SPAM

NEXUS

Banned
Reaction score
87
Pa franc zar je dotle došlo? :D
Ne mogu da nadjem gdje je ovo izjavio za "bosanski server", na kojoj stranici?
Ne idu mi ovakve izjave uz Dragana kojeg ja znam i generalno ove rasprave, bas ste ga iznervirali sto je jako jako tesko :D
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Ako neko postavi ilegalnu skriptu negdje, to nije dokaz da je i koristi.
Ukucam i ja na google Marihuana pa ne ulete mi specijalci u kucu.

Nema niko pravo da spominje administraciju, jer, kako Vidim wicked je sam ostao da vodi ovaj hr, sve sto se prijavi bude provjereno. I ako se vidi da je taj prijavljeni koristio ili radio nesto sto nije po pravilima, biti ce sankcionisan.

Ne znam, cestitam bijelcima na pobjedi, iskreno mislio sam da ce Crnci odigrati svijet u svoju korist. Takodjer, cestitke Crncima za dobar fajt.

O spijunazi da ne pricam, sastavni dio igre kojeg niko ne voli. Jbg

Poenta teksta, ko gubi ima pravo da se ljuti.

I ne napadajte mi @WiCkED -a, nije vam on kriv sto vam se zamagle oci od +5% dominacije pa pocnete ulaziti jednom u dva dana, i kad na kraju izgubite, ja vidio ovo ja ono a nije banovan,administracijo nesposobna.

Gdje cemo mi kojim je dosta prljave igre i spiuna?
Hajmo na masters, hajmo na net.

E pa necete se ni tamo usreciti, tamo vam je prljavije nego ovdje. Lahko je pricati sve i svasta, dok ne zaigras tamo. Sta zelim reci, ako zelis igrati dalje ovu igricu, ne pricam samo tebi Dragane, vec svima ovdje na forumu, ostani na hru, jer na netu il mastersu ne bi imali sanse ni 2%.
Ili brate sto se mene tice, dovidjenja, lijepo je bilo igrati s vama, protiv vas, sve najbolje u real life game.

Lijepe pozdrave i ugodno raspravljanje dalje salje vam Muniba iz suncem okupane pustinje dascht e lut
 

SasaBudisa

Active Member
Reaction score
66
Ne diraj mi masters ja se odusevio em brzinom sv, ev koliko barbaraa oko mene, em mi pisu svakakve poruke nist ne razumujem samo jes jess :p

http://prntscr.com/fcxtr8
Al i tamo ih mogu derati ko siroce napolitanku :p

A sto se tice "prljavosti" igre , znaci to je strasno bilo, zajebi ili ces biti zajeban, a poljaci su bgm najgori, dodju ti na pocetku 30 plemena samo njih :3

A i na netu je znaci zlo nevidjeno, znaci sve u svemu poenta je, razlika je samo u kolicini ljudi sto igraju koji sv, al sto je vise ljudi vise je i cudi, pa i igra ko igra bude sve gora, al dobro svako sebi nek nadje sta mu pase, ja gotivim hr samo iz razloga sto znam vise sve igrace, spama i druzenja, jos ako gdje se naleti na dobar rat, milina, a sad poyy mamuram dns :(
 
Last edited:

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Čuj pod Hrvatskom zastavom, ispade mi iz Bosne pokvarili vam server hahahahahaha
E tačno, nas Bosanaca nema puno ali smo dobro raspoređeni :rolleyes: Pozz za Franćetića
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
I popusti se WiCkeda, to što mu pišeš prijave ulozili smo novaca, vjeruj to njega boli patka..
Čovjek ima normalan posao pored toga što je admin raspitaj se malo.. ovo mu dođe kao rekreacija i on nije previše plaćen da bi mogao živiti normalno od toga da sjedi i čita tvoje žalbe od pet kilometara..

Ne moze covjek da dadne bananu nekome na osnovu toga što ti kazes, moras imati dovoljno jak dokaz. I vjeruj njega boli briga koga ce banovati ne interesuje ga nikako, a on ti ne zivi od ovoga kako bi čovjek vozao onakvu Mečku mislis da je vozi od toga što je admin heh :rolleyes: Slovenci mu poslali pa on prekucao motor ali policija ga jos nije uhvatila hehe :cool:
 

Lord of Drinks

Active Member
Reaction score
49
Ako neko postavi ilegalnu skriptu negdje, to nije dokaz da je i koristi.
Ukucam i ja na google Marihuana pa ne ulete mi specijalci u kucu.

Nema niko pravo da spominje administraciju, jer, kako Vidim wicked je sam ostao da vodi ovaj hr, sve sto se prijavi bude provjereno. I ako se vidi da je taj prijavljeni koristio ili radio nesto sto nije po pravilima, biti ce sankcionisan.

Ne znam, cestitam bijelcima na pobjedi, iskreno mislio sam da ce Crnci odigrati svijet u svoju korist. Takodjer, cestitke Crncima za dobar fajt.

O spijunazi da ne pricam, sastavni dio igre kojeg niko ne voli. Jbg

Poenta teksta, ko gubi ima pravo da se ljuti.

I ne napadajte mi @WiCkED -a, nije vam on kriv sto vam se zamagle oci od +5% dominacije pa pocnete ulaziti jednom u dva dana, i kad na kraju izgubite, ja vidio ovo ja ono a nije banovan,administracijo nesposobna.

Gdje cemo mi kojim je dosta prljave igre i spiuna?
Hajmo na masters, hajmo na net.

E pa necete se ni tamo usreciti, tamo vam je prljavije nego ovdje. Lahko je pricati sve i svasta, dok ne zaigras tamo. Sta zelim reci, ako zelis igrati dalje ovu igricu, ne pricam samo tebi Dragane, vec svima ovdje na forumu, ostani na hru, jer na netu il mastersu ne bi imali sanse ni 2%.
Ili brate sto se mene tice, dovidjenja, lijepo je bilo igrati s vama, protiv vas, sve najbolje u real life game.

Lijepe pozdrave i ugodno raspravljanje dalje salje vam Muniba iz suncem okupane pustinje dascht e lut
evo momka koji je objasnio situaciju, dragane prozivas mr.boss acc gdje sam igrao pa da ti pojasnim sto nije banovan...igrali smo ja i dzo, on drzao lekcije na forumu o farmanju i skriptama i kacili tamo skripte i raspravljali koje su legalne a koje ne, sto se tice tog acca ja sam rucno farmao pa onda stavili skriptu i farmali normalno i nikad u brzi izbornik nismo stavili ilegalnu skriptu, tako da se dzaba zalis...
 

joker1

Active Member
Reaction score
75
Igrom slučaja je na Tomeka došao igrač koji je baniran radi te scripte, što ti nije jasno?
Znači problem sam ja koji je vidio i prijavio botove a nije onaj tko koristi botove?
ko je baniran i gdje je baniran hahahahahahahahaahahahah
i kakve to veze sa vezom ima o tom transferu o kojem ti pričaš? o_O
a bot..ako imas a ne koristiš kao i da nemaš tako da sa pjesmom :rolleyes:
 
Last edited:

francetic

Member
Reaction score
15
ko je baniran i gdje je baniran hahahahahahahahaahahahah
i kakve to veze sa vezom ima o tom transferu o kojem ti pričaš? o_O
a bot..ako imas a ne koristiš kao i da nemaš tako da sa pjesmom :rolleyes:
Pa tebe sam istjerao iz plemena na s23 drugi dan jer si bio prevarant i nudio mi ne moralne stvari, ne sjećaš se?
Ja se sjećam.
Kretenima koji opet pokušavaju odvući spiku na nacionalnu regionalnu ili bilo kakvu drugu.
U crncima je 60% Bosanaca 20% Srba i 20% Hrvata, znači odjebite.
Ako je vama u redu da vam se jedan čovjek javlja sa 7-8 računa meni nije, ako je vama u redu da vam svaki tjedan netko provali u račun meni nije, ako je vama u redu korištenje botova meni nije, ako je vama u redu da vam podrška ne odgovori 10 dana meni nije.
Jedite svoja govna kome odgovara meni govna u životu ne trebaju.
 

joker1

Active Member
Reaction score
75
hehehe nisi brajko mene istjerao :*
ko pod br.1 ja nisam taj na kog mislis
br.2 ja na racunu joker1 ne igram ima 2/3 godine,nit imam pristup,ostao mi samo forum da mogu zezati pojedine :*
iiiii da..... ko ovde sad spominje nacionalno sta ??

sve u svemu ovde nije franc,a nikad sa tobom nisam igrao tako da pusa pusa cao cao

Ssssss
 

Ludi petak

Active Member
Reaction score
175
Pa tebe sam istjerao iz plemena na s23 drugi dan jer si bio prevarant i nudio mi ne moralne stvari, ne sjećaš se?
Ja se sjećam.
Kretenima koji opet pokušavaju odvući spiku na nacionalnu regionalnu ili bilo kakvu drugu.
U crncima je 60% Bosanaca 20% Srba i 20% Hrvata, znači odjebite.
Ako je vama u redu da vam se jedan čovjek javlja sa 7-8 računa meni nije, ako je vama u redu da vam svaki tjedan netko provali u račun meni nije, ako je vama u redu korištenje botova meni nije, ako je vama u redu da vam podrška ne odgovori 10 dana meni nije.
Jedite svoja govna kome odgovara meni govna u životu ne trebaju.
jooooooooooooooooooooooj sve nesto protiv njih,duse drage :((((((((((((((( vise srece drugi put
 

francetic

Member
Reaction score
15
hehehe nisi brajko mene istjerao :*
ko pod br.1 ja nisam taj na kog mislis
br.2 ja na racunu joker1 ne igram ima 2/3 godine,nit imam pristup,ostao mi samo forum da mogu zezati pojedine :*
iiiii da..... ko ovde sad spominje nacionalno sta ??

sve u svemu ovde nije franc,a nikad sa tobom nisam igrao tako da pusa pusa cao cao

Ssssss
Imaš isti nick kao i franc (joker1) ako nisi isprike ako jesi...
Pišem svima nek si izabere ako je nešto za nekog. Ne da mi se baš natezat po forumu s polubotovima.
 
Top