SPAM

mejra

Active Member
Reaction score
48
Zanima me da li je mozda to zdravko colic sa hr18 jer trazim ga vec 2 godine
 

francetic

Member
Reaction score
15
dmhqo3
Svaki svijet ste tako i uzeli, sa reguritanjem drugih igraca, sto toliko ne krivim vas vec drugu stranu koja nije dostojna odma izaci, vec se dvolicira cijelo vrijeme i zabada noz u ledja,a ne smije reci u lice sta ima.
Iako nisam bas razumio najbolje Benjin postupak, ja nemam nista protiv njegovog izlaska, odlucio je to sam i izasao odma kao pravi igrac, a mogao je da ostane pa da spijunira, da pravi neke druge probleme i slicno. Skroz posten izlazak iz plemena i idemo dalje.
Tko o čemu? Kurva o poštenju.
Mi ne regrutiramo, kad nam se igrač svidi kao osoba i kao igrač zovemo ga k nama. Pa kad bih htio mogao bih server zatvorit za 2 mjeseca. Ne bi trebali ratovat uopće, jednostavno ljudi žele k nama jer znaju tko smo i što smo.
O crncima se zna puno toga i sigurno o nama ne može pričat petnaestogodišnji balavac.

Što si ti?
Dokazani prevarant i lopov koji ulazi u tuđe račune?
Igrač koji svijet počinje s 10-15 računa?
I ti ćeš meni pričat o moralu?
Mi ne idemo po karti i ne zovemo igrače, a ne dečko. Svakako uvijek će mo zvati prave ljude, jer mi volimo ovu igru i volimo društvo dobrih ljudi. Skupimo se jednom godišnje i ubijamo zimu na naš način.
I uvijek se zakači nekakva gnjida i počne srat jer ga peče savjest i u drugima vidi samog sebe, ne nisu svi lopovi i prevaranti i ne ravnaj se po sebi.
Pa mogao sam pola Breaka prebacit u Crnce i mogu i sad. Nek ti kažu suigrači iz plemena, nudili su mi info što god želim, lijepo sam im se zahvalio i rekao kako nam te stvari ne trebaju.
Jer želimo se malo i tući a pobjeda ili gubitak je sporedna stvar.
Stavi si u glavu Crnci nisu samo pleme, Crnci su institucija. Možeš nas volit ili mrzit zaboli nas kiki.
Ah, skoro sam zaboravio.
dmhqo3

Mogu ti ovakvih 10 zalijepit, zalijepi ti meni 1.
http://prntscr.com/dmhr75
 
Last edited:

Kotoromanic

Active Member
Reaction score
82
1880, s hitlerom pravio taktike za rat

Jel pise gore tvoje ime ili nick ili nesto ?
Moras li bit svakom loncu poklopac na svakoj jebenoj temi na kompletnom forumu ?!
Ohladi malo covjece, ne pravi od sebe sve vecu budalu ccc...
 

Rewcrew1

Member
Reaction score
25
Zanima me da li je mozda to zdravko colic sa hr18 jer trazim ga vec 2 godine


E pa usta te jebem ta mala otac ti moze biti ti se naso s njim zajebavat pu smrade niko ti nije nista pito sta odma ti nesto , koje si ti dno dna nabijem te na kurac mlitava joj kako ima retardirane djece pa to je Bogu plakat , a ovaj Atlantis inteligentan strasno nemam rijeci dno dna , nisam te htjeo jebavat sad ces da budes mala maca treba takve sam karat u pakas idiote
 

Atlantis

Active Member
Reaction score
58
E pa usta te jebem ta mala otac ti moze biti ti se naso s njim zajebavat pu smrade niko ti nije nista pito sta odma ti nesto , koje si ti dno dna nabijem te na kurac mlitava joj kako ima retardirane djece pa to je Bogu plakat , a ovaj Atlantis inteligentan strasno nemam rijeci dno dna , nisam te htjeo jebavat sad ces da budes mala maca treba takve sam karat u pakas idiote

Sta glumis ti? Jesam li tebe mozda spomenuo igdje?
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Prva stvar ja se ne uvlačim nikad nikom, obično se meni uvlače :D
Druga stvar ovo mi je bilo smiješno nigdje veze to što pišeš.. Ja nikad nisam rekao da mrzim doktora, ja sam rekao da je kompletna budala, rekao sam da je retardiran ali sam uvijek pri završetku posta rekao kako mi je drag lik i to stoji..

Što se tiče Adina, igram s njim u plemenu i šta trebam prozivati lika? Pjana svako ima svoje brate ne vidim razlog da mi to pišeš.. zar i ja trebam u tu grupu od vas nekoliko i da idem protiv Adina i Doktora? Niti sam sa njima niti protiv njih, niti sam sa vama niti protiv vas.. vec danima ja ovdje ne dajem svoje komentare osim što ovako se smijem i to je sve.. Razlog tome je što sam razočaran i to je sve.. ali opet to nema veze ni s kim.. Prošlo me je Pjana ono da se svađam na vanjskom i to sve a opet ponavljam ne vidim razloga zašto bi se ja uvlačio Doktoru i Adinu .. Doktor je uvijek meni davao poštovanje i to veliko, i šta god ja rekao za njega a rekao sam milion puta svašta, uvijek ću zavrsiti post da mi je prijatelj i to jedan od boljih odavde, razlog tome što mi je Doktor pokazao da mu je stalo do plemena koje je bilo moje, da mu je stalo da izvrši zadatke da ne razočara opet mene jer sam ja vodio pleme i Doktor mi je milion puta odao poštovanje, još nisam to zasluzio znao sam svašta reći, tako što se tiče Anela mogu mu i opsovati, i reci svašta ali sam uvijek rekao da mi je draga osoba..


Sa Adinom igram 27 icu, volim da igram sa novim ljudima, volim pogotovo sa nekim sa kime sam se '' krvio '' da igram zajedno, nekako mi je to slatko :) ne znam, Adin se dosta mjenja kao igrač, i ponovit cu ono od prije da je bezobrazan pa ja mu neki dan kazem daj resursa kaze '' dosta ti je '' , vjerovatno da sam stari reagovao bi, ovako sam prešutio i sačekao da se on prilagodi na mene kao ja na njega sto pokušavam, sve je ovo igra Pjana brate moj, trebamo da se igramo samo :)

Sretni vam praznici svima, ljudi volite se, ljubite se ispod jelke (love) , and peace.
 

ded@

Member
Reaction score
9
Prva stvar ja se ne uvlačim nikad nikom, obično se meni uvlače :D
Druga stvar ovo mi je bilo smiješno nigdje veze to što pišeš.. Ja nikad nisam rekao da mrzim doktora, ja sam rekao da je kompletna budala, rekao sam da je retardiran ali sam uvijek pri završetku posta rekao kako mi je drag lik i to stoji..

Što se tiče Adina, igram s njim u plemenu i šta trebam prozivati lika? Pjana svako ima svoje brate ne vidim razlog da mi to pišeš.. zar i ja trebam u tu grupu od vas nekoliko i da idem protiv Adina i Doktora? Niti sam sa njima niti protiv njih, niti sam sa vama niti protiv vas.. vec danima ja ovdje ne dajem svoje komentare osim što ovako se smijem i to je sve.. Razlog tome je što sam razočaran i to je sve.. ali opet to nema veze ni s kim.. Prošlo me je Pjana ono da se svađam na vanjskom i to sve a opet ponavljam ne vidim razloga zašto bi se ja uvlačio Doktoru i Adinu .. Doktor je uvijek meni davao poštovanje i to veliko, i šta god ja rekao za njega a rekao sam milion puta svašta, uvijek ću zavrsiti post da mi je prijatelj i to jedan od boljih odavde, razlog tome što mi je Doktor pokazao da mu je stalo do plemena koje je bilo moje, da mu je stalo da izvrši zadatke da ne razočara opet mene jer sam ja vodio pleme i Doktor mi je milion puta odao poštovanje, još nisam to zasluzio znao sam svašta reći, tako što se tiče Anela mogu mu i opsovati, i reci svašta ali sam uvijek rekao da mi je draga osoba..


Sa Adinom igram 27 icu, volim da igram sa novim ljudima, volim pogotovo sa nekim sa kime sam se '' krvio '' da igram zajedno, nekako mi je to slatko :) ne znam, Adin se dosta mjenja kao igrač, i ponovit cu ono od prije da je bezobrazan pa ja mu neki dan kazem daj resursa kaze '' dosta ti je '' , vjerovatno da sam stari reagovao bi, ovako sam prešutio i sačekao da se on prilagodi na mene kao ja na njega sto pokušavam, sve je ovo igra Pjana brate moj, trebamo da se igramo samo :)

Sretni vam praznici svima, ljudi volite se, ljubite se ispod jelke (love) , and peace.




vid ovaj tenkre došo malo pameti
 
Top