SPAM

mejra

Active Member
Reaction score
48
Kakva voda do grla
Da smo imali ovu informaciju prije tjedan mjesec godinu isto bi napravili
Nemozes igrat na 3-4racuna!!
Pokupi sela od ta 3 racuna pa igraj na jednom i nitko ti nista nece rec
jos ne kontate da je joka namjerno ubacen hahahahahaha
 

SasaBudisa

Active Member
Reaction score
66
Ima za to podrska, vidicete i sami da pravila nisu krsena i sta onda, onda ce biti neka sigurno druga polemika, ili mozda neka druga osoba, nije ni vazno.
 

francetic

Member
Reaction score
15
Kakva voda do grla
Da smo imali ovu informaciju prije tjedan mjesec godinu isto bi napravili
Nemozes igrat na 3-4racuna!!
Pokupi sela od ta 3 racuna pa igraj na jednom i nitko ti nista nece rec
A jbg, ovako ima plemića u izobilju, kako će nublat ako ih pokupi, treba mu 2 mjeseca kovat zlatnike kako bi samo njih pokupio.
Ali nekima to ne dolazi do mozga, stane negdje oko jaja kad testosteron navali.
 

Dzokavaac

Active Member
Reaction score
54
A jbg, ovako ima plemića u izobilju, kako će nublat ako ih pokupi, treba mu 2 mjeseca kovat zlatnike kako bi samo njih pokupio.
Ali nekima to ne dolazi do mozga, stane negdje oko jaja kad testosteron navali.

hahah zato si ti pun estrogena HAHAHAHAAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAAH
 

Dragana Mirkovic

Active Member
Reaction score
16
Reko sam Sasi ko je spijun u Bijelcima , sljedeca javna opomena je direktan crveni hehic :rolleyes::rolleyes:

Spremila ti majka malo sirotinje kada si od kuce krenula heyyy
 

SasaBudisa

Active Member
Reaction score
66
Nemoj rew sad mu nista, zauzet je, satra se covjek pisuci Bijelcima i nuditi da predju da zatvore svijet hahahahahahaha e tugoo :rolleyes:
 

SasaBudisa

Active Member
Reaction score
66
Ja da sam tamo htio ja bi tamo igrao, raspitaj se malo kod svojih igraca slobodno, kod mene rijec i obraz dosta znace, tako da nemoj mi tu djecije fazone prosipati ako si vec odrastao covjek sa porodicom, i ovo sve natezanje i sad lobiranje igraca, ma oke je sve, al zalosno, de uzmi poderite nas u igri i recite cao macici, ja cu prvi cestitati svima. :D
 

francetic

Member
Reaction score
15
Ja da sam tamo htio ja bi tamo igrao, raspitaj se malo kod svojih igraca slobodno, kod mene rijec i obraz dosta znace, tako da nemoj mi tu djecije fazone prosipati ako si vec odrastao covjek sa porodicom, i ovo sve natezanje i sad lobiranje igraca, ma oke je sve, al zalosno, de uzmi poderite nas u igri i recite cao macici, ja cu prvi cestitati svima. :D
Pobjegulja iz BiW, zalutao na Joletov račun. Nevažan totalno.
Nisi mi napet, bljutav si za raspravu.
Daj mi prave spammere.
 

SasaBudisa

Active Member
Reaction score
66
Pobjegulja iz BiW, zalutao na Joletov račun. Nevažan totalno.
Nisi mi napet, bljutav si za raspravu.
Daj mi prave spammere.
Sto pricas nesto o cemu nemas pojma? Pa eto pitaj svoje igrace nek ti kazu ako ti nista ne znas, kad, gdje,sta i kako, hah zalosno, tacno izgleda pod stare dane ko zna sta ljudima bude na pameti. Ma ne zanimaju mene djecije gluposti, stid bi me bilo tako da se prepirem ili ne znam ni ja sta, al vecina ne zna ni sta je to :D
 

francetic

Member
Reaction score
15
Sto pricas nesto o cemu nemas pojma? Pa eto pitaj svoje igrace nek ti kazu ako ti nista ne znas, kad, gdje,sta i kako, hah zalosno, tacno izgleda pod stare dane ko zna sta ljudima bude na pameti. Ma ne zanimaju mene djecije gluposti, stid bi me bilo tako da se prepirem ili ne znam ni ja sta, al vecina ne zna ni sta je to :D
Boli me kiki za tobom, ne zanimljiv si mi kužiš?
 

DAgGeR

Member
Reaction score
7
Znaci protic sase i dalibora neman nista niti cu ikad imati. Decki super kolege i sve.

Ali sokol i markov racun dokotr na sto ste se spustili jadna van kvasina evo najnovije iformacije da znate au da sam od prijatelja iz HB programing dobio vase ulaze ip adresa. Nevirujen pa vi ste u stanju 4 racuna promijenit i slat napade ? Jole aacc to neznam ali sokol je definitivno racun pri zalasku garantiram vam pa jel mozemo jedan svijet posteno odigrat a ne ovako ?

Dale i sasa bez zamjerke ali ovo je preslo sve granice od nekih vasih igraca.
 

DAgGeR

Member
Reaction score
7
Ja i stipe 4 mjeseca ne spavamo. guramo sa accom Maximus 80% nemogu reci 100% jel nije takva pozicija. 3 puta van pravimo klastere na 11 sati plemicima 3 puta. Ne spavamo nocima acc pokriven 0-24. 30-3 omjer sela u ratu a ta 3 su prenoblana sela. I onda na kraju svega dojde marko i igra na 3 racuna, pardon po markovom citatu citir "Racun Sokol ne postoji"

Sramota zalost

Opet kazem sasa i dale ne uplicem vas u ovo jer ste mi prijatelji dobri i virujen da nemate veze sa svime
 

SasaBudisa

Active Member
Reaction score
66
Postujem i ja tebe, igrali smo par sv zajedno i znas sve, i cujemo se ponekad. :D

A sto se toga tice, prvo Doctor ja msm da od pocetka sv nije nikog sitao, Anel samo govori vec sam sitao 2 igraca nmgu, lijen coek ja ga htio raniti jednom zbog toga. A Marko , tj Sokol sta je pogresno uradio? Ljudi su se sad aktivirali, precistili smo neaktivce, tj ponoblali smo sve, i na acceve poubacivali, doveo se neki red, i sad je fino igrati i pokazuju se i rezultati veliki, ako nista u spamu, ubise me sa porukama :D

A de hajmo posvetite se vise igri, ajmo rata, daj tog rokanja, kako do sad niste kukalli, prolazili ste vise od nas, na 10h ste znali proci ni da nam se javi, nas problem, rijesili smo te probleme, sad mi igramo malo, evo inace za samo posmatrace, od sinoc do sad 8-9 sela smo im uzeli. Ajmo malo izvjestaja na forum, podjebavajte se tim putem, a ne stalno pljuje neko po nekome, ovo ovako ovo onako, jebu mater jedni drugima itd itd, msm to je izgleda postala praksa vecini za svaki svijet, nevezano za ovaj, ugl idemooooo mojiii ! :D
 

DAgGeR

Member
Reaction score
7
Da istina i gušt je bio igrat s tobom u istom plemenu da ti kažem. Neznam evo prema informacijama koje imam i sve Sokol je totalno zaglibio ako je to uradio nije u redu prema sotalima i zaslužuju ban kao i svaki drugi igrač koji to radi nebitno na kojoj je strani.
 
Top