SPAM

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Dobar Dino (Y)

Taktika za Break. Pošaljite nekih 50 fejkova doktoru, on će 60% deffa navući kod sebe u sela, i onda ostale možete noblati.

:beer:
 

DeletedUser

Guest
Šta je doktore,ti reče da će neki train udariti jutros :D
ah daaa,ti nemaš traiin xexe
 

ded@

Member
Reaction score
9
šta si ti neki mangupčić

hm... ludi petak... da ti nisi ona kurata bakica... na tom accu bio jedan pametan, pretpostavljam da to nisi ti??? viš, neki se opamete, taj osmičević npr. a neki ostanu i dalje mutavi.
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
hm... ludi petak... da ti nisi ona kurata bakica... na tom accu bio jedan pametan, pretpostavljam da to nisi ti??? viš, neki se opamete, taj osmičević npr. a neki ostanu i dalje mutavi.

ma jarane puno kenjaš iskreno :D
 

Rewcrew1

Member
Reaction score
25
1x Pljačkaš dana
Opljačkaj najviše sela na ovom svijetu.

Najbolji rezultat: jučer (12.212 sela)

12.956 / 12.956
12.956 / 12.956
U vodstvu ste! Najbolji idući igrač ima 8.856. Držite ovo vodstvo do ponoći kako biste osvojili ovo postignuće!
dummy.png

Branitelj dana
Kao branitelj porazi najviše jedinica na ovom svijetu.

0 / 4.343
0 / 4.343
dummy.png

Pljačkaš dana
Opljačkaj najviše sirovina na ovom svijetu.

569.347 / 569.347
569.347 / 569.347
U vodstvu ste! Najbolji idući igrač ima 558.417. Držite ovo vodstvo do ponoći kako biste osvojili ovo postignuće!


Spavas li mirno doctore , je l ovo pbe doctoree
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
sta ko je to...pa vidio si jucer kako ti off sjeda u selo,e na tom accu on igra...
A rew pored toga sto farma svoje da bi uzeo pljackasa,farma i 3 multija
 

Rewcrew1

Member
Reaction score
25
sta ko je to...pa vidio si jucer kako ti off sjeda u selo,e na tom accu on igra...
A rew pored toga sto farma svoje da bi uzeo pljackasa,farma i 3 multija


Kako te nije stid reci multice da farmam pa 13k sela ofarmat hajvanu jedan treba to , i cijelo vrijeme mi pelle bjezo 50k onda sam sjeo za komp ugrijo stolicu ,i spustio na 20k al je bilo malo vremena skroz pa sam ofarmo 17k u par minuta tak da doctore sss :D

Nemoj da se stidiss dodji da ga vidiss
 
Top