SPAM

Abu9

Active Member
Reaction score
9
Pa tako Rew reaguju ljudi poput tebe. Ne mozes se izvuc nikako, nijedna ti laz ne pomaze vise, nemas sta reci za mene da sam odradio prljavo ili nesto drugo. Razumijem sto se ljutis sada.
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
Ne moram ni da dolazim na vanjski da bih znao da me je vedad spomenuo barem u jednom komentaru, lik jednostavno ne moze da dise bez mene, pozz vedo eto ispunio sam ti zelju obratio sam ti se
 

Atlantis

Active Member
Reaction score
58
Ajde mir malo, tko gubi ima se pravo ljutiti, normalno da će se izmišljat neke stvari samo da se dokaže da nisu oni izgubili jer je to očito nemoguće sudeći po njihovim egoima...Bilo špija tamo, bilo špija tu, bilo prijelaza tamo bilo prijelaza tu, aktivnost i volja presudili i bok. Niste nepobjedivi, pomirite se s time.
 

Dzokavaac

Active Member
Reaction score
54
gotov i ovaj sviejt... steta :( rip crnci , franceticu ugradili bypass, aritmije ima.... kroz ceterest dana ce umrit... aaaaaaaaa

neka neka dobro je to za ten:) bice mu ko u bebe,,,, aj draganeeee draganeeeee
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
Evo za sve dusmane neka cuju da Adin osvaja cetrvti svijet, neka vide nexus i ostali ljubomorci kako smo vas ( drina i ja ) porokali na zapadu, zajedno uz cmicka, meistera i ostale, a naravno Bijelci su vas porokali uopceno.
 

mejra

Active Member
Reaction score
48
http://prntscr.com/ffwgru
Treci racun na istom serveru i upali isprve :eek:

Sasa, mogu li i ja na neki racun da i ja uspijem u zivotu :rolleyes:
Drugi :) Slikao covjek moj prije 6 mjeseci i cuva ga u arhive za sjecanje na mene :D
Dosao sam na Drinu prije skoro 2 mjeseca, imali smo 2 sela na fronti na zapadu, sada imamo daleko preko 20, pokazali smo dosta, a vi na nama nista :)

Ko gubi ima pravo da se ljuti <3
 
Top