction score
152
Ma mrdaju oni i u igri, a npr kad se vidi da je neko noblao free selo, onda ovi dođu na forum pa se kao svađaju, prozivaju, neko se zakuco dođu pa se ismijavaju, ili nešto treće se desi pa oni dođu malo na forum, dan dva aktuelno to bude i onda stane kao što je slučaj trenutno. Par dežurnih igrača koji dolaze na vanjskom malo se zajebavati, ostali ništa i kažu propada nam server. Pa nek propada :D
znas ti onu reklamu s tva ?
 
Top