SPAM

Reaction score
3
Sad pročita piše ti '' r0ke '' ako si ti onaj Anes da ti kažem da se napušiš kurčine za ono na hr17 što ti je Franc opsovao sa mog pa mi štimali ban, dugo sam tražio da vidim taj acc govnarski da opet igra ;)

Anes/r0ke, taj sam. Jedan jedini, ne postoji drugi. Ja ne znam o cemu ti pricas, samo znam da cu da cutim o tom svijetu, izgubio sam ga pa je bolje da cutim. A vase radnje s tog svijeta nisu vrijedne spomena, prebolio sam ih davno :D


A ti dino, mozes me vrijedjas koliko hoces, ne pogadja me od takvih kao ti....

Nadam se da si odrasto nakon jedno 5-6 godina igranja pleemena, da nisi vise gloop kao sto si bio ;)
 

Vladimir Putin

Active Member
Reaction score
17
haha putin ne zna kad se kucaju, zna samo kad uzmu nesto, jer je botina ziva
francetic joleta nagovorio na kucanje, danas baxuza , ko je sledeci da popusi off za francetica , jer se stari usro :D

Šta je ironija? Ironija je kada ti momak koji igra na Doctoru kaže da si bot..
 

DeletedUser

Guest
haha putin ne zna kad se kucaju, zna samo kad uzmu nesto, jer je botina ziva
francetic joleta nagovorio na kucanje, danas baxuza , ko je sledeci da popusi off za francetica , jer se stari usro :D


Zanimljivo je koliko je lijepo bilo 21.01.2017 kada ste izgubili 4-5 sela pa se mejra i TheDoctor nisu ni javljali na frm,
a sad svrsavaju za sacicu offa ;)
Ocigledno nesto ne kontas,ne gubi niko off za francetica,gubimo za pleme,on koordinira akcijom,takodje i on gubi svoj off,ali neki kao ti i kao taj tvoj "jaran" Dtramos ili kako vec,(taj sto igra na acc jole) ne vidite dalje od svoje guzice .

Frajeru garant jos suze liju za 2-3 nukice sto je izgubio,pa je presao kod vas,izgleda draze mu da izgubi sela nego off. :D
Gubljenje offa i sela je sastavni dio ove igrice,ne vezite se mnogo emotivno ni za sela ni za vojsku,nemojte posle plakati kad jedno od toga izgubite kao "neki".
Ljubim vas sve,bitno je da se mi ovde svi dobro druzimo <3
Veliki pozdrav za Lord of drinks,ima najbolji potpis :cool:
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
Zanimljivo je koliko je lijepo bilo 21.01.2017 kada ste izgubili 4-5 sela pa se mejra i TheDoctor nisu ni javljali na frm,
a sad svrsavaju za sacicu offa ;)
Ocigledno nesto ne kontas,ne gubi niko off za francetica,gubimo za pleme,on koordinira akcijom,takodje i on gubi svoj off,ali neki kao ti i kao taj tvoj "jaran" Dtramos ili kako vec,(taj sto igra na acc jole) ne vidite dalje od svoje guzice .

Frajeru garant jos suze liju za 2-3 nukice sto je izgubio,pa je presao kod vas,izgleda draze mu da izgubi sela nego off. :D
Gubljenje offa i sela je sastavni dio ove igrice,ne vezite se mnogo emotivno ni za sela ni za vojsku,nemojte posle plakati kad jedno od toga izgubite kao "neki".
Ljubim vas sve,bitno je da se mi ovde svi dobro druzimo <3
Veliki pozdrav za Lord of drinks,ima najbolji potpis :cool:
kad imaš igrača tako aktivnog i tvog kalibra,njegovih 100 vojnika (za pratnju s plemkama) je vrijednijih nego tvoja nuka koja je dole u pozadini
 

Vebit

Member
Reaction score
0
pojma nemam u koju dvo OVO Temu trebalo ići PA ETO aj'mopspam
mada bi ja in ovo stavio u Temu pod nazivom ŽALOSNO ,ali ne vidjeh je pa eto da je ja ne otvaram...
Naime Radi se o kvaliteti podrške na Nasim serverima ... nezamislivo za većinu stranih (osobno najviše iskustva imam na beti...i baš tamo ima najviše verzija igara i neopisivo puno varijanti igre...ali gle čuda, BAŠ TAMO SE PODRŠKA STVARNO TRUDI DA ČIM PRIJE I ŠTO "POŠTENIJE" ODRADI SVOJ POSAO:
DA POSAO; JER OVO "PODRŽAVANJE IGRE" NIJE NIŠTA DRUGO NEGO UMOTAN NAZIV ZA PLAĆANJE USLUGE KOJI NAM ADMINI I OPĆENITO PODRŠKA PRUŽAJU A ZA TO SU PLAĆENI!
E sad KAKO ja drzite liniju u to NE ulazim, NiTi me briga ... pa SVE da ja volantiraju (a znam da nisu tako humani xD i to nikome ne zamijeram )
Ali ako STE SE VEC nečeg prihvatili da Onda ja radite !!!
Pa nismo u parlamentu
beat_brick.png

da skratim , radi se o dolje priloženom zahtjevu podršci za riješavanje "problema" ,mada istog nema (problema) već samo nemara, nerada i na kraju krajeva vrijeđanja igrača koji samo "traži" da mu se da što ga i pripada po pravilima igre.
Podršci Sam pieto mislio da se slučajno potkrala greška, ali nakon odgovora vidim da se radi o ČISTOM NEMARU; NERADU te vrijeđanju mene kao igrača bez ama baš ikakve osnove...samo jer je "teško" odraditi ono za što netko prima naknadu !?

Sasvim Je sporedno 5 dana premiuma (koji bi već ionako odavno istekao,pa meni svejedno) , ali bitno je dali se igraču (sporedno koliko kvalitetnom, to je moj problem) koji je u 6 godina igre ponešto i "uložio u PODRŠKU IGRI tj. platio koliko je smatrao da treba kako baš nebi igrao najtežu mogućnost a i igra se tako predstavlja "BESPLATNO" znajući da se samo bolest i sl. dobiva besplatno...
zalutah, bitno Je Dali se igračima OD Strane podrške a bar minimum onog što piše u pravilima igre !?
ILI JE SAMO BITNO ŠTO VIŠE PREMIUMA POTROŠITI NO ŠTO BEZ NJEGA SLJEDUJE NE PRUŽITI !!!?

ETO TOLIKO.
P.S nakon što napisah da sam nezadovoljan, podrška je uredno napisala da je "moj problem riješen" !?

da uistinu, moj je problem riješen Je na moje nezadovoljstvo i protiv temeljnih pravila igre koja su još od prvih servera ista... jednostavnim zatvaranjem teme.

E not moj je problem da mi netko Pokaže kako ne radi ono što mu je posao, problem je što takvi rade taj posao !!!
Iz Doli prloženog će svatkom imalo upoznatom sa igrom biti jasno o čemu i zašto sve ovo pišem.
------------

Vebit2017-01-14 06:39:56
Naime, igrač Lord Nikolas JE u igru ušao na moj Poziv i dalje aktivno IGRA I naravno imamo određeno VRIJEME DA NE možemo slati res i sl.

Prešao Je 500 bodova PRIJE DVA-tri dana (nisam siguran baš točno)
Posto u međuvremenu ja nisam dobio, BAS mi trtebaju :), onih 5 Dana premiuma i zastavu obraćam se podršci.
Not Puno, al 'čovjeka Veseli :)
Pozdrav
Vebit
Plemena - korisnička podrška2017-01-15 00:30:45
Zdravo Vebit,

ako Ste se spajali s Istog IP Onda se nagrada dodjeljuje NE.

Srdačan pozdrav,
zli
Vebit2017-01-15 04:52:45
Ne nisam, provjerite.
Na Je Iz Varaždina JA Iz Zadra nemamo baš nikakve veze Osima ŠTO SMO PRIJE igrali Zajedno.
Ja Sam poslao Više invitation card a Na sebi odazvao sam se šta je to.
Bar bi not teško provjeriti.
Igram 6 Godina, ja istina na početnim serverima Sam Nešto Iz neznanja Nešto msvjesno pokušao mutiti, Ali sad mi Je Previse sam JEDAN Račun NE da se petljam sa tim glupostima.
TECE mi 50a Godina ja nemam volje zafrkavati se sa tim da Neko selo dižem napraviti 500 bodova zbog 5 Dana premiuma ja nisam ga zbog toga ni pozvao.
Pozvao Sam Više igrača s Kojima Sam se nekad lijepo zabavio u igri, A Posto Sam Dugo igrao Strane i brže servere Sam izgubio kontakt sa većinom sam htio Sam kojeg poznatog igrača u plemenu.
TIH 5 dana mi ništa u životu promijeniti poje.

Ali iskreno SAM razočaran odgovorom !!! Jer na SAM PO SEBI indirektno Tvrdi da Sam "ako" napravio.
Očito se nitko not ni potrudio da riješi problem neopisiva razlika KAKO bi RADI podrška na NPR. beta serveru ... Odgovor stigne u par Sati i Posao se odradi profesionalno NE Tako vrijeđajući bez ikakve provijere, Jr bar da JE Lako vidjeti!

Razočaran odgovorom !!!

pozdrav
vebit
Ovaj tekst zahtjev Je zatvoren i Ne može se na njega odgovoriti.
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
joj čojk radi besplatnog premiuma došao pljuje podršku, evo ti 30pb halal ti bilo
 

Vebit

Member
Reaction score
0
ove pravopisne greške, valjda zbog translatera, mada ne vidim što ima google na HR serveru prevoditi
beat_shot.png
 

Vebit

Member
Reaction score
0
naravno, ne rade svoj posao...dapače unaprijed me vrijeđaju bez provijere IP !!
Netko me je to možda svejedno, meni nije, plaćam i želim plaćeno da i dobijem a ne da me neka lijenčina levati.
A nikom nemam namjeru "opravdavati se" što tražim da rade svoj posao...
!!!
 

Vebit

Member
Reaction score
0
joj čojk radi besplatnog premiuma došao pljuje podršku, evo ti 30pb halal ti bilo
i ne pravdaj druge, vjerovatno sebi slične, osobito ne sa tim "evo ti 30 PB2 jer niti bi ih od tebe uzeo, a bome nisi ih ni poslao :p
ako pošalješ ja ću ih odmag prosljediti "najslabijem"( po bodovima) u svom plemenu .
ajde , pa neka njemu bar halal bude, da si pismen vidio bi da zbog toga ne pišem !
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Ma nisam ni čitao jer si me smorio odma na startu. Logično da ti ne bi ni poslao, već eto čisto bezveze, nije ni radi reda napisano, već bezveze..

Nisam pismen, žao mi je.
 

Vladimir Putin

Active Member
Reaction score
17
Ma nisam ni čitao jer si me smorio odma na startu. Logično da ti ne bi ni poslao, već eto čisto bezveze, nije ni radi reda napisano, već bezveze..

Nisam pismen, žao mi je.

Zašto si tako okrutan pjana, zašto nisi pročitao roman koji je momak napisao hahha
 

DeletedUser

Guest
kad imaš igrača tako aktivnog i tvog kalibra,njegovih 100 vojnika (za pratnju s plemkama) je vrijednijih nego tvoja nuka koja je dole u pozadini

Cekaj,a sta ti znaci ta aktivnost,tih 100 vojnika,ta nuka?
Sta mu znaci ta aktivnost i taj kalibar,kad je fukara kao osoba.
Izdao je jedne,izdace i druge,takvi gledaju samo svoju guzicu.
Hvala Bogu pa je presao kod vas,ne trebaju nam takvi ;)
Nije jedini cilj ove igrice osvajanje svijeta
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Ne znam ako ti ne sjeda to sto igraci prelaze u drugo neko pleme,sta ces onda u crncima?
pola tih igraca tu je izdalo svoje vodje i saigrace,mislim da ce se pronaci igraci na koje mislim....:D
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
Cekaj,a sta ti znaci ta aktivnost,tih 100 vojnika,ta nuka?
Sta mu znaci ta aktivnost i taj kalibar,kad je fukara kao osoba.
Izdao je jedne,izdace i druge,takvi gledaju samo svoju guzicu.
Hvala Bogu pa je presao kod vas,ne trebaju nam takvi ;)
Nije jedini cilj ove igrice osvajanje svijeta
momak je prvo izašao i bio je vrbovan ,što su dva različita pojma kao i prelazak,koji se unaprijed dogovori što se zove izdaja,već si zadefan itd,tako da power makse nemoj pametovat puno
 

DeletedUser

Guest
momak je prvo izašao i bio je vrbovan ,što su dva različita pojma kao i prelazak,koji se unaprijed dogovori što se zove izdaja,već si zadefan itd,tako da power makse nemoj pametovat puno
Presao je sa svijetle strane na tamnu,ili obrnuto.
Presao je u neprijateljsko pleme,jel to nije izdaja?
Mozda imam pogresan vid sta znaci izdaja,mozda on treba napisati na profil "JA SAM IZDAJNIK" ?
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
Presao je sa svijetle strane na tamnu,ili obrnuto.
Presao je u neprijateljsko pleme,jel to nije izdaja?
Mozda imam pogresan vid sta znaci izdaja,mozda on treba napisati na profil "JA SAM IZDAJNIK" ?
hahahaha ma ti si jarane u minusu ,ajd pali matere ti nit znam ko si ig ni nista poz
 
Top