SPAM

Status
Not open for further replies.

NEXUS

Banned
Reaction score
87
morončino jedna kakve ja veze imam sa njom, kakva rodica, šta lupetaš ti idiote?
Nemoj da se pravis lud, steta pa je hr26 zavrsio pa ne mogu naci poruke kad si normalnije pisao gotovo "ulizivao" i izjavio da ti je doticna rodica :D
 

Dragana Mirkovic

Active Member
Reaction score
16
Je l' ovo onaj Miga sto sam ga rasuo na Weci kad je se Nexusu javio kroz satro neku pricu sta ovi tvoji pokusavaju , bio spreman isjeci sve pa nakon par sati popusi sva sela ostalo ono jedno u pozadini koje sam takodje noblo posle , nemoj te se pravit igracine igro sam na 26 s vama , na 28 protiv vas znam vas opusteno , ne zivi se od stare slave , al te iste stare igrace ja postujem osim pojedinaca koji imaju fosnu u glavi i nakon toliko godina :rolleyes::rolleyes:
 

RoyalSoldier

Well-Known Member
Reaction score
232
kakvi ste vi idioti jebote, ja se ulizivao Vedadu, idi bolan jado jadni skoči sa mosta, učini nam uslugu.. gledaj rewa hahahahah ne zna se ko je veća smijurija ovdje od vas, ja sam iskreno očekivao da će neko od vas smjeti doći na ovaj svijet, igrate skoro svaki svijet, i baš preskočite ovaj, čudi me to malo.. slovenija, ljeto, ovo ono..ali dobro, tresla se muda malo, malo više.. niste došli, na 28. je ova ekipa kasnila za vama, ali je opet došla, vi izgleda ne smijete ni na vrijeme.. sad čekajte opet neki svijet gdje ćete imati najveće šanse ili gdje će doći par igrača koji će vas vući od početka do kraja.. ne svi naravno, ali velika većina.. usput rew sa tim licemjerjem i dvoličnošću nisi ništa bolji od tome i ekipe.. APEL WICKEDU da mi da trajni ban kako više ne bih mogao pisati ovdje, ako se to ne desi bojim se da ću se morati i dalje raspravljati sa idiotima..
 

NimFoMaNiaK

Active Member
Reaction score
148
nakon predivnog meca dodem ovdje i vidim komentar ovoga klokana...
a sta se ti sad izvlacis na ekipu? hahahahah joj meni IQ liku kao u mog pekinezera
 

pjana

Well-Known Member
Reaction score
322
slabi ste miga, zato niko i nije došao. Da osvojiš i ti jedan svijet, osim prelaska slovencima. Kad si ga osvojio, hr18? :D

bome, mi život imamo, ti što nemaš tvoja briga. Nikad nisam igrao ljeti plemena, pa ne bi ni sad vala, čak i da mi neko plaća..

Igrao si protiv, ispušio si, šta hoćeš sad?
 

ja sam bio pro

Well-Known Member
Reaction score
171
kakvi ste vi idioti jebote, ja se ulizivao Vedadu, idi bolan jado jadni skoči sa mosta, učini nam uslugu.. gledaj rewa hahahahah ne zna se ko je veća smijurija ovdje od vas, ja sam iskreno očekivao da će neko od vas smjeti doći na ovaj svijet, igrate skoro svaki svijet, i baš preskočite ovaj, čudi me to malo.. slovenija, ljeto, ovo ono..ali dobro, tresla se muda malo, malo više.. niste došli, na 28. je ova ekipa kasnila za vama, ali je opet došla, vi izgleda ne smijete ni na vrijeme.. sad čekajte opet neki svijet gdje ćete imati najveće šanse ili gdje će doći par igrača koji će vas vući od početka do kraja.. ne svi naravno, ali velika većina.. usput rew sa tim licemjerjem i dvoličnošću nisi ništa bolji od tome i ekipe.. APEL WICKEDU da mi da trajni ban kako više ne bih mogao pisati ovdje, ako se to ne desi bojim se da ću se morati i dalje raspravljati sa idiotima..


Nije tačno Miga, ako misliš na moje pleme fkt mi nije bilo u cilju nikako doći na hr29..
Poslije hr25 čak nisam ni hr26 igrati, jer sam kontao da igram svaki drugi.. ali na hr26 sam igrao čisto rekreativno da pomognem Andy i Petak..
To da niko od nas nije smio doći na hr29 pustite te priče, a ako ćemo iskreno o hr29 gori ste od slovenaca što se tiče PB :).
 

salepg

Member
Reaction score
9
Ima li ovaj forum admina ili je ovdje kao dobro jutro iznajebavat se tudje familije?

Meni su brisani postovi i banovali me za gluposti koje se ni izdaleka ne mogu porediti sa ovim shabansko-pijacnim postovima vrste 3. razred osnovne skole...

Ni forum nije kao sto je nekad bio...
 

Falen

Member
Reaction score
1
HAHAHAHAHAHAHAHAHA HOSMO I PULENI GOVORE DA IMAJU ZIVOTA A VISE 24/7 NA FORUMU SVIJETA KOJI NE IGRAJU JER SU TRTOGUZI AHHAHAHAHAAHAHHAAHAHAHAHAHA

IGRALI STE LJETI POPUSILI GA LJETI , IGRALI GA ZIMI POPUSILI GA ZIMI .

Umocite se u mlijeko i na spavanjac .

JOJ A OTVORIS BILO KOJI FORUM OD BILO KOJEG SVIJETA JEDINO HOSMO I NJEGOVI TRTOGUZI SE RASPRAVLJAJU SAMI SA SOBOM A NAKON TOGA IDU 3 OPROSTAJNE PORUKE WANNABE DAVID I VULE I ONDA OPET SLJ SVIJET ISTO AHAHHAHAHAAHAHAHAHA

AHHAHAHAHAHAHAHAA AL HAJD AKO NISTA NASMIJAVATE RAJU NA FORUMU KAD VEC ZIVOTA NEMATE .
 

Falen

Member
Reaction score
1
Hosmo oprost poruka 4324324324324324. kolko mozes srat hosmo ovo nije humano

"znaci naveo sam razlog zbog cega pres
tajem da igram, a i osim toga previse vremena, i puno moras da se jebes da igras protiv pingvina,

pozdrav za onog mrzovoljnog :D iz Splita :p
At Animala gospodina
veliki pozdrav za mog omiljenog admina Plavu <3 :*
i pozdrav i postovanje za Wickeda..

Osmicevic Dino, ko god bude nesto trebao moj profil na fejsu ima, i sa svima imam kontakt i da ne mogu da ne pozdravim dva brata VEDADA I PJANU <3 dva ludjaka, i dvije dobre osobe.. Dva moja puhlena koji nista ne mogu bez moje dozvole !
i Harisa brata <3 :*** veliku ljudinu zaista

ne mrzite me , ja vas sve volim, i zabavite se eto to je sve sto vam mogu reci, ja se dalje povlacim ako ovo bude nekad i za 15 ak godina a sumnjam, tu ce dodje Osmicevic junior - HAHAHAHAHAHA HOSMO JE LI ME ZAJEBAVAS DA SI OVO NAPISAO AHAHAHAHAHAHAHAHAHA PA OVO NIJE HUMANOOO HOSMOOOO , NEEEEE

jos jednom pozdrav i sretno vam u zivotu svima, da budete dobri ljudi, jos bolji ocevi i jos bolji ljudi.


lp "
 

Falen

Member
Reaction score
1
HOSMIN PULEN OPROST PORUKA BR 1321432432 VJEROVATNO MU JE I OVO HOSMO SASTAVLJAO , ET AKO NE MOGU STVARI KOJE SAMI NAPISU DA ISPOSTUJU , SEBE NE MOGU ISPOSTOVAT , KAK CE NEKOG DRUGOG ISPOSTOVAT :( AHHAHAHAHAHA ALI PRELUDO JE OVO AHHAHAAHHAAHAHAHAHAHA


Dobar dan, jutro ili večer svima. Zavisi kad ko čita. Pravim ovu temu da se obratim svima, da vam poželim svima sreću u životu, da vam kažem nemojte da se svađate, jer što sam maloprije pročitao na ovom forumu što me nije bilo par dana i nisam čitao, ne mogu da vjerujem stvarno, dovoljno je samo da 1 igrač nešto kaže loše drugom, da odma krene njih 15 svako protiv svakoga. I mislim pošto mi je ovo zadnji svijet a hoću i ja napraviti taj oproštaj, red je da to obavim ovdje..

Ja sam prestao igrati hr26 prije možda više od 7 dana, ulazio sam samo preko mobitela, preko aplikacije da čisto pratim dešavanja. Zvanično sam prestao igrati jučer kad sam obrisao i tu aplikaciju i javio svojim duallima da prestajem igrati.
(Samo molim vas, manite se priče prepao se bla bla, nisam nikad nikoga, niti bi nekoga iz PDP-a. Svi osim gamme su male mace za mene!!)

Na računima gdje sam igrao nekako sam uvijek bio ta noćna smjena, veliki farmer, noći provodio kontajući gdje bi mogao uvaliti train onom što spava, sa 500 jedinica slat plemiće i došlo je vrijeme nakon 4 svijeta od toga 2 veoma iscrpljujuća za mene i ovaj bi bio isto tako iscrpljući da ostanem igrat, da me jednostavno više ne vuče onaj ulazak na plemena, logovanje na svoj račun i farmanje prije svega, a tek onda lupanje offa deffa i noblanje. Nemam više tu želju igranja plemena i tako napuštam sve one sa kojima sam bio i ostao dobar a ONI sa kojima sam vodio vječne ratove, kako na forumu tako i ingame mogu reći samo jednu stvar. BIO SAM I OSTAT ĆU OTAC ZA VAS!!!

Iskoristio bih ovu priliku da pozdravim par igrača.

Pozdravljam mog dobrog prijatelja doniussa-didoniusa-didu kralja, cara i velikog igrača. Igrali smo dosta puta zajedno i za tebe samo riječi hvale. Sve najbolje, uživaj mi u životu i nek te sreća prati. Sretno

Pozdrav za Damira-gamma, jednog od najjačih farmera na hr plemenima (naravno uz mene) i ovom prilikom i za njegove dualle Edu i Stefana.Niste mi džaba dali ono selo na hr23 hahah :D Odličan odličan igrač, IGRAČINA, sve najbolje brate, ostaj mi dobro i zdravo i sve najbolje ti želim kako u životu tako i na ovoj igrici.

Jedan sitan pozdrav za Vuleta sa jednom rečenicom. Da si me poslušao šta uraditi na hr22, sad bi imao taj svijet osvojen, a ne kulijack. lp

Ako ikad više bude došao ovdje na forum i nekad se zadesio da pročita ovo, jedan najbolji pozdrav za spidija, mogu slobodno reći jednog od najjačih ili ti ga top10 najjačih igrača na hr svjetovima. Ko god se ne slaže sa time, može da ga puši, neću ni da se objašnjavam. SPIDI igračino stara,imaš tople pozdrave iz Kalesije prema ŠveCkoj :p Čovjek idol, zajebancije po skajpu, čim sam mu čuo glas zavolio sam ga ko brata, najboljeg jarana iako se nikad i vjerujem nećemo nikad ni vidjeti u rl. Sve najbolje brate <3

Da skratim i da pozdravim one meni najbitnije, pa da ne zaboravim nikoga, jer ako o svakom budem pisao, ona rakija što me čeka se neće popit sama.

Specijalan pozdrav prvo za svu ekipu Crnaca sa hr23. JEDNOM CRNAC UVIJEK CRNAC. Pozdrav za Dinu, Andya, francetića koji mi je dao priliku i čak činove da zaigram u crncima što sam opravdao na najbolji mogući način. Pozdrav za Cucu, Smayketa, Jogeta, Džafu, Migu čak i za onog nacionalistu Miću, pozdrav sa Jasminu sa acca Marija Terezija(sahmat hr23) i njenog muža, pozdrav za Edu kuma Dodikovog nadam se da će te odigrati dobar svijet na 27ici i osvojiti abd. Pozdrav za Samira stoku (joj ludila) pozdrav za Osmana, Indiru, Pamya, Kublaja, a od te ekipe najspecijalniji pozdrav za Nermina (btr07) jednog od najjaktivnijih igrača koje sam upoznao, aktivnijeg i od mene, znači lud struja. Pozdrav i za Vuleta, Bojanu, Meksikance,pozdrav i za Avdu (Avatar Of Water) i za Tomu, i ona sela što sam mu noblao u noćnom, i za Martinu, farmericu, (nikad mi nije farmala dok je igrala sa mnom hr23, sve ja jadan) ... pozdrav i za kallasa, fire dragona, Crnog Viteza. Pozdrav za sve igrače koji su igrali sa mnom hr20, hr22, hr23, hr26 !!!! Mislim da je tako najbolje za slučaj da sam zaboravio nekoga, ako jesam halalite mi.


Eh sad kad sam nabrojio sve ljude sa kojima sam igrao, sa kojima sa postao prijatelj, red je i da se obratim i uputim par riječi svojim duallima. Ko je došao ovdje svaka mu čast, kome se čita dalje nek čita, kome ne, lijep pozdrav od pjane.

Elvir - Osnivač računa Ku*ata Bakica i čovjek koji svaki svijet krene sa nama ofanzivno i onda stane. Mrsko mu. Imamo par sela on prestane igrat. Sjebe nam uvijek prvu smjenu. Lik koji je ulazio na hr20 i slao random nuke po igračima, i posle meni govorio pa slao sam ja nuke, pošaljem negdje 30tak nuka skucaju se ti to i ne primjetiš. Čist razlog koliki smo offeri bili da kad smo imali 100 sela omjer sela je bio 93 off 7 deff. Na 200 sela omjer je bio 190 off 10 deff.

Benjo - Nisam očekivao da će Benjo startati ovako jako kod nas na računu i koliko će biti nafuran za igru. Čak smatram njega jednim krivcem radi toga što prestajem igrati ovu igricu. Jednostavno, od kad smo se spojili čovjek kad je ušao na račun, samo prvi dan nije bio tu stalno jer su bili tad u Bih izbori pa je bio posmatrač a ja mu nisam na vrijeme ostavio šifru. Posle toga 10-15 dana nije se moglo ući od čovjeka.. Vjerujte jedva dočekam da sam noćna da mogu na miru biti na računu, slati farmanje, razgledati okolinu itd.. Benjo svaka ti čast na svemu pokazanom, prije ovoga nisam igrao sa tobom, a sad imam za tebe samo riječi hvale. ALI STVARNO ZAISTA!!. Sve što je račun ludi petak na hr26 trenutno za sad noblao od tonija bilo je djelo Benje. Osim jednog, noblao sam ja jedno. Benjo, svaka čast, samo tako nastavite, sve najbolje brate, čujemo se i na fejsu nekad abd da se šta malo pokajmači, malo posoli i tako :D

VEDAD - Na kraju Vedad. Čovjek koji je došao nagovaranje Elvira i mene na naš račun na hr20 i isprebacivao nas iz plemena u pleme. Nije htio igrati sa nama, ali smo ga nekako nagovorili. Mogu ljudi pričati šta hoće, špijuni hr20, znate šta? Možete nas poljubiti ravno u šupak!! I njega i mene. OTP pleme, postane neaktivno, ljudi ne žele da igraju, ne možeš igrat tako, pređeš u spn i dereš igraš, dođe rat protiv RB svi napuštaju, a logično nama se igra, a Vedad ima poznanstvo i to dobro sa kallasom jos od ba2, i logično je da ćemo upasti u pleme. Znači u šupak nas poljubite.

Posle toga hr22 i svađe, kao ko je gazda na računu bla bla, samo šuplju prosipali, džaba srali jedan drugom, da nismo bili bi jaki zemlja al eto.

hr23 krenuli odvojeno, i bukvalno radi Adinovog rasipanja pbom, kupovanja 90k svih ressa sa burze kad se skuca, odlučio sam prestati igrati, skupiti koji pb i nisam htio igrati radi te govnjive opcije u igri. Onda dođe Vedad na skajp i kaže, pjana pičko jedna prepo si se Adina. U istom trenutku što sam prodao resursa i skupio pba vratim sve i kupim sve sa burze, dignem akademiju i ubrzo restartujem ovo malo govno.

hr26, tu nema posebne priče. Ja sam htio prestati nakon što se zvanično zatvori hr23, ali Vedad kao i obično me nagovorio ajmo počet hr26. Nema se šta pričat, jedno vrijeme smo bili broj 1 u svijetu. I bodovno i po selima i po farmanju, što mi je i nekako bi cilj. Naravno kao i svakome cilj je nekako završiti svijet na tom prvom mjestu, ali eto to se neće desiti kod mene. Osim ako kojim slučajem EAG pobijedi PDP, i Vedad i Benjo izguraju na taj top1 i ja se vratim da završim kao prvi, njihovom zaslugom :p :p

Sve najbolje moj druže, čak smo u školu išli zajedno, nismo se znali, bili potpuno drugo društvo, nismo u kontakt dolazili nikad, ali eto plemena nas spojila. Kad dođeš zovi na kafu, pivu, rakiju, pivu, može i piva. Sve najbolje brate <3

Pozdrav i za Wickeda i Plavu, hvala na svemu i ljubaznosti pri svakom javljanju na podršku.

Pozdrav svima, uživajte, igrajte se, derite, ratujte, nemojte se svađati puno, ne valja to bgm. Sve najbolje, lp.

pjana
 

Falen

Member
Reaction score
1
Hosmo oprostaj 2343243243243243243243243 AHHAHAAHAHAHA PA OVDJE NEKO NEKOG ZAJEBAVA , OVO JE SKRIVENA KAMERA , MA MORA BITI AHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA


Evo ovako, prvo da mi admini ovo ne diraju, ne pripada ovom dijelu foruma ali pošto se ovo čita više nego forum hr25 napisati ću ovdje.

Već sam jednom na hr24 pisao da ja odustajem nakon što su me ishrdali i nakon što sam mogu reći dušu svoju uložio u OSG, sada kada sam ispunio ono što sam htio vrijeme je da i ja isparim sa ove igrice barem koju godinu odmora ako ne do kraja..

I ako sam na bosanskim serverima fino igrao, od ba1 kada sam se prvi put registrovao i uz malu obuku Diesel xXx igrao pod nickom Dino100, i bio smješten u akademiji plemena ROMA, pa sve do sad tek sada sam ostvario ono sto sam zelio.
 

Falen

Member
Reaction score
1
Hosmo oprostaj 243242342334242 i priznanje da su on i puleni samo dobri u gubljenju gradova i skupljaju na koliko svijetova su izgubili i oprostili se zvanicno ( PLS ADMINI NE DIRAJTE OVU OPROSTAJNU PORUKU ZADNJA JE)

Jutros sam odustao, previše čovjek gubi živce kad ne spava
Moje čestitke na osvajanju i nemam više šta dodati, priznajem poraz i to je sve, mnogo jače pleme, mnogo jači igrači, i aktivniji igrači, uživajte :pivo:
Previše sam isfrustriran radi pojedinih u plemenu koji ne cijene neciji rad i trud, kako god došli ste do pobjede i čestitam na osvajanju, ja igram čisto da ispratim svijet jednostavno sam pao u svemu trudeći se sve zadeffati,
 
Status
Not open for further replies.
Top