SPAM

Dragana Mirkovic

Active Member
Reaction score
16
Jao meni jao meni joj joj

pa kaze specijalno Dragana Mirkovic za sve prisutne goste , specijalno od Sase Budise za drustvo na fb grupi Babini momci

Rastajemooooooooo seeee miiiiiiiiiii veruuuj nije mi lahkoooooooooooooooo sta sad moguuu ja tuuuuuuuuuuuu kad Belci zele takooooooooooo

Odlazi Sasaaaa u suzamaaa zbog nas placeee toooo znam sto se ludo igramoooo , a ipak se rastajemoooo
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
"Lakše će mi biti ako znam da sam ostavio ponosne ljude koji su izgubili server nego hrpu prevaranata koja je pobijedila.
Jer kako bi pobijedili ovdje moramo se spustit na nivo protivnika i počet varat.
Ja to ne mogu..."
nisi valjda ovo napiso francetiću :) jel te stid hahahahaha
 

Bobby marley

New Member
Reaction score
0
franceticu sjeti se svijeta 23 sta ste radili sve da bi dobili svijet ono je prevarantska igra i hinjska kad si prebacivao sedmicno kod sebe po jednog crvenog igraca.
 

SasaBudisa

Active Member
Reaction score
66
Ubili smo ih u igri, u ova zadnja 2 mjeseca i to je to, tw stats pa pogledati, zadnjih nzm koliko samo padaju ko kruskem, cast i dalje aktivnim igracima da ih ne nabrajam sad:D
 

Lord of Drinks

Active Member
Reaction score
49
crnci lagano prestaju sa igrom, brisu se accovi, pisu se oprostajne poruke, padne po neka suza, neka psovka...neki opet ostaju tu do kraja da se bore ne daju sela lako...samo kapula je*eni opet fejka pa koji je k sa tim likom viseeeeee
 

judah

Member
Reaction score
12
crnci lagano prestaju sa igrom, brisu se accovi, pisu se oprostajne poruke, padne po neka suza, neka psovka...neki opet ostaju tu do kraja da se bore ne daju sela lako...samo kapula je*eni opet fejka pa koji je k sa tim likom viseeeeee

a sto se ovog tice, jedino sto imam reci je da se nadam da ce wickedu biti drago sto ce ostat sa 10tak igraca na serverima uskoro..
igrajte se multici, doveka

a sto se tice ovog vaseg "babe", prijatelju nasao bih ss sa tvojih multica gde nudis da prodas pb jer ne mozes da prebacis, nego mnogo posla, a iskreno... nemam vise vremena za gubljenje na hr serverima.

ziveo wicked, zivela pravila .hr servera!


До свидания
 

Lord of Drinks

Active Member
Reaction score
49
a sto se ovog tice, jedino sto imam reci je da se nadam da ce wickedu biti drago sto ce ostat sa 10tak igraca na serverima uskoro..
igrajte se multici, doveka

a sto se tice ovog vaseg "babe", prijatelju nasao bih ss sa tvojih multica gde nudis da prodas pb jer ne mozes da prebacis, nego mnogo posla, a iskreno... nemam vise vremena za gubljenje na hr serverima.

ziveo wicked, zivela pravila .hr servera!


До свидания
aj bjezi smorio si
 

Dragana Mirkovic

Active Member
Reaction score
16
Ja imam toliko premiuma da mi mozet samo usnicama radit , i ne znam sto si se ufatio babe svaki ti post o meni , znam da sam vam idol i da bi zeljeli biti ko ja ali ne mozete mozete jedino u svom zivotu probat da budete ali nece vam uspijet sto ? Jer je babo jedan , e sad ajmo setnja i nemoj da me uzimas usta jer te ne uzimam poy

Marmarinjo sta je bilo ? Nesto ljut prihvati macak poraz , htio je combe prljavo naletio je na najprljavijeg , nadam se opet na nekom svijetu gdje odlucite posteno igrati uzvraticemo istom mjerom
 

Gamma

Active Member
Reaction score
54
ubili ste nas nema sta.....meni hakavoli acc,doveli par igraca iz naseg plemena u vase,imali kamaru free sela medzu nama,nema sta svaka vam cast!

cestitam
 
Top