SPAM

elmoo

Well-Known Member
Reaction score
152
pa ovaj Mejra sa svakim zagovnao, a da se ne vuče uz druge igrače vjerovatno ništa ne bi napravio
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
pa ovaj Mejra sa svakim zagovnao, a da se ne vuče uz druge igrače vjerovatno ništa ne bi napravio
On se vuce uz druge igrace al svejedno nista nije napravio osim sto je rekorder po broju restarta na jednom serveru, gdje dodje na racun taj racun il bude banovan il bude restartovan. Nije los igrac koliko ga jebe karakter
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Ovako kad dodju ovi sto apsolutno nemaju nikakve veze sa hr 27 i pocnu pametovati o igracima koji igraju taj svijet....
To je balkanski mentalitet,prozivaj druge u necemu iako ti nemas veze s tim...
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Ovako kad dodju ovi sto apsolutno nemaju nikakve veze sa hr 27 i pocnu pametovati o igracima koji igraju taj svijet....
To je balkanski mentalitet,prozivaj druge u necemu iako ti nemas veze s tim...
Bolje po tebe dok je ovako, pazi da ne pocnu igrati ove koje prozivas nece biti dobro po tebe ;)
 

Dzokavaac

Active Member
Reaction score
54
Drugo, ne znam koji kurac se dzokavac javlja, znaci sta hoces ti, jos jedan sutnut iz crnaca i restartovan po 2-3 puta na jednom svijetu.

Prvi put jesam rr, kad ste me izbacili i supacki krenili na mene... Gamma sa trainom koji je jedini imao tad, a drugi put sam izgasio acc kad je vodstvo dobilo ban jer nisam imao zivaca... Nego hajd ti dodji na 27 da ti pokaze dzoksi par fora ;)
 
Top