SPAM

francetic

Member
Reaction score
15
cekaj malo, prvo kazes posteno ti vrbovanje igraca, i neki deseti lik tamo kad vrbuje na svoju ruku to nije posteno i jos uslikas vas posteni plan koji hocete da mu odradite pa ne znam evo ne moze se sa covjekom pisati
Dat ću ti još jednu priliku za diskurs.
Ovakvih je bilo cirka 30-40.
Dajte mi linkove koje smo to mi igrače vrbovali? Nađi jednog.
Nemam ja ništa protiv toga, naprotiv. Slobodno vrbujte. Zar vi znate tko je lijevi a tko desni? Kod vas se promijenilo više vođa nego igrača, ne pratim ja to.
I najzad ovo je bio link za Rew-a.
Napišite nešto o muljanju, multićima i takvim stvarima.
Imate slike gdje igrači pričaju kako će prijavit Crnce i istovremeno dogovaraju tko pokriva koje račune.
Zašto zabijate glavu u pijesak?
 

Dzokavaac

Active Member
Reaction score
54
cuca posto vidim da pratis i citas ovo znaj da ti zelim sve najgore u zivotu 3 raka 4 kredita i 5 alimentacija

majmune
 

francetic

Member
Reaction score
15
Znači, sve što imate reći je Dedica?
Što će 5 vaših kolega biti prenublano ništa?
Hahaha, igrali ste 6 mjeseci da bi vas Jole, Sokol i doktor prenublali (to će ih ojačat)
Buahahaha.
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
cuca posto vidim da pratis i citas ovo znaj da ti zelim sve najgore u zivotu 3 raka 4 kredita i 5 alimentacija

majmune
hvala na tako lijepim rijecima i ajd sad prodi me se ne spominjem te nisi mi bitan
a vidim zajeban si posto pa svaka cast poyy
 

Lord of Drinks

Active Member
Reaction score
49
Dat ću ti još jednu priliku za diskurs.
Ovakvih je bilo cirka 30-40.
Dajte mi linkove koje smo to mi igrače vrbovali? Nađi jednog.
Nemam ja ništa protiv toga, naprotiv. Slobodno vrbujte. Zar vi znate tko je lijevi a tko desni? Kod vas se promijenilo više vođa nego igrača, ne pratim ja to.
I najzad ovo je bio link za Rew-a.
Napišite nešto o muljanju, multićima i takvim stvarima.
Imate slike gdje igrači pričaju kako će prijavit Crnce i istovremeno dogovaraju tko pokriva koje račune.
Zašto zabijate glavu u pijesak?
pa dal si realan, jes ti svjestan da ste zbog pirata prelomili svijet, blacknorma malog zvali kod vas jel treba da idem traziti od lika slike dosadni covjece jos se javljas ljudima na pp jelde mr boss ti prejak lik de pozovi ga u pleme kad ga muvas vec nako smijesan si bolan
 

Dzokavaac

Active Member
Reaction score
54
hvala na tako lijepim rijecima i ajd sad prodi me se ne spominjem te nisi mi bitan
a vidim zajeban si posto pa svaka cast poyy

nisi svjestan da ti ja mozda cak i dobro zelim sa ovim rakom i alimentacijama, koliko si zapetljo s jos par ljudi... neka moras ti sic u doboj, za bajram za bajram, vidicemo se za 5 godina, al ja cu i dalje biti lud i zeljan da te pocepam...
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
nisi svjestan da ti ja mozda cak i dobro zelim sa ovim rakom i alimentacijama, koliko si zapetljo s jos par ljudi... neka moras ti sic u doboj, za bajram za bajram, vidicemo se za 5 godina, al ja cu i dalje biti lud i zeljan da te pocepam...
ja sam ti rekao dodi dodi ti ne dode to sto si mene mislio zajebat ne ide starac
a ne bojim se takvi deset da dode sam ose manim problema
ako hoces dodi da ti dam stoju da uzmes suba da se bodes malo mojne da mi kriziras šeceruuu
 

Dzokavaac

Active Member
Reaction score
54
ja sam ti rekao dodi dodi ti ne dode to sto si mene mislio zajebat ne ide starac
a ne bojim se takvi deset da dode sam ose manim problema
ako hoces dodi da ti dam stoju da uzmes suba da se bodes malo mojne da mi kriziras šeceruuu


jbg zeznuta je suboxonska kriza, dabogda metadonsku osjetio ;)
 

Dzokavaac

Active Member
Reaction score
54
neka hvala sve ti to prolazis kad nemas karakter i hajd sad prodi me se da te ne bi odlezo momak i bolje razmisli ko je kriv za sranja sto su bila poyy

A ti imas karakter, a poslije ti je nastavak recenice da te ne bi odlezao momak? resocijalizacija pod hitno!
 

SasaBudisa

Active Member
Reaction score
66
Iz režije mi javljaju kako dosta igrača u bjelcima nije razumjelo o čemu je ovdje riječ.
Pa evo, ukratko sam objasnio jednom njihovom kolegi o čemu se radi.
http://prnt.sc/f58c4p
Nek si mu pojasnio :D Sta je to voda sad dosla do grla, pa hajmo pucati na sve Bozije strane i po svima, e na sta su ova plemena spala, prozivati i pljuvati po svima po redu, nigdje veze, al slobodno vi dalje. Puno ih je iznoblano naravno, ja sam prvo rekao kad sam dosao prije par mjeseci da ih pola ne bi trebalo biti tu, da se to odavno trebalo precistiti, spojiti racuni itd itd, da se dobije na aktivnosti i svasta nesto, e to se preciscavanja priblizilo kraju, i koliko je neaktivaca na 10 sati noblano to je strasno za nas, i po nas, al je zanimljivo, licno meni, mislili ste da je sv davno gotov jer je palo dosta toga, ljudi se poceli gubiti, ne kazem da i meni nije par puta dosla muka kad vidim da mi trud i vrijeme mozda ce propasti, al to vise nije tako pregurali su sve momci to, i znam da nista to nece propasti, ni trud ni rad, jer cete viditi kako sad momci vracaju aktivnoscu i igrom svojom.Pozz :D
 

francetic

Member
Reaction score
15
pa dal si realan, jes ti svjestan da ste zbog pirata prelomili svijet, blacknorma malog zvali kod vas jel treba da idem traziti od lika slike dosadni covjece jos se javljas ljudima na pp jelde mr boss ti prejak lik de pozovi ga u pleme kad ga muvas vec nako smijesan si bolan
O čemu drobiš?
Pa prije pirata je bio Jole. Ulazi li to u tvoju glavu?
 

cuca ba

Well-Known Member
Reaction score
56
A ti imas karakter, a poslije ti je nastavak recenice da te ne bi odlezao momak? resocijalizacija pod hitno!
momak ja tebi suprotno zelim sve najbolje da nadodes i da svatis neke stvari i nek ti je sa srecom u ostatku zivota
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
Iz režije mi javljaju kako dosta igrača u bjelcima nije razumjelo o čemu je ovdje riječ.
Pa evo, ukratko sam objasnio jednom njihovom kolegi o čemu se radi.
http://prnt.sc/f58c4p
hahahahahah jest ovaj moj drina lud cojk hahaha
Notre grand-pere Francetic a 88 kg de muscles. Il est tres grand. Il mesure 181 cm. C'est un homme tres puissant qui baise des filles de 16 ans.
Ovo samo francetic razumije vjerujem da mu je francuski jedan od 9 pricanih jezika.
 

El Nino

New Member
Reaction score
9
Nek si mu pojasnio :D Sta je to voda sad dosla do grla, pa hajmo pucati na sve Bozije strane i po svima, e na sta su ova plemena spala, prozivati i pljuvati po svima po redu, nigdje veze, al slobodno vi dalje. Puno ih je iznoblano naravno, ja sam prvo rekao kad sam dosao prije par mjeseci da ih pola ne bi trebalo biti tu, da se to odavno trebalo precistiti, spojiti racuni itd itd, da se dobije na aktivnosti i svasta nesto, e to se preciscavanja priblizilo kraju, i koliko je neaktivaca na 10 sati noblano to je strasno za nas, i po nas, al je zanimljivo, licno meni, mislili ste da je sv davno gotov jer je palo dosta toga, ljudi se poceli gubiti, ne kazem da i meni nije par puta dosla muka kad vidim da mi trud i vrijeme mozda ce propasti, al to vise nije tako pregurali su sve momci to, i znam da nista to nece propasti, ni trud ni rad, jer cete viditi kako sad momci vracaju aktivnoscu i igrom svojom.Pozz :D

Kakva voda do grla
Da smo imali ovu informaciju prije tjedan mjesec godinu isto bi napravili
Nemozes igrat na 3-4racuna!!
Pokupi sela od ta 3 racuna pa igraj na jednom i nitko ti nista nece rec
 

francetic

Member
Reaction score
15
hahahahahah jest ovaj moj drina lud cojk hahaha
Notre grand-pere Francetic a 88 kg de muscles. Il est tres grand. Il mesure 181 cm. C'est un homme tres puissant qui baise des filles de 16 ans.
Ovo samo francetic razumije vjerujem da mu je francuski jedan od 9 pricanih jezika.
Kradljivci i lažovi su ignorirani.
 
Top