SPAM

Vladimir Putin

Active Member
Reaction score
17
Bože mili, tko vam je slagao ovu akciju? Neki balavac od 4-5 godina?
I kakvi su to nukovi, samo ja imam više vojske od vaša tri plemena.
Jel vi stvarno mislite ovako pobijedit Crnce?
6 igrača iz protivničkog tabora želi u Crnce.
Hoćemo li ispast "pederi" ako ih uzmemo kod nas?
Ja bih počeo s jednim, mirso što ti misliš jeli u redu spasit čovjeka od ovih luzera?

Ma kakvi spasiti sami su krivi, haha :D
A i neće biti zanimljivo ako ih spasimo
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
Bože mili, tko vam je slagao ovu akciju? Neki balavac od 4-5 godina?
I kakvi su to nukovi, samo ja imam više vojske od vaša tri plemena.
Jel vi stvarno mislite ovako pobijedit Crnce?
6 igrača iz protivničkog tabora želi u Crnce.
Hoćemo li ispast "pederi" ako ih uzmemo kod nas?
Ja bih počeo s jednim, mirso što ti misliš jeli u redu spasit čovjeka od ovih luzera?
Momak reci nam broj nuka hajde? Nuka je bas bilo , s tim da jos toliko nije islo u akciju , a ove polunuke su namjerno ubacivane dole, gdje se hvatao kumu off i poneki def i slicno, barem je nasih pola nuka ostalo iz akcije, i jos imamo u rezervi ne bojte se, a vi eno skucaste 65k offa na ljubinka ko nista, saljite jos , deff je organizovan tako brzo da ga sad ni francetic sa svojih 49 nuka ne moze probit.
 

francetic

Member
Reaction score
15
Momak reci nam broj nuka hajde? Nuka je bas bilo , s tim da jos toliko nije islo u akciju , a ove polunuke su namjerno ubacivane dole, gdje se hvatao kumu off i poneki def i slicno, barem je nasih pola nuka ostalo iz akcije, i jos imamo u rezervi ne bojte se, a vi eno skucaste 65k offa na ljubinka ko nista, saljite jos , deff je organizovan tako brzo da ga sad ni francetic sa svojih 49 nuka ne moze probit.
S lopovima ne kontaktiram, sorry dečko.
Kad se pokaješ i ispričaš ljudima koje si pokrao možemo razgovarat. Do tad si ignoriran.
 

Minde1302

New Member
Reaction score
1
mejra cuo sam da se jedno od saveznickih plemena gasi
imali tu istine???:)
ma zajebavam se samo
istina je skroz druga, to jest da cete uskoro dobit rat protiv barbara te u sljedecoj akciji je plan poslati sve njuke na Crnce
ovako na dva fronta nije lako hahaha
sinoc je bila visa sila pa se samo pola poslalo
 
Last edited:

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
Vidimo pamija kako se svojim smijehom ulizuje vodjama crnaca.....HAHAHAHHAH
Pamy se nema kome ulizivati. Pamija sam ja na početku ubacio u Crnce i garantovao za njega i za Kublaja, što su momci ispoštovali i hvala im na tome. Logično da će se smijati tebi i Adinu nesposobnom. Ko gubi uvijek se ljuti, tako je slučaj i sad.
 

100-ka

Active Member
Reaction score
26
Doktore i adine volim vas sam veliki fan <3 <3 <3

Najaci steeeee idemooo :D

HAHAHHAHAHAH
 
Top