SPAM

Abu9

Active Member
Reaction score
9
Vala covjek sve napisao, al Marko nisi trebao , nisi ti duzan ni ja ni iko drugi ikome ista objasnjavati. Dragane ti se ugledaj na neke ljude iz svog plemena, sto su pravi i igraci i ljudi, ti nisi nijedno od to dvoje, glumis postenjacinu,nesto ovde, Rew je momak, mlad, al bar je iskren, nije da se slazem sa nekim postupcima... al ne glumi nista, ti si obican glumac, i zato cao, dobio si po usima. I na accu francetic, svi osim tebe su i ljudi i igraci, i ne glume nista, sve i sami priznaju i ne glume neke stvari. I sam sam se uvjerio da ima stvarno par igraca u Crncima koji ne znaju za puno toga, neki su pricali sa mnom pa se iznenadili sto se puno toga tice.

Tako da slobodno pljuj po svemu i svacemu, znaju puno i tvojih igraca sta se sve desavalo, a i znamo i mi svi, a ti si gori od obicnog balavca sa svojim ponasanjem, treba te biti stid za svoje godine.

Ignorisite ga od sad pa nadalje slobodno momci.

Mene iznenadilo da znas tajmirat :p
 

katalonija

Active Member
Reaction score
62
Ja ne znam samo zasto svi pokusajete prodat neku pricu kao da je sve crno-bijelo, jedni posteni drugi nisu, meni iskreno smijesno kad su oba plemena radila to sto jesu, ali s jedne strane prelazak je kul(imo cojk razloge) s druge jopet nije hahaha :D
 

Marko Antonije

Active Member
Reaction score
56
Ja ne znam samo zasto svi pokusajete prodat neku pricu kao da je sve crno-bijelo, jedni posteni drugi nisu, meni iskreno smijesno kad su oba plemena radila to sto jesu, ali s jedne strane prelazak je kul(imo cojk razloge) s druge jopet nije hahaha :D


Ja prodajem pricu ? Jesam ja igdje napisao odigrali smo maksimalno cisto, nije bilo prelaza, spijanja ? Bilo je i jednog i drugog, ja samo ispravljam laži ovoga covjeka koji se vec gubi lagano u masi svojih izmišljotina.
 

SasaBudisa

Active Member
Reaction score
66
Mene iznenadilo da znas tajmirat :p
Slab sam ja :S

A osmane, pa slazem se, al mi i nismo glumili da nismo imali ni spijuna niti ista drugo, a i za sami prelaz su znali sa mnom licno pisali, nisu vjerovali, jbg. Bas to sto ispade, prave se fini i postenjacine, smijesno, zalosno. Cast izuzecima.
 

Dragana Mirkovic

Active Member
Reaction score
16
Ja sam posten :$ molim lajk

Franceticu ba ti si mala maca , mali igrac , sto bi Zmaj reko ponavljas se ko kasete Lepe Lukic , imas djecu , a ovdje djecu omalovazavas , a niko te nece podrzat osim onog propalog specijalca Daggera , i marmarinja , ma da eto ja marmarinja opet postujem nemam protiv covjeka nista , ali ti Franceticu kad si reko ono da ces napravit covjeka od mene , e da ti nesto bum Rewic kaze napravio ga je Rew od tebe i pokazo svima kakav si zapravo , napominjem doso sam na lvl 1 i otjero te zamisli sta bi bilo da sam doso do posljednjeg lvl 10 , a sad odo gledat napokon film mojNe da smarate poy
 

lutalica

New Member
Reaction score
0
Marko Antonije bio je rimski državnik i vojskovođa. Kao jedan od važnih pristalica Julija Cezara obavljao je visoke državne i vojne dužnosti, a nakon atentata na Cezara sklopio je s Gajem Julijem Cezarom Oktavijem i Markom Emilijem Lepidom zvanični savez koji je danas poznat pod imenom "drugi trijumvirat". Trijumvirat se raspao 33. godine st. e., a razmirice između Oktavija i Antonija prerasle su 31. st. e. u građanski rat, koji se završio Antonijevim porazom u bici kod Akcija, a zatim i u samoj Aleksandriji. Antonije je 30. st. e. izvršio samoubistvo zajedno sa svojom ljubavnicom, egipatskom kraljcom Kleopatrom." Evo ovako bi i ti trebao, fini da se ubijes, mislim ne sa zenom, jer ti to ne mozes imati, cim si ovako zaludjen plemenima, bolje se posveti realnom svijetu,a ne svijetu 27, kojeg si uzeo uz pomoc podrske, bez uvrijede na neke bijelce ima ih postenih, ali ima i onih da ne kazem kakvih... Nije vam dovoljno sto ste uzeli svijet na prevaru, sad i ovdje pokusavate da pokazete da ste neka gospoda a ustvari gori ste od crnaca, jedino dobro kod vas je sto vas malo ima, pa npr Marko, Dario, i ostali maloumnici imaju vremena da budu na svakom acc... Pa cak neki da udju na acc od crnaca Ne mogu pohvaliti ni crnce ali svi znamo ko je najgori ovdje...
 

joka9

New Member
Reaction score
7
Evo i moje prvo javljanje ovdje

Čestitam Belcima na pobjedi;bolji su ,pojačali aktivnost,riješili se neaktivaca( što mi nismo smjeli ) i napravili dobar posao.

Upoznah dobre ljude,iskrene,o poštenju neću pričat jer je ovo ratna igra a u ljubavi i ratu sve je dopušteno.

Uglavnom svaka čast dečki..pozdrav svima ,pozdrav Crncima s kojima igram prvi put..vidimo se na nekom drugom svijetu za 5-10 godina

Živjeli uz iločko vino,lijep pozdrav!!
 

Lord of Drinks

Active Member
Reaction score
49
Idemo redom lijepi. Mr.v je Dario, vlasnik računa Gringl, ovdje igrao na Meister des Nordens, i igra i sada, zbog potrebe povećanja aktivnosti. 48h od zadnje prijave na gringla, prešao na Meistera, na gringlu promijenjen pass, sve čisto.

Nikad ali nikad niste imali špijune ? Pirat je prenosio info, tomek je prenosio info. Nikola Arežina, duall koji se uvalio na Mr.Boss račun, je isto tako vaš špijun, imamo slike koje to potvrđuju, ako treba, mogu ih i objaviti. Nakon toga je izbačen sa računa. Imate i sada špijuna, kada je sve gotovo. Da se u 5 dana uleti u 15-ak barbarskih sela od couzinsa, gdje idu naši plemići i deff, kao slučajno ? Da nam se pobiju plemići koji idu na barbara, kojeg smo počistili par sekundi prije ? Ajme, slučajno se pojavio deff u selu pred plemićima. Da na mene kreću trainovi čim pocrvenim, kao i na joleta, i još par frontalnih igrača ? Slučajnost, da .. Ali otkrit ćemo mi i ovoga, kao i ove do sada..

Pirat je prešao kod vas nakon što nije poslao nuke u akciju za koju je dobio mete, i nakon što vam je javio svaku nuku. Još kralj pustio train na mene, preko noći, na 32 min, u pozadini, sa full nukom, i kada sam presjekao, kaže izvini, zajebao se duall. Valjda je trebao još dan, dva, da navuče deff i pripremi se za prelazak.. Isti taj igrač, ostaje sam na računu, mijenja ime u minions, i naravno, ima nepokriveno čitavu noć i pola dana, šta ti radiš, staviš password u vašu grupu vodstva u skypeu, da cijelo vodstvo ima pass od minionsa, i pazi kada je ko tu, ulazi na račun. Da, imam slike, imam sve, i da, to je Stipe uslikao i poslao, neki problem ? Eto šta si uradio ti, koji pričaš o poštenju nekome, a sigurno, kao iskusni igrač ove igrice, morao bi znati, da jedan čovjek smije znati samo jedan password , onaj koji i igra na tome svijetu. "Sjebao račun čovjeku u koji je uložio puno truda i poštene igre" . Poštena igra, špijanje, prelazak , mijenjanje cca 6-7 ljudi na računu, vas iz vodstva, pored vlasnika. To je poštena igra ?

Mr. Boss je postavio ilegalnu skriptu na forum, istu onu, zbog kojeg je tebi gorilo pod nogama, jer ti je cijelo pleme koristi, gdje si i poslao kružnu "SVI KOJI KORISTE SKRIPTU ZA FARMANJE SA FORUMA, NEKA JE IZBRIŠU IZ BRZOG IZBORNIKA I NEKA IZBRIŠU SVE IZVJEŠTAJE" . Da da, tvoja kružna, ako trebam nađem i sliku. Nemoj da mi pričaš da je bila mjera predostrožnosti i da je niste koristili, imam i slike sa skypea gdje kublaj govori nekome, nisam siguran kome sada, da uđe na Pirata/minionsa, i obriše skriptu i sve izvještaje.. A nije rekao duallu ;)

Tomek prešao jer smo ga trebali noblati ? Znaš li ti kako smo mi saznali za tomeka da je špijun i vaš igrač ? Uslikao Stipe sa vašeg skype-a, gdje si TI napisao," spremajte deff, tomek je naš igrač, prelazi kod nas, deffamo ga uskoro" I još si tu prosuo neki fazon sa strijelama, neka računica nešto, hoćeš i tu sliku da priložim, ili ćeš priznati odma da je sve što pišem istina ? Tako da priču da je tomek odlučio preći u vas, zbog toga što je saznao da ćemo ga mi noblati, zaboravi, laži nekome drugome. Od trenutka saznanja da je vaš igrač, 48h nakon što smo saznali za njega, otišao je na restart. Dok je Saša javio svima mete, i da spremaju plemke, i dok se to isto i spremilo.


Je li ti znaš zašto je Maximus, odnosno Stipe prešao kod nas ? Pa budalo jedna, jer ti se duall hvalio kako će ga restartati kada ostvarite dominaciju, kada dođe kraj. I to se hvalio SAŠI, hej, članu vodstva bijelaca. Kao jer je Stipe mutio sa nama, ide na restart na kraju. A malo ste mi zinuli na svijet, jelde, kojem kraju ? Vi ste to već ostvarili dominaciju, u vašim glavama pobijedili ? Baš zbog toga i sada cmizdriš ovdje po forumu, pljuješ po nama , pljuješ po adminima, a sami ste si krivi za poraz.

"Izbacuje daggera, dagger ne zna o čemu se radi". A je li, baš ne zna ? A znao je raspustiti sav deff iza sela maximusovih, iako nije znao o čemu se radi ? Rew na maximusov račun nije ušao do li do dana prelaska, tj. tog jutra. Rew ti se javio sa makavelija i sa dop skipa ? Rew nije imao nikakav kontakt sa bijelcima, do li samog prelaska Maximusa kod nas, nakon čega je i ubačen u fb grupu bijelaca, tako da i ta priča ti pada u vodu.

Jesu li ljudi svjesni o kakvom se lopovluku radi ? Daš osmorici ljudi pristup jednome računu, minionsu, i onda se čudiš što ti se obilo od glavu ?


Gospodine natrposječne inteligencije, da te ne zovem nekim drugim imenima, ajde molim te, ali kad te molim, poklopi se , i ne javljaj se više ovdje. Na tvoje čestitke ni ne računamo, ispod časti ti je, svi su krivi za poraz tvoga plemena, osim samih vas. Nadigrani ste, ubili smo vas aktivnoščću, ubili smo vas znanjem, ubili smo vas pametnom igrom. Pljuješ po mome trudu, po trudu mojih suplemenika, i pored svega, pljuješ po nama sa jebenim lažima. Jesam od tebe mlađi 20 godina, ali jedno ću ti reći, ODRASTI .
Ovo da se urami!
a sto se tice dedice majket jel te sramota da se vadis i daljeee aloo dovedem momka na mr boss acc (Nikolu Arezinu) naucim ga da salje train da sjece da farma, sve zato sto se cinio ko dobar lik, ide sa mojom drugaricom u razred itd. i lik sve izdavo combetu i batine ce dobiti za to kad tad a ti pricas ovde da niste imali spiju, pirat mi je prizno na fb da je govorio gdje nase akcije idu, za tomeka isto slika ima, znaci sramota da te bude kako lazes covjece dokazi imaju o svemu gore sto je marko naveo...
 

Atlantis

Active Member
Reaction score
58
Evo i moje prvo javljanje ovdje

Čestitam Belcima na pobjedi;bolji su ,pojačali aktivnost,riješili se neaktivaca( što mi nismo smjeli ) i napravili dobar posao.

Upoznah dobre ljude,iskrene,o poštenju neću pričat jer je ovo ratna igra a u ljubavi i ratu sve je dopušteno.

Uglavnom svaka čast dečki..pozdrav svima ,pozdrav Crncima s kojima igram prvi put..vidimo se na nekom drugom svijetu za 5-10 godina

Živjeli uz iločko vino,lijep pozdrav!!

Pozdravi brata! :D
 

Marko Antonije

Active Member
Reaction score
56
Marko Antonije bio je rimski državnik i vojskovođa. Kao jedan od važnih pristalica Julija Cezara obavljao je visoke državne i vojne dužnosti, a nakon atentata na Cezara sklopio je s Gajem Julijem Cezarom Oktavijem i Markom Emilijem Lepidom zvanični savez koji je danas poznat pod imenom "drugi trijumvirat". Trijumvirat se raspao 33. godine st. e., a razmirice između Oktavija i Antonija prerasle su 31. st. e. u građanski rat, koji se završio Antonijevim porazom u bici kod Akcija, a zatim i u samoj Aleksandriji. Antonije je 30. st. e. izvršio samoubistvo zajedno sa svojom ljubavnicom, egipatskom kraljcom Kleopatrom." Evo ovako bi i ti trebao, fini da se ubijes, mislim ne sa zenom, jer ti to ne mozes imati, cim si ovako zaludjen plemenima, bolje se posveti realnom svijetu,a ne svijetu 27, kojeg si uzeo uz pomoc podrske, bez uvrijede na neke bijelce ima ih postenih, ali ima i onih da ne kazem kakvih... Nije vam dovoljno sto ste uzeli svijet na prevaru, sad i ovdje pokusavate da pokazete da ste neka gospoda a ustvari gori ste od crnaca, jedino dobro kod vas je sto vas malo ima, pa npr Marko, Dario, i ostali maloumnici imaju vremena da budu na svakom acc... Pa cak neki da udju na acc od crnaca Ne mogu pohvaliti ni crnce ali svi znamo ko je najgori ovdje...


Da, igrao sam cijeli front bijelaca, i par racuna u vas.. Daj molim te.. Za ove sto ne kuze, ironiju, evo neka malo vjezbaju s ovim postom..

A hvala na lijepim željama, ja tebi želim sve najljepše. Živio !
 

francetic

Member
Reaction score
15
[QUOTE="Marko Antonije, post: 145635, member: 5114".[/QUOTE]
S Tomecom nikad nisam razmijenio niti jednu riječ i uopće nemam pojma tko je taj čovjek. Apsolutno nikad nikad s Tomecom nisam razmijenio niti jednu riječ niti u igri niti s drugim sredstvima komunikacije.
Na njegov račun je došao drugi igrač. Jeli to teško skužit? Pogledaj datum kad sam to napisao na skypu. i pogledaj datum kad ste dogovarali njegovo prenublavanje
Ne kleveći ljude bez razloga, Pirat nikad nije prenosio nikakve info. Normalno da nije poslao nukove jer je već bio dogovoren prelazak. A znaš li zašto je prešao? Trebao je nastavit igrat s balavcima koji mu traže slike njegove gole žene?
Čovjek ima dvoje djece i on će nadrkanim balavcima davat slike svoje žene? I onda ste ljuti na Matu jer vas je odjebao?
Nikola Arežina? Tko je taj? Odgovorno tvrdim nemam pojma o čemu pričaš čovječe... S Mr Bossa nikad ništa nije došlo do mene. Mašta radi svašta.
Nikad nisam poslao nikakvu kružnu za scriptu niti je takva scripta postojala na našem forumu, ne isključujem mogućnost da je jedan od duala poslao takvu kružnu ali ovo s forumom zajebi.
Stipe je obično govno i to s dualom je obična isprika da opere govna sa sebe. Navukli su Combeta lakovjernog na tanak led i to je to. A tomek je dokaz da je govno dogovorilo sve puno prije Combetovog laprdanja sa Sašom.
To što je prešao kod vas je apsolutno njegova stvar i pravo ali sjebat čovjeka s kojim je igrao 2 godine duala je sasvim druga priča.
Razgovarat s menom telefonom 20 minuta i ispričat mi 5 tona laži, neprocjenjivo.
Držite ga si dobro zaslužujete ga.
Pa imao sam ja informacije puno puno prije da Maximus igra za vas, ali nisam htio vjerovat jer jednostavno bilo je preglupo.
https://prnt.sc/f3qbw7
Imam i Razgovor gdje Saša pita Dageara kad će prelazit.
Znači balavče ne prosipaj se bezveze.
Njega combe blabla. Lažeš ko pas. https://prnt.sc/f42u0t

Prava istina je da je izbacio čovjeka koji je od prvog dana na računu i doveo jebivjetra. Koliko je govno dokaz je i to da je doslovno prodao piratov račun. Voliš govna, jedi ih jebe mi se... Mene ne možeš uvjerit kako je govno čovjek.
Veliš rew nije bio na dop skipu i Macavelliju? Pa imam poruke kužiš li?
Jeli ti stipe rekao da password koji sam ostavio nije bio točan ili ti ne odgovara napisat sve nego izvuć stvar iz konteksta?
Pa kad smo skužili da stre obična banda i nublate sela dok je rew na računu probali smo spriječit krađu i zato smo lopovi?
Evo ti istina od kud mi password od pirata
http://prntscr.com/fecm98
http://prntscr.com/fecmwl
U stvari nisam ga niti imao jer je bio promijenjen.
ožeš lijepo vidjet svo ne poštenje...
Znači lopov sam ja jer sam stavio password da ljudi pokušaju spriječit krađu? A nije lopov lopuža koja se logira na tuđe račune bez dozvole?
ODRASTI
I sad bih ja trebao nastavit igrat u ovakvim govnima, a ponavljam ovo je samo vrh sante, niti želim niti mi se da raspravljat po forumu s ljudima koji lažu sami sebe.
 

francetic

Member
Reaction score
15
Ovo da se urami!
a sto se tice dedice majket jel te sramota da se vadis i daljeee aloo dovedem momka na mr boss acc (Nikolu Arezinu) naucim ga da salje train da sjece da farma, sve zato sto se cinio ko dobar lik, ide sa mojom drugaricom u razred itd. i lik sve izdavo combetu i batine ce dobiti za to kad tad a ti pricas ovde da niste imali spiju, pirat mi je prizno na fb da je govorio gdje nase akcije idu, za tomeka isto slika ima, znaci sramota da te bude kako lazes covjece dokazi imaju o svemu gore sto je marko naveo...
O ovom nisam imao pojma ako je istina...
 

100-ka

Active Member
Reaction score
26
Ja ne znam samo zasto svi pokusajete prodat neku pricu kao da je sve crno-bijelo, jedni posteni drugi nisu, meni iskreno smijesno kad su oba plemena radila to sto jesu, ali s jedne strane prelazak je kul(imo cojk razloge) s druge jopet nije hahaha :D


Šprehen si dojč HAHAHh
 
Top