SPAM

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
dva dana i 25 nuka da mi uzmes 2 sela...i pun k plemica....pa nije tesko bas eto hahah
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
Evo mene, nisam bio tu 10 dana, prelazio u stan, pa onda neta nisam imao evo skoro od komsije sifru dobio :)
Pa dobro nije mogao doca sve sam da odradi, mozda se to moglo bolje, ali sve u svemu 3 grada gore dole, nije kraj svijeta, ne jos uvijek idemo dalje sve do medalje :D
 

Lord pamy

Active Member
Reaction score
38
Kako odjednom ušutiše i nestadoše oni koji su bili najglasniji na početku ove teme! :cool:
 

Minde1302

New Member
Reaction score
1
cuo sam da su objavili rat barbarima
un+belci preko 30 noblanih barbara u 10 dana
cim poraze barbare idu na crnce
 

Lord pamy

Active Member
Reaction score
38
HAHAHAHA, ja sam cuo da Doktor prijeti, tko mu ne posalje deff da ce ga izbacit iz plemena, kakav autoritet :cool:
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
HAHAHAHA, ja sam cuo da Doktor prijeti, tko mu ne posalje deff da ce ga izbacit iz plemena, kakav autoritet :cool:
Ne budi glup, vratio sam skoro 15k defa iz grada svog licno , jer sam se sada vratio imam net i ne treba mi deff, sta ste se uzgidli ? Sto ste noblali par gradova, bravo svaka vam cast, idemo dalje udaramo se,nastavljamo. Noblali ste snipera pa se kurcite, pa noblali smo i mi franceticu 2 grada iz naseg centra, to nije tesko kad se ubaci dosta offa ispred, bespomocan si posle. Rat se ne osvaja jednom bitkom , a i ako ga osvojite dobit cete cestitku od mene, ako sve bude fer i posteno kao sto do sada tece, Sretno.
 

Lord pamy

Active Member
Reaction score
38
Ne budi glup, vratio sam skoro 15k defa iz grada svog licno , jer sam se sada vratio imam net i ne treba mi deff, sta ste se uzgidli ? Sto ste noblali par gradova, bravo svaka vam cast, idemo dalje udaramo se,nastavljamo. Noblali ste snipera pa se kurcite, pa noblali smo i mi franceticu 2 grada iz naseg centra, to nije tesko kad se ubaci dosta offa ispred, bespomocan si posle. Rat se ne osvaja jednom bitkom , a i ako ga osvojite dobit cete cestitku od mene, ako sve bude fer i posteno kao sto do sada tece, Sretno.
A tu ste zivi ste, e vidis moze mi bit sada jer ja kad se kurcim, kurcim se sa argumentima.. Sta je bilo na pocetku ko se ovdje kurcio, ofarmali vi toliko i toliko, i sad vam stoji od one prve pauze rekord (da se razumijemo moj rekord nije puno veci, ali je dnevni prosjek puno jaci i posteno uzet, a ne ko vas na multicima), onda mi dodjes na fb na objavu stranice plemena pises kao ti nekoga kucao pomocu osmatracnice, istu tu vecer dodjes zakucas se ko budaletina na meni, sav off i plemice osim nuke iz glavnog, al bitno je da dodjes nekoga ti nesto prozoves, ti nesto dobro uradio, i onda misteriozno nestanes, ni traga ni glasa ti nema, svaki put svoju nuku zadnju spremite da ne bi slucajno prva isla da ne zagine, kad se nobla neko free selo obavezno ga vi morate noblat, al bitno je deff da vama ide, nemoj dat slucajno nekom ko ti je pomogo sa deffom il takvo nesto, i pored svega toga nakon Anelove izjave da je prerasto hr server svojim znanjem zavrsiste umalo na drugoj strani poretka, al srecom pobrinuli ste se da se to ne dogodi noblajuci jos free sela danas, i ubuduce ne trci pred rudo kad nemas elemenata da se pohvalis necim, da ne bi bio slucaj ko na 26 sa PDP, svi se raspisali, odjednom nestase, cast izuzecima. o_O
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
Cuj multice farmali :D mi smo milion nabili jos davnih dana kad si ti 300k farmao, a sad ne farmamo, ocigledno je da ne farmamo, nismo 24h tu da stekamo A i B da bi pisalo vise od miliona, jednostavno nam se ne da.
Nuka moja ide uvijek kako se trazi, marko je trazio na roketa i isla je odma iza njegove jer je on tako htio, uostalom sta tebe briga gdje i kad ide moja nuka :D
da da free sela, pablo, miki, bumbum,..
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Hahahah ali evo on ovo pise i jutros pada selo od crnaca...E pami vidio si da vise se ni ne svadjam ovdje,odnosno ne podjebavam tebe i slicne tebi koji su nize od mene naravno....Mogao sam te zajebavat kad si presjekao sebi plemica,mogao sam to staviti na vanjski i javno prozivati ali ne,nisam htio,vec smo se samo smijali na skypu i malo na plemenskom i tako...
A cekaj sto ne smijes reci nista svom vodji jer uzima free sela,jel to mozda probudio se neki revolucionar u tebi pa planiras neko otcijepljenje od crnaca pa krenuti na tog vodju ili?Ne bi ti bio prvi put :)
Kao sto je vec navedeno gore,uzeli smo i mi vama sela koliko i vi nama,samo sto mi ne pisemo o tome....Npr kad je francetic pao gore na nasem kontinentu niko nije nista spomenuo ali vi cim ste rewa noblali isto na vasem kontinentu mora se pisati o tome...
Nemoj,smiri se malo i igraj i presjeci jos koji sebi put plemica hahahah
 

Lord pamy

Active Member
Reaction score
38
E doktore onaj da ti kazem, desi se nekad da net sjebe, nisam valjda toliko lud da sam sebi sjecem plemice, pa kad te net izvali ne stignes ni povuc, onog zadnjeg jer ne mozes bez neta.
Uzeli vi nama ko mi vama jel?
http://prntscr.com/e6z85p dobro je sve :D
A sto se tice rewa, da pisat cu koliko hocu , posto je rew umislio da je neki igrac, pa se glupira sa nazivima sela
i eto moze mi bit da sjecem sam sebi plemice, al mi bolje ide kad ih sjecem tebi, posto ne proslijedis ljudima da si sjecen, samo kazes da ti je ostala odanost, a za tvog dualla adina, evo koliko ste farmali i kako farmate, i ovdje se hvalite, svi mi ludi samo vi pametni
20 TheDoctor.
8339_thumb
Belci 8.489 02.01.2017 opljackana sela u danu
16 TheDoctor.
8339_thumb
Belci 1.002.781 26.12.2016 opljackane sirovine u danu

nisu multici jel tako? a ono pisanje doktora sa rewom kako farma svoje i to, da sad malo trazim poruke koje je doticni rew stavljao u grupu crnaca pa da ih kacim sad ovdje, sta mislis malo aa, al ipak ste zajedno sad u istom plemenu, dobro je sve :cool:
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
E moj pami nemas ti pojma.. farmanjem se hvali na pocetku kad se farmaju igraci, pa moras znati kako farmati,a sada se hvaliti kada se samo steka A i B po cijeli dan, pa to nema smisla zaista, mogu oderat farmanje jedan dan ali jednostavno ne zelim, posaljem farming kad mi se dadne reda radi da koji resurs uzmem,i onda odvalim pesa 2006 na ps2, uzmem real i poderem makedonca, evo sad ce da dodje kod mene da ga ubijem, dzaba mu inter kad ronaldooo celo pocne da roka, aj cao
 
Top