SPAM

NimFoMaNiaK

Active Member
Reaction score
148
puala koji si ti kralj eeej imas slike? pa ja se rugam sa sasom hahahahah ej budalo ogranicena
nisan spijun ako san ukra pb debilcino... asti boga ne mogu ja ovo previse mi je sa tobom se raspravljat
i to dijete bi ti vjerovatno zube nabilo toliko duboko da bi ih kroz supak cetka
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Pazi dijete da ti ne dodjemo ja i eto npr stipe....pa da vidimo hoces tako pricati kad stanemo ispred tebe....nemoj na stipu skakati aaaa
jado jedan jadni hahahah
bio si spijun na svakom svijetu kojeg si igrao
 

NimFoMaNiaK

Active Member
Reaction score
148
ja na jednom svijetu skupim OD ko ti na 4,skrivas se okolo rugaju se sa tobom ko god dode :D
ajde dodi svega ti povedi koga oces? mislis da ce me stipe taknit? hahahahahahahahahhahahah
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Pa skupis kad prelazis sa acca na acc i nakupi se onda hahahah....
Kakav si ti bot,jel te boli sto svaki svijet izgubis iako budes spijun...to je ono sigurno da ce osvojiti ali eto kad glupi bot poput tebe ne moze tako uraditi,sta reci onda....
 

NimFoMaNiaK

Active Member
Reaction score
148
samo na svome skupim nemoj se sad izvlacit :)
hahahahhahahahah di sam ja to bia spijun i izgubia ajde reci mi daj neki argument
i daj mi reci di si ti vodija nesto kvalitetno i napravija nesto dobro,a ne se steka marku?
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Ne smijem na tebe gama hahah....
pa uradio sam dosta toga sto moze potvrditi dosta igraca....vidim branite se ti i gama....de dovedite jos koga kad ne mozes sam na mene
pa bio si spijun opet kazem svaki svijet i izgubio ga....
de malo citaj sta pisem ako znas citati :D
 

Gamma

Active Member
Reaction score
54
hahhahaa ludi ste sviju mi.....)

doca bez ljutnje ali sto ga ti znas usrat to malo ko zna ovde brate.....
 

NimFoMaNiaK

Active Member
Reaction score
148
reci mi di sam ja to spija i izgubija samo daj svijet to je sve
i dovedi 2 igraca nek kazu da si dobar ja odustajem od plemena
 

Dragana Mirkovic

Active Member
Reaction score
16
Za tomu me boli kurac iskreno necu mu nista napisat, a Damire sto se tice Maximus racuna necu u Stipetovo ime ni nista ja ti se licno ispricavam jer igram na tom accu iskreno mogu uslikat ipe nisam uso na racun sinoc od 23h pa jutros do 10h kad mi je se Sasa javio i pito , samo znam da je neko upo i piso da se noblaju sela , i posto igram na tom racunu ja cu ti licno vratit sela i 48h fore da ih nadefas pa nastavit dalje , ovo nije uvlacenje ni nista samo realna slika , jer odma su svi pomislil ko ce ako nece Rew , ja jest da pricam i zajebajem ovdje redom ali imam veci obraz i postenje od 99% igraca sto sam dokazo mnogobrojno puta , uzivaj te momci :*
 

Gamma

Active Member
Reaction score
54
rew hvala na ponudi ali ja sam zavrsio definitivno sa plemenima poslje ovoga...reko sam i saletu da nije vise apsolutno vazno(bar ne meni) ko je to ucino i zasto ali u meni je ubio i posljednju zelju da igram ova plemena ikad vise.....

kao sto sam i reko vama svaka cast,nadigrali ste nas...bili ste aktivniji...ja licno sam imo namjero kolko je moguce da vam jos malo otezam stvar jer sam dobio bio neku motivaciju za igrom ali poslje ovog sinoc plemena su mi se zgadila.
Ako ikad opet zaigram to ce biti samo sa odabranom ekipom od max 20 racuna ali onih za koje mogu da garantujem i to je to

Jos jednom cestitke i lp
 

NEXUS

Banned
Reaction score
87
rew hvala na ponudi ali ja sam zavrsio definitivno sa plemenima poslje ovoga...reko sam i saletu da nije vise apsolutno vazno(bar ne meni) ko je to ucino i zasto ali u meni je ubio i posljednju zelju da igram ova plemena ikad vise.....

kao sto sam i reko vama svaka cast,nadigrali ste nas...bili ste aktivniji...ja licno sam imo namjero kolko je moguce da vam jos malo otezam stvar jer sam dobio bio neku motivaciju za igrom ali poslje ovog sinoc plemena su mi se zgadila.
Ako ikad opet zaigram to ce biti samo sa odabranom ekipom od max 20 racuna ali onih za koje mogu da garantujem i to je to

Jos jednom cestitke i lp
Hajd ne zajebavaj, igramo hr30, racunamo i divlju macu marmarinja da nam drzi front :D
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
Ja ne znam Anele što uvlačiš Stipeta u neke komentare, nema potrebe da ga spominješ.. a drugo nisam ni ja dobar sa Gammom a ni loš, ali opet da se porediš s njim nisi realan.
Hr24 si uzeo preko Markovih leđa ;) nakon što si par puta okreno kormilo broda kako je vjetar puhao i nakon što si se prodao i počeo da mu lizes dupe, Hr 25 si uzeo preko mojih, Hr26 si igrao protiv nas izgubio si? Hr28 ces dobiti postignuće na svoj račhun opet preko mojih leđa i leđa Rewa i Maksimusa, i ostalih aktivnih, a Bgm da mi Adin (Mejra) nije toliko postao drag davno bi ti rachun nabio nogom iz plemena. :)

Od hr25 nikad ti ništa nisam rekao na ovom forumu, eto uzet ces hr27 ali preko čijih leđa? Nisi ti za velike igre nikad bio, samo si prikolica koja se zakači za nekog ko moze da izdrzi bilo kakav pritisak i ko moze da dođe do kraja, i uvijek si u sjeni većih igrača i nikad svijetlo do tebe neće doći vjeruj :D
 

marmarinjo

Member
Reaction score
4
kad to počinje? upisal sam ubrzani tečaj hakiranja acceva traje dva tjedna ,bum stigel ? :D
inače ip koji je upal na kumov acc je tuzla tj tuzla i okolica pa eto pozdrav stipinom frendu koji je u crncima iz tuzle ,tak veli naš"haker" plemenski,tek mu je prvi tjedan tečaja pa mu oprostite kaj nemre detaljnije reći :D budite mi zdravi debeli do daljnjega
 

TheDoctor.

Well-Known Member
Reaction score
185
Osmo hajde lezi spavaj,nisi ovdje igrao tako da se ne moras javljati....hr 25 znamo kako je jadan svijet bio i kako se uzeo...
hr28 uzeo si jer je pleme banovano a bili smo vas tukli previse,tako da je osmo smijesno bilo sta da kazes ....
 

Lord of Drinks

Active Member
Reaction score
49
inače ne spamam al jadnije pleme od vašeg nisam videl majke mi,čak je i ex pleme DKL bolje i poštenije neg vi...Bijelci,ma vi ste Posranci...pusa bok
jadan si ti kad to govoris, i bolji i posteniji smo od tvog plemena tako da se poklopi smorio si i ti vise prozivas pleme citavo, sta god da su radili kod gamme na accu i ko god da je radio to ne mozes vrijedjati ostatak plemena nek ti to bude jasno
 

Dragana Mirkovic

Active Member
Reaction score
16
Osmo hajde lezi spavaj,nisi ovdje igrao tako da se ne moras javljati....hr 25 znamo kako je jadan svijet bio i kako se uzeo...
hr28 uzeo si jer je pleme banovano a bili smo vas tukli previse,tako da je osmo smijesno bilo sta da kazes ....



Jbt hljeb vi nas stukli na 28 pa de ajde molim te suti eto kad te molim da te bum ja ne b gadjo pikado strelicama , kad uradis na jednom serveru nesto onda se kurci inace cu te na 27 kao i 28 poslat papa :$
 
Top