SPAM

Gamma

Active Member
Reaction score
54
Sale tebi i pojedincima svaka cast....preporodili ste pleme vasim dolaskom to je istina,postali ste dosta aktivnijji a mi smo se uspavali misleci da je sve gotovo a cim onih 5 aktivnih igraca se uspavaju desava se sta se desilo....

mada kazem ti nacin na koji ste odradili neke stvari je jadan ako mene pitas ali ok to je posto sastavni dio ove igre nazalost i kome se nesvidze moze jednostavno prestat jer se to promjenit nece...

lp
 

Dragana Mirkovic

Active Member
Reaction score
16
Sale tebi i pojedincima svaka cast....preporodili ste pleme vasim dolaskom to je istina,postali ste dosta aktivnijji a mi smo se uspavali misleci da je sve gotovo a cim onih 5 aktivnih igraca se uspavaju desava se sta se desilo....

mada kazem ti nacin na koji ste odradili neke stvari je jadan ako mene pitas ali ok to je posto sastavni dio ove igre nazalost i kome se nesvidze moze jednostavno prestat jer se to promjenit nece...

lp


Bravo Damke
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Hahah sta vi pricate da se nema cestitati na cemu....
Pa crnci su imali pobjedu sigurnu i onda se desio takav preokret....I onda smo ubili te iste crnce hahahah
 

francetic

Member
Reaction score
15
Tko to proziva francetića?
Koliko puta moram ponovit da ja nemam nikakve veze sa s23, igrao sam kao obični igrač i to dosta neaktivno. Na računu su igrali leka i kralj nedo i ja jako malo.
Zar je netko pobijedio ovdje? Ovdje je izgubljen zdrav razum a od prelijepe igre ste napravili takvo sranje da ga ni pas ne bi polizao.
Odbijam prihvatit da se ovakve stvari događaju na serverima pod hrvatskom domenom.
Nikom nisam nudio 1v1 na plemenima niti me zanima. ne igram već 12-13 dana.
Jedina stvar na plemenima koja me zanima su Crnci svi drugi ste ne važni.
Rew ti imaš ozbiljnih psihičkih problema i trebao bi potražit pomoć.
Kome treba ovakva igra gdje psihopati ulaze na tuđe račune, gdje se ljudi diče svojim lopovlukom nek ju igra. Ja neću.
Ako administracija nije u stanju uklonit lopove i govna ja ih neću financirat, kraj priče.
Kad ste tako vrijedni pa citirate francetića zašto ne stavite sve što sam napisao a ne samo ono što vam odgovara?
Pa evo ja ću stavit sve. Iako sumljam da će velik broj vas skužit o čemu uopće pišem čast izuzetcima.
http://prntscr.com/fcsn36
U svakom slučaju, ne važni ste samo Crnci su važni.
 

katalonija

Active Member
Reaction score
62
Tko to proziva francetića?
Koliko puta moram ponovit da ja nemam nikakve veze sa s23, igrao sam kao obični igrač i to dosta neaktivno. Na računu su igrali leka i kralj nedo i ja jako malo.
Zar je netko pobijedio ovdje? Ovdje je izgubljen zdrav razum a od prelijepe igre ste napravili takvo sranje da ga ni pas ne bi polizao.
Odbijam prihvatit da se ovakve stvari događaju na serverima pod hrvatskom domenom.
Nikom nisam nudio 1v1 na plemenima niti me zanima. ne igram već 12-13 dana.
Jedina stvar na plemenima koja me zanima su Crnci svi drugi ste ne važni.
Rew ti imaš ozbiljnih psihičkih problema i trebao bi potražit pomoć.
Kome treba ovakva igra gdje psihopati ulaze na tuđe račune, gdje se ljudi diče svojim lopovlukom nek ju igra. Ja neću.
Ako administracija nije u stanju uklonit lopove i govna ja ih neću financirat, kraj priče.
Kad ste tako vrijedni pa citirate francetića zašto ne stavite sve što sam napisao a ne samo ono što vam odgovara?
Pa evo ja ću stavit sve. Iako sumljam da će velik broj vas skužit o čemu uopće pišem čast izuzetcima.
http://prntscr.com/fcsn36
U svakom slučaju, ne važni ste samo Crnci su važni.

Jedni se ponose lopovlukom dok drugi lopovluk karakterisu postenjem, navijo sam za crnce iskreno i tamo usao par puta pomogo zbog drugara koje imam tamo i jednako ako ne i vise od tebe ne podnosim pojedine ali brate gledam na ovom eksternom se bas provaljujes :)
 

francetic

Member
Reaction score
15
Jedni se ponose lopovlukom dok drugi lopovluk karakterisu postenjem, navijo sam za crnce iskreno i tamo usao par puta pomogo zbog drugara koje imam tamo i jednako ako ne i vise od tebe ne podnosim pojedine ali brate gledam na ovom eksternom se bas provaljujes :)
JBG kad volim trolat balavurdiju...
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
Jedni se ponose lopovlukom dok drugi lopovluk karakterisu postenjem, navijo sam za crnce iskreno i tamo usao par puta pomogo zbog drugara koje imam tamo i jednako ako ne i vise od tebe ne podnosim pojedine ali brate gledam na ovom eksternom se bas provaljujes :)
pise podrsci da svojim ocima gleda forum bijelaca ? kako ? postenim nacinom
prelaske u crnce ne racuna,ali svaki prelazak u bijelce je dobijanje svijeta nepostenim nacinom :D veliki francetic hahahaha
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Meni samo nije jasno gdje smo mi to prekrsili neko pravilo...
Prijavili ste nas,niko nije banovan...Sve cisto odigrano....
 

katalonija

Active Member
Reaction score
62
pise podrsci da svojim ocima gleda forum bijelaca ? kako ? postenim nacinom
prelaske u crnce ne racuna,ali svaki prelazak u bijelce je dobijanje svijeta nepostenim nacinom :D veliki francetic hahahaha

Nazalost upravu je sto se tice dijela oko administracije, nesposobni su i poceli su postajat i pristrani, ali oko postenja msm da nema na ovom svijetu niko nikome da nesto prigovori il slicno, jer biloo je bas svega sa obje strane :)
 

francetic

Member
Reaction score
15
pise podrsci da svojim ocima gleda forum bijelaca ? kako ? postenim nacinom
prelaske u crnce ne racuna,ali svaki prelazak u bijelce je dobijanje svijeta nepostenim nacinom :D veliki francetic hahahaha
Koga zanima prelazak? Gdje si uspio naći nešto o prelasku bilo kakvom osim u tvojoj glavi?
 

Lord of Drinks

Active Member
Reaction score
49
JBG kad volim trolat balavurdiju...
e moj france, tvoji komentari na ovom forumu su okrenuli svijet, dali nam dodatnu snagu, vratili rewa vamo, svi se ujedinili i aktivirali samo da tebi malo usta zapusimo, ti ces nekom govoriti da se ide lijeciti a igras igrice u tim godinama i trosis pare a kakve gluposti izjavljujes nije shvatljivo...uglavnom jos jednom ti si tvorac ovog preokreta sam si sebi kriv sad gledaj kako acc na koji si bacio tolike pare ide lagano na noblanje...
 

moskri

Member
Reaction score
0
franc znm da nisu navikao da gubis brate ali bilo je svega sa obije strane ali u poslednje vrijeme ste bas pali i ne mozes nikog za to kriviti ,sve je to ok igrao sam i ja sv23 sa vama ali kad izgubis priznaj poraz ne prilici ti ;)
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
Koga zanima prelazak? Gdje si uspio naći nešto o prelasku bilo kakvom osim u tvojoj glavi?
neki lopovluk forsiras,pa eto sta si pod time mislio ?

osmane to je to ,i jedna i druga strana su iste sto se toga tice,a administraciju ne treba komentarisat nikako
 

francetic

Member
Reaction score
15
pise podrsci da svojim ocima gleda forum bijelaca ? kako ? postenim nacinom
prelaske u crnce ne racuna,ali svaki prelazak u bijelce je dobijanje svijeta nepostenim nacinom :D veliki francetic hahahaha
Igrom slučaja je na Tomeka došao igrač koji je baniran radi te scripte, što ti nije jasno?
Znači problem sam ja koji je vidio i prijavio botove a nije onaj tko koristi botove?
 

francetic

Member
Reaction score
15
franc znm da nisu navikao da gubis brate ali bilo je svega sa obije strane ali u poslednje vrijeme ste bas pali i ne mozes nikog za to kriviti ,sve je to ok igrao sam i ja sv23 sa vama ali kad izgubis priznaj poraz ne prilici ti ;)
Ne stavljaj me u taj koš.
 

mr.v

New Member
Reaction score
1
s obzirom da vidim da se ovo lagano blizi kraju, ovim putem cestitam svim crncima koji to zasluzuju (a 90% ih zasluzuje , cak i dualli od francetica , on sam ne nikako) na finoj i zanimljivoj igri kao i ulozenom trudu, sa mnogima od vas bi mi bilo zadovoljstvo igrat na nekim od narednih svjetova .
mojim bjelcima takodjer jos vece cestitke, od nicega smo napravili cudo , puno novih ljudi upoznao, puno dobrih igraca koji su skupa sa saletom, markom i samnom vukli ovo do pobjede, boss, death, drina, dali , cmicak , jusic... hvala vam na ovakvoj igri :)

takodjer molba za bjelce, nemojte prozivat po forumu i ulazit u ove rasprave, svi mi znamo da je bolje, kvalitetnije i aktivnije pleme pobijedilo , odnosno tek treba pobijediti :)

btw muljanja i spijuna je bilo sa obje strane tako da bi bilo ljepo od crnaca da prestanu to uzimat kao glavni argument u svakoj raspravi te prihvate poraz i cestitaju kao normalni ljudi, puno izgubljenog truda i vremena sa njihove strane i vjerujem da je potreban razlog da se opravdavaju sami sebi medjutim skroz nesportski i nefer je nacin na koji trenutno nekolicina crnaca prihvaca poraz...

by dario
 

NimFoMaNiaK

Active Member
Reaction score
148
smijesne su rasprave o spijuniraju kad se iste scene ponavljaju sa drugim imenima...
saša mozel jedno pivce :rolleyes:
 
Top