SPAM

mejra

Active Member
Reaction score
48
Francetic 2k poena sa akademijom :) Zar vec druze,to 5 multica spremno za noblanje heheheeeeeeee
posle dodju meni bale o pb-u

Kradljivac (Bronca - Razina 2)

Opljačkaj ukupno 10.000 sirovina.

Sljedeća razina: Zaplijenite 1.000.000 sirovina!

263.533 / 1.000.000
263.533 / 1.000.000

S tim da samo dns aktivno farmam,jer sam slobodan,nema skole,da sam na raspustu bilo bi pola milionaa
 

MrDoniuss

Active Member
Reaction score
46
Francetic 2k poena sa akademijom :) Zar vec druze,to 5 multica spremno za noblanje heheheeeeeeee
posle dodju meni bale o pb-u

Kradljivac (Bronca - Razina 2)

Opljačkaj ukupno 10.000 sirovina.

Sljedeća razina: Zaplijenite 1.000.000 sirovina!

263.533 / 1.000.000
263.533 / 1.000.000

S tim da samo dns aktivno farmam,jer sam slobodan,nema skole,da sam na raspustu bilo bi pola milionaa
Cestitam, jel ti ovo najduzi svijet ikad odigran
 

Atlantis

Active Member
Reaction score
58
Sad cekam komentare opet Adin ovakav onakav, a dao bi ruku da Adin sa 2k ima akademiju da bi svi jos vise srali po njemu, a ovako kad je igrac iz vase klape onda nista..
 

francetic

Member
Reaction score
15
Francetic 2k poena sa akademijom :) Zar vec druze,to 5 multica spremno za noblanje heheheeeeeeee
posle dodju meni bale o pb-u

Kradljivac (Bronca - Razina 2)

Opljačkaj ukupno 10.000 sirovina.

Sljedeća razina: Zaplijenite 1.000.000 sirovina!

263.533 / 1.000.000
263.533 / 1.000.000

S tim da samo dns aktivno farmam,jer sam slobodan,nema skole,da sam na raspustu bilo bi pola milionaa
Netko ima vremena, netko ima novca. Ja imam i vremena i novca. Nisam ti ja kriv što si sirotinja. Iš.
Francetić ne zna što su multići.
 
Last edited:

francetic

Member
Reaction score
15
Sad cekam komentare opet Adin ovakav onakav, a dao bi ruku da Adin sa 2k ima akademiju da bi svi jos vise srali po njemu, a ovako kad je igrac iz vase klape onda nista..
Njubino, uvijek sam imao akademiju s 2k bodova i pobijedio svaki svijet koji sam igrao, osim s7.
Zato, molim te nauči me igrat.
 

francetic

Member
Reaction score
15
Propade vam savez, što je ovo, svi vaši saveznici nam nude NAP-ove saveze ili što god želimo.
Gdje je zapelo?
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
Napiši smislenu rečenicu ili šetaj, koga boli kiki za tvoje "smiješan si"?
Nisam siromosana,daleko od toga,hvala Allaha swt na svemu sto imam,samo nikad nisam niti cu ikad kupovati pb,i ne prozivam te ja licno zbog pb svako ko moze ima pravo da ga trosi,vec sam namjerno to rekao jer je prije bilo prozivanja pojedinih igraca od strane pojedinaca iz tvog plemena jer dizu akademiju rano i tako dalje,pa sam skrenuo paznju na tebe :)
Sretno s osvajanjem svijeta.
 

francetic

Member
Reaction score
15
Nisam siromosana,daleko od toga,hvala Allaha swt na svemu sto imam,samo nikad nisam niti cu ikad kupovati pb,i ne prozivam te ja licno zbog pb svako ko moze ima pravo da ga trosi,vec sam namjerno to rekao jer je prije bilo prozivanja pojedinih igraca od strane pojedinaca iz tvog plemena jer dizu akademiju rano i tako dalje,pa sam skrenuo paznju na tebe :)
Sretno s osvajanjem svijeta.
I hoće mene glagole učit a ne zna točku i zarez stavit..
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
Zarez nema blage veze sa glagolima,nauci razliku izmedju pravopisnih i gramatickih gresaka
 
Top