SPAM

SasaBudisa

Active Member
Reaction score
66
Bas ja sam nap vec sve i Tomi, Damketa jos nema, pa cu mu sve napisati, kruznu sam odmah poslao da se ne napada acc do daljnjeg, a to da je smaknuta vojska ocigledno jeste, al to ko je to uradio trenutno nzm ni ja, valjda saznam, ugl sve sam rekao vec igracima na KUMU, i da je javljeno Maximusu da salje plemice da su sela prazna.
 

marmarinjo

Member
Reaction score
4
bah...ode još jedan veliki igrač,ne ja ja sam mali,bute saznali sve na vrijeme a da ste pobijedili,na žalost ne niste,sljedeči svijet igrate vi i vaši multići ....
 

marmarinjo

Member
Reaction score
4
inače ne spamam al jadnije pleme od vašeg nisam videl majke mi,čak je i ex pleme DKL bolje i poštenije neg vi...Bijelci,ma vi ste Posranci...pusa bok
 

SasaBudisa

Active Member
Reaction score
66
Ne pljuj po plemenu bezze, samo pokazujes sebe na taj nacin. Da bilo je svakakvih stvari sa obe strane, samo sto sam ja covjek ja sve zivo kazem, a ne glumim kao vi dobrice, "postenjacine", msm naravno cast izuzecima, prelaza bilo sa obe strane, isti djavo, spija bilo sa obe strane isti djavo, svacega bilo sa obe strane, ljudi mi sami rekli a i ja njima sve, tako da raspitaj se malo ako te zanima.

Ovo sa gammom sto je bilo skroz bezze je sve, al eto pitaj ga pricali smo nas par i rekli fino sve sto smo imali, tako da vjeruj i to je bilo do nekog vaseg, tako da lp, i birati pazljivo s kim se igra, to vrijedi za sve igrace i na jednoj i na drugoj strani.

A sto se igre same tice, tu ste unisteni bili, aktivnoscu prvenstveno, preokrenuli smo svijet s tim, i to mozes osporavati koliko god zelis ali to je tako, i zato postovanje svim velikim ljudima i igracima u Crncima, znaju oni svi na koje mislim, i koje gotivim u svakom smislu, sto su bili realni i iskreni o svemu. Jbg volio bi da se ovo drugacije zavrsilo, moglo se ovo jos dugo igrati, jer bukvalno preokret je uvijek moguc bio i sa vase strane, samo moral i aktivnost je opala, i to je bilo to, svaka cast onima koji su aktivno i dalje pruzali otpor i visili non stop.

Ovo sve pisem jer ja se prvi osjecam uvrijedjeno cuj nezasluzeno, pa mnogi igraci su po cijele dane visili tu i trudili se i svasta nesto da bi uradili razliku. Ja prvi sam igram na accu jole vec par mjeseci, i tu sam preko 20 sati dnevno svaki dan, znao sam s ispita biti izbacen jer sam bio sjekao plemice, to sam vec glup bio al pisaj ga nije mi zao, tako da nemas pravo omalozavati nicije vrijeme , trud i rad. I to vazi za svakoga i ostalog nebitno gdje igra. LP svima, necu vise pisati na ovaj forum, dosta mi je ovih djecijih prepiranja i gluposti.
 
Last edited:

mr.v

New Member
Reaction score
1
niti sam imo sifru bilo kojeg acca u crncima , niti sam ulazio na ijedan acc u crncima , a isto to vrijedi za veliku vecinu bijelaca , aktivnost jedina velika prednost ( mog acca) naspram vecine acceva u crncima ( a vjerujem da to i crnci jako dobro znaju) jer svaki put kad bi acc pocrvenio krenuo bi napad na mene tako da ocigledno ste i vi imali/imate spijuna kod nas , nije stvar samo samnom takva , to isto se dogadjalo i drugim igracima koji su visili skupa sa nama 0-24 ...
vezano za gammu kruzna je isla da ga niko ne napada , van osobe koja je to napravila sa njegovim accom nitko drugi nije znao za to , a da je bilo tko iz vodstva znao za to sprijecio bi to isto da se provede u djelo .
a po pitanju toga sto se dogodilo danas sa gammom istu stvar ste vi odradili maximusu , neovisno o tome NIKAD ne bi dopustili da se napravi ovo sto se danas dogodilo , al ove price o prljavoj igri vam u svakom kontekstu padaju u vodu , jer ne postoji niti jedna stvar koju crnci vec prethodno nama nisu napravili ( pojedinci u crncima ) ...
 

NimFoMaNiaK

Active Member
Reaction score
148
mačore smiri se,jedan debil ne govori za cijelo pleme
da je ova stvar isla preko marka ili sase ovo se nebi dogodilo jer koliko se god nekima cinilo,oni postuju neke igrace koji to zasluzuju
to sta maxim ima frenda u crncima koji je ovo sredija to je druga prica i samo pokazuje kakva je on osoba
sta se tice spijuna od pocetka to je standard imali su crni imali su i bili samo su ih iskoristili pametnije i to je to
sasa je pokusa ucinit sve sta je u njegovoj moci al nema smisla vise ovo je prislo neke granice sad jer se neke budale ne mogu kontrolirat i malo im je ovo sta su sad vec imali.
Svaka cast pojedincima
lip pozdrav do daljnjeg :)
 

Gamma

Active Member
Reaction score
54
Sasi i Marku svaka cast....
Sasu znam i igram sa njim jos od ba11 i nevjerujem da je ovo njegovo maslo bas kao ni Markovo,nazalost pojedinci unistavaju ovu igru i nista se ne moze.....to su mizrne picke u dusi ma ko god da su oni ce se prepoznat i to je to
Maximus je sam reko da mu je receno da salje plemice i on je naravno jedva doceko jer smo se na toj poziciji ganjali i prenoblovali vec par puta e sad ko mu je reko i kakav je on paksu ispo pa poslo a zna da su to zadefani gradovi sto samim tim znaci da su ispraznjeni to je druga prica....
S druge strane u zadnjih mjesec ste nas pregazili i tu vam skidam kapu,a najvise na aktivnost naravno....ja zbog posla nisam dugo mogao igrat aktivno a sad zadnjih 10-tak dana sam osto bez posla pa sam se aktiviro ovde sto se i da vidjet,ne da vas pobjedim jer to je skoro pa zavrsena prica ali bar da vam malo otezam tu pobjedo i da se sopamo ali dzaba jbg

U svakom slucaju za vecinu vas respect od mene i cestitke a onima koji su odradili ovo sto su odradili posebne cestite na unistavanju ove igre

Ajde sad svi na kipar na pivu ...ja castim )))
 

Smayke

Well-Known Member
Reaction score
487
Svaki novi svijet novi password, kako bolan Tomo nisi skontao to, a meni pises da mijenjam sifru :p
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Jel ovi crnci i dalje krive anonimuse sto su izgubili svijet hahahha....
Anonimusiiii dosli i upali na racun.....pa smijesni ste
 

Gamma

Active Member
Reaction score
54
opet ovaj doctor nesto kenja...tebe sam ibacio skoro sa svakog svjeta tako da suti )))
 

NimFoMaNiaK

Active Member
Reaction score
148
daj doca boli me dusa kad si tako glup,ne sramoti se bogati vise smijesan si stvarno
pitaj maxima jel mu se frend zaigra malo po nasem accu
ala neman volje raspravljat sa ovim kretenom
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Ko se tebi obratio,ne znam samo kako ti mozes govoriti o nekoj prljavoj igri,kad si prljav kao igrac a kao i covik haha....
Pozdrav
 

NimFoMaNiaK

Active Member
Reaction score
148
obracas se racunu na kojem igran tupino izgorena
ti mi govoris da sam prljav ko covik? narkomanu jedan obicni...
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
hahah pa kad jesi prljav kao covjek,izdajica obicna.......
cuj narkoman hahahahhahaha.....svi znamo price kad si ulazio na tudje accove prebacivao sebi pb...
Ja ne znam jel se ti pravis sad glup ili sta....Prvo nadji obraz negdje pa se obrati meni onda
 

NimFoMaNiaK

Active Member
Reaction score
148
pa jesi obicna narkomancija bijedna nista vise
pribacija san sebi pb i opet bi kad je acc bija spija tako da me kita zaboli
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Ja i dalje ne znam sto sam ja narkoman.....nikakav opijat u zivotu svom uzeo nisam......
pa to ti govorim,ti kad si spijun onda je u redu a kad je drugi spijun onda nije...
imamo i neke slike gdje pitas da dodjes kod nas na neki acc a znamo da si vec igrao u crncima hahahhahahahhah...
koji si ti jadnik,dijete jedno
 
Top