SPAM

francetic

Member
Reaction score
15
niti sam imo sifru bilo kojeg acca u crncima , niti sam ulazio na ijedan acc u crncima , a isto to vrijedi za veliku vecinu bijelaca , aktivnost jedina velika prednost ( mog acca) naspram vecine acceva u crncima ( a vjerujem da to i crnci jako dobro znaju) jer svaki put kad bi acc pocrvenio krenuo bi napad na mene tako da ocigledno ste i vi imali/imate spijuna kod nas , nije stvar samo samnom takva , to isto se dogadjalo i drugim igracima koji su visili skupa sa nama 0-24 ...
vezano za gammu kruzna je isla da ga niko ne napada , van osobe koja je to napravila sa njegovim accom nitko drugi nije znao za to , a da je bilo tko iz vodstva znao za to sprijecio bi to isto da se provede u djelo .
a po pitanju toga sto se dogodilo danas sa gammom istu stvar ste vi odradili maximusu , neovisno o tome NIKAD ne bi dopustili da se napravi ovo sto se danas dogodilo , al ove price o prljavoj igri vam u svakom kontekstu padaju u vodu , jer ne postoji niti jedna stvar koju crnci vec prethodno nama nisu napravili ( pojedinci u crncima ) ...
Neću te zajebavat kao što obično zajebavam ovu balavurdiju, jer ne znam uopće tko si.
Nikad ali nikad nismo imali špijune kod vas, pirat je prešao kod nas iz prvivatnih razloga većina ljudi zna zašto tko ne zna ne mora niti znat. Niti smo tražili od njega da špijunira niti je on nudio.
Tomekc je trebao preći kod nas, u stvari ne on, nego njegov račun jer je trebao i jest dao račun drugom. A prešao bi jer ste ga htjeli prenublat. Sve što smo dobili od njega bila je slika s vašeg foruma gdje je MR Boos postavio ilegalnu scriptu radi koje je taj igrač baniran na s28.
Ovo su činjenice Sve drugo su pokušaji isprike lopuža za njihov lopovluk. Jedna stvar je trolanje balavurdije po forumu a realnost sasvim druga.
Zanima me koje su to prljave stvari koje su Crnci radili?
Veliš mi smo Maximusu to radili? Pa čovječe razumiješ li ti da je stipe samo dio tog računa, njegov je samo email. Sjebao je čovjeka koji je igrao s njim godinama.
Dagear je napravio makar pola posla u 6 mjeseci igre ili nije? Ja više ne igram ali moji duali polažu sva prava na moj račun, ne mogu ja biti vlasnik nečeg što smo svi gradili samo zato jer je email moj.
Znači pičkica osim što je u vodstvu i prenosi sve informacije vama, dijeli naredbe sa svima i vidi svaku nuku. Pušta Rew-a da ulazi na račun a u isto vrijeme meni se Rew javlja sa računa Dop skip i Macavelli.
Isti taj Maximus daje password od pirata Rew-u ovaj ulazi i ruši crkve i vraća deff Sjebao čovjeku račun u koji je uloženo puno vremena poštene igre.
Pa i to mu nije dovoljno nego izbacuje s računa Dageara koji ne razumije uopće što se dešava, Rew na računu Maximus a Dagear koji je taj račun izgradio i proveo 6 mjeseci svog života ne može na račun.
Pa stvarno mislim jeste li uopće svjesni o kakvom se tu lopovluku radi?
Ovo je samo vrh sante vjeruj mi.
 

joker1

Active Member
Reaction score
75
već neko vrijeme spominje se taj "Dager"
jel to ko je to ?
onaj sto je plemeno tokom voznje pa imao udes radi igrice ???
 

Dragana Mirkovic

Active Member
Reaction score
16
Ajde ba francetic zacepi vise popeo si mi se na q , sta baciš vise koji q o meni , ja sam izbacio daggera s racuna jer je vratio deff sa makovog acca jbo te on i jos ima se obraza javit ajde ba vise sjaši svaki post pricas jedno te isto po tvojoj prici ljudi bi pomislim da igram na 20 racuna pa sto me ne prijavite onda da me banuju mozda i jeste i sta ste dobili? Dobili ko i Anel i bijelci kad su me prijavili za moji par racuna i nisu dobili nista , sto? Nemaju dokaz ajd sad si izgubio i izgubices opet kad dodjes jer si posten a mi smradovi a smradovi uvijek u zivotu pobijede pusabokic
 

francetic

Member
Reaction score
15
Ajde ba francetic zacepi vise popeo si mi se na q , sta baciš vise koji q o meni , ja sam izbacio daggera s racuna jer je vratio deff sa makovog acca jbo te on i jos ima se obraza javit ajde ba vise sjaši svaki post pricas jedno te isto po tvojoj prici ljudi bi pomislim da igram na 20 racuna pa sto me ne prijavite onda da me banuju mozda i jeste i sta ste dobili? Dobili ko i Anel i bijelci kad su me prijavili za moji par racuna i nisu dobili nista , sto? Nemaju dokaz ajd sad si izgubio i izgubices opet kad dodjes jer si posten a mi smradovi a smradovi uvijek u zivotu pobijede pusabokic
Kad bi postojala podrška bio bi baniran čim se pojaviš. Puste želje.
Jbt koliko si laži od jutra do noći moraš sam sebi ispričat?
Kako može jedna vucibatina kao ti izbacit čovjeka koji igra 6 mjeseci na tom računu u stvari čovjeka koji je izgradio taj račun?
Kužim da hranim trola ali jače je od mene.
 

Dragana Mirkovic

Active Member
Reaction score
16
Kad bi postojala podrška bio bi baniran čim se pojaviš. Puste želje.
Jbt koliko si laži od jutra do noći moraš sam sebi ispričat?
Kako može jedna vucibatina kao ti izbacit čovjeka koji igra 6 mjeseci na tom računu u stvari čovjeka koji je izgradio taj račun?
Kužim da hranim trola ali jače je od mene.


Da nije vratio deff sifra bi ostavila , vratio deff ponoblali sela prazna opet dobil po pici jao meni jao meni joj joj joj , ko gubi ima pravo da se ljuti , imas me na skaypu samo mi javi prije na 20 dana kad budes htio opet izgubiti da dodjem :-*
 

marmarinjo

Member
Reaction score
4
kakav multić? de imenom i prezimenom,molim dokaze...trla baba dlan da joj prođe dan,vidiš rew o čemu ti ja govorim,nemaš ni grama srama ,poštovanja...ničega...i onda mene pitaš zakaj te ne volim, a i kam se guraš di ti nije mjesto,jel imaju pleme vođu...imaju,jel tak,to onda vrhuška rješava a ne pizdo jebci ko ti i ja,i kam se kurac guraš di ti nije mjesto..odi tamo fino na acc i klikaj a ne tu prosipat se ko biciklista na tour de france....
 

marmarinjo

Member
Reaction score
4
rewić...odi do prozora i otvori ga.....jel čuješ pucketanje izvana.....puca mi kurac za tebe i tvoje muljanje....odigraj jedan svijet na jednom accu i onda bumo se razgovarali
 

Marko Antonije

Active Member
Reaction score
56
Neću te zajebavat kao što obično zajebavam ovu balavurdiju, jer ne znam uopće tko si.
Nikad ali nikad nismo imali špijune kod vas, pirat je prešao kod nas iz prvivatnih razloga većina ljudi zna zašto tko ne zna ne mora niti znat. Niti smo tražili od njega da špijunira niti je on nudio.
Tomekc je trebao preći kod nas, u stvari ne on, nego njegov račun jer je trebao i jest dao račun drugom. A prešao bi jer ste ga htjeli prenublat. Sve što smo dobili od njega bila je slika s vašeg foruma gdje je MR Boos postavio ilegalnu scriptu radi koje je taj igrač baniran na s28.
Ovo su činjenice Sve drugo su pokušaji isprike lopuža za njihov lopovluk. Jedna stvar je trolanje balavurdije po forumu a realnost sasvim druga.
Zanima me koje su to prljave stvari koje su Crnci radili?
Veliš mi smo Maximusu to radili? Pa čovječe razumiješ li ti da je stipe samo dio tog računa, njegov je samo email. Sjebao je čovjeka koji je igrao s njim godinama.
Dagear je napravio makar pola posla u 6 mjeseci igre ili nije? Ja više ne igram ali moji duali polažu sva prava na moj račun, ne mogu ja biti vlasnik nečeg što smo svi gradili samo zato jer je email moj.
Znači pičkica osim što je u vodstvu i prenosi sve informacije vama, dijeli naredbe sa svima i vidi svaku nuku. Pušta Rew-a da ulazi na račun a u isto vrijeme meni se Rew javlja sa računa Dop skip i Macavelli.
Isti taj Maximus daje password od pirata Rew-u ovaj ulazi i ruši crkve i vraća deff Sjebao čovjeku račun u koji je uloženo puno vremena poštene igre.
Pa i to mu nije dovoljno nego izbacuje s računa Dageara koji ne razumije uopće što se dešava, Rew na računu Maximus a Dagear koji je taj račun izgradio i proveo 6 mjeseci svog života ne može na račun.
Pa stvarno mislim jeste li uopće svjesni o kakvom se tu lopovluku radi?
Ovo je samo vrh sante vjeruj mi.


Idemo redom lijepi. Mr.v je Dario, vlasnik računa Gringl, ovdje igrao na Meister des Nordens, i igra i sada, zbog potrebe povećanja aktivnosti. 48h od zadnje prijave na gringla, prešao na Meistera, na gringlu promijenjen pass, sve čisto.

Nikad ali nikad niste imali špijune ? Pirat je prenosio info, tomek je prenosio info. Nikola Arežina, duall koji se uvalio na Mr.Boss račun, je isto tako vaš špijun, imamo slike koje to potvrđuju, ako treba, mogu ih i objaviti. Nakon toga je izbačen sa računa. Imate i sada špijuna, kada je sve gotovo. Da se u 5 dana uleti u 15-ak barbarskih sela od couzinsa, gdje idu naši plemići i deff, kao slučajno ? Da nam se pobiju plemići koji idu na barbara, kojeg smo počistili par sekundi prije ? Ajme, slučajno se pojavio deff u selu pred plemićima. Da na mene kreću trainovi čim pocrvenim, kao i na joleta, i još par frontalnih igrača ? Slučajnost, da .. Ali otkrit ćemo mi i ovoga, kao i ove do sada..

Pirat je prešao kod vas nakon što nije poslao nuke u akciju za koju je dobio mete, i nakon što vam je javio svaku nuku. Još kralj pustio train na mene, preko noći, na 32 min, u pozadini, sa full nukom, i kada sam presjekao, kaže izvini, zajebao se duall. Valjda je trebao još dan, dva, da navuče deff i pripremi se za prelazak.. Isti taj igrač, ostaje sam na računu, mijenja ime u minions, i naravno, ima nepokriveno čitavu noć i pola dana, šta ti radiš, staviš password u vašu grupu vodstva u skypeu, da cijelo vodstvo ima pass od minionsa, i pazi kada je ko tu, ulazi na račun. Da, imam slike, imam sve, i da, to je Stipe uslikao i poslao, neki problem ? Eto šta si uradio ti, koji pričaš o poštenju nekome, a sigurno, kao iskusni igrač ove igrice, morao bi znati, da jedan čovjek smije znati samo jedan password , onaj koji i igra na tome svijetu. "Sjebao račun čovjeku u koji je uložio puno truda i poštene igre" . Poštena igra, špijanje, prelazak , mijenjanje cca 6-7 ljudi na računu, vas iz vodstva, pored vlasnika. To je poštena igra ?

Mr. Boss je postavio ilegalnu skriptu na forum, istu onu, zbog kojeg je tebi gorilo pod nogama, jer ti je cijelo pleme koristi, gdje si i poslao kružnu "SVI KOJI KORISTE SKRIPTU ZA FARMANJE SA FORUMA, NEKA JE IZBRIŠU IZ BRZOG IZBORNIKA I NEKA IZBRIŠU SVE IZVJEŠTAJE" . Da da, tvoja kružna, ako trebam nađem i sliku. Nemoj da mi pričaš da je bila mjera predostrožnosti i da je niste koristili, imam i slike sa skypea gdje kublaj govori nekome, nisam siguran kome sada, da uđe na Pirata/minionsa, i obriše skriptu i sve izvještaje.. A nije rekao duallu ;)

Tomek prešao jer smo ga trebali noblati ? Znaš li ti kako smo mi saznali za tomeka da je špijun i vaš igrač ? Uslikao Stipe sa vašeg skype-a, gdje si TI napisao," spremajte deff, tomek je naš igrač, prelazi kod nas, deffamo ga uskoro" I još si tu prosuo neki fazon sa strijelama, neka računica nešto, hoćeš i tu sliku da priložim, ili ćeš priznati odma da je sve što pišem istina ? Tako da priču da je tomek odlučio preći u vas, zbog toga što je saznao da ćemo ga mi noblati, zaboravi, laži nekome drugome. Od trenutka saznanja da je vaš igrač, 48h nakon što smo saznali za njega, otišao je na restart. Dok je Saša javio svima mete, i da spremaju plemke, i dok se to isto i spremilo.


Je li ti znaš zašto je Maximus, odnosno Stipe prešao kod nas ? Pa budalo jedna, jer ti se duall hvalio kako će ga restartati kada ostvarite dominaciju, kada dođe kraj. I to se hvalio SAŠI, hej, članu vodstva bijelaca. Kao jer je Stipe mutio sa nama, ide na restart na kraju. A malo ste mi zinuli na svijet, jelde, kojem kraju ? Vi ste to već ostvarili dominaciju, u vašim glavama pobijedili ? Baš zbog toga i sada cmizdriš ovdje po forumu, pljuješ po nama , pljuješ po adminima, a sami ste si krivi za poraz.

"Izbacuje daggera, dagger ne zna o čemu se radi". A je li, baš ne zna ? A znao je raspustiti sav deff iza sela maximusovih, iako nije znao o čemu se radi ? Rew na maximusov račun nije ušao do li do dana prelaska, tj. tog jutra. Rew ti se javio sa makavelija i sa dop skipa ? Rew nije imao nikakav kontakt sa bijelcima, do li samog prelaska Maximusa kod nas, nakon čega je i ubačen u fb grupu bijelaca, tako da i ta priča ti pada u vodu.

Jesu li ljudi svjesni o kakvom se lopovluku radi ? Daš osmorici ljudi pristup jednome računu, minionsu, i onda se čudiš što ti se obilo od glavu ?


Gospodine natrposječne inteligencije, da te ne zovem nekim drugim imenima, ajde molim te, ali kad te molim, poklopi se , i ne javljaj se više ovdje. Na tvoje čestitke ni ne računamo, ispod časti ti je, svi su krivi za poraz tvoga plemena, osim samih vas. Nadigrani ste, ubili smo vas aktivnoščću, ubili smo vas znanjem, ubili smo vas pametnom igrom. Pljuješ po mome trudu, po trudu mojih suplemenika, i pored svega, pljuješ po nama sa jebenim lažima. Jesam od tebe mlađi 20 godina, ali jedno ću ti reći, ODRASTI .
 
Last edited:

SasaBudisa

Active Member
Reaction score
66
Vala covjek sve napisao, al Marko nisi trebao , nisi ti duzan ni ja ni iko drugi ikome ista objasnjavati. Dragane ti se ugledaj na neke ljude iz svog plemena, sto su pravi i igraci i ljudi, ti nisi nijedno od to dvoje, glumis postenjacinu,nesto ovde, Rew je momak, mlad, al bar je iskren, nije da se slazem sa nekim postupcima... al ne glumi nista, ti si obican glumac, i zato cao, dobio si po usima. I na accu francetic, svi osim tebe su i ljudi i igraci, i ne glume nista, sve i sami priznaju i ne glume neke stvari. I sam sam se uvjerio da ima stvarno par igraca u Crncima koji ne znaju za puno toga, neki su pricali sa mnom pa se iznenadili sto se puno toga tice.

Tako da slobodno pljuj po svemu i svacemu, znaju puno i tvojih igraca sta se sve desavalo, a i znamo i mi svi, a ti si gori od obicnog balavca sa svojim ponasanjem, treba te biti stid za svoje godine.

Ignorisite ga od sad pa nadalje slobodno momci.
 
Top